Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник пастух — до чого сниться?

Сонник Ванги

Бачити уві сні пастуха, який жене худобу — отримати справу, яка принесе прибуток. Якщо ж він втрачає своє стадо або ходить без нього — до фінансових ускладнень, можливо, до втрати роботи. Уві сні худобу заганяє або рве вовк, а пастух нічого не може зробити — річ, яку збираєтеся придбати, не принесе радості або від неї доведеться позбутися.

Якщо людина уві сні бачить себе пастухом, його не влаштовує робота або основне заняття його життя. Потрібно оцінити те, що відбувається і прагнути до змін. Ганяти стадо уві сні — бути ватажком громадського руху або почати справу, яке розростеться і набуде розголосу.

Якщо сниться пастушка — скоро буде весілля: того, кому пастушка приснилася або іншого близького йому людини. Якщо пастушка сниться нареченої або нареченій — це хороший знак, шлюб буде довгим і щасливим. Бачити її з виснаженим, худим стадом — сім’я буде рости повільно, найближчим часом можна не чекати поповнення. Якщо стадо вгодовані, повне — навпаки, чекає швидке поповнення в сімействі.

Сучасний Сонник

Якщо пастух розмовляє зі сновидцем, наяву його чекають успіхи в справах і прихильність високопоставлених осіб. Якщо пастух загрожує, лає або відвертається від людини, тому наяву загрожує розорення і опала у керівництва. Кілька пастухів свідчать про те, що в реальному житті Вам допомагають родичі і друзі. Такий сон попереджає про те, що непристойні вчинки по відношенню до близьких можуть зруйнувати те благополуччя, якого людина досягла з їх допомогою.

Співаючий або грає на сопілці пастух — виконання самого заповітного бажання. Пастух з собакою — тріумф над ворогами і заздрісникам. Якщо людині приснився пастух, який сидить біля багаття, — близький друг надасть серйозну допомогу. Пастух, пригнав стадо на водопій, — сон попереджає про те, що настав час відпочити.

Сімейний Сонник

Бути їм уві сні і пасти стадо на лузі або в лісі означає бідність, нужду, позбавлення або збитки. Тільки бідним, які раді і невеликим грошам, такий сон віщує, що вони їх отримають. Багатьом цей сон вказує, що на них лежить відповідальність за якихось людей і їм слід виконати свій обов’язок перед цими людьми.

Якщо тварини в стаді будуть недоглянутими або худими, то ваші справи застопоряться. Іноді такий сон віщує, що ваші справи будуть просуватися вкрай повільно. Тим, хто хоче завести дитину, сон пророкує, що їх бажання нескоро здійсниться. Хороші, вгодовані, породисті тварини в стаді — знак благополуччя і щасливого сімейного життя. Зустріти пастушку уві сні означає отримання приємного звістки. Дивіться тлумачення: Тварина, Стадо.

Езотеричний Сонник

Побачити пастуха — таке сновидіння означає, що ви відчуваєте на собі вплив авторитарного, владного людини. Самим бути — це відображення ваших амбіцій. Те, що відбувалося, мало позитивне забарвлення — значить, амбіції будуть цілком задоволені, негативну — будете не тільки не задоволені, але ще і жорстко покарані. Пастух був зі стадом — скоро потрапите в вдалу жизень струмінь; все, що буде відбуватися, принесе вам користь. Самі пасли стадо — значить, будете лідером в якомусь благому почині, очолите громадський рух. Сон, в якому ви були пастухом без стада, є нагадуванням про термінові справи і попереджає про можливі помилкові кроки.

Сонник Лонго

Пастух — це знак того, що ви не повинні пускати свої справи на самоплив, інакше вони можуть прийти в занепад. Теж недбалий пастух уві сні: підказує, що ви допустили в своїх справах якийсь недогляд, який може згубно позначитися на вашому благополуччі. Якщо ж замість того, щоб пасти стадо, він грає на сопілці або як-небудь бавиться: такий сон вказує на те, що якісь сторонні емоції або захоплення можуть вас відволікти від поточних справ. Загальна атмосфера такого сну підкаже, чим це загрожує для вас обернутися.

Сонник Міллера

Якщо приснилися пастухи зі стадами в поле, це обіцяє удачу і всілякі задоволення. Якщо ви селянин, то чекайте щедрого врожаю і знайте, що ваше господарство буде існувати і розвиватися цілком благополучно. Побачити пастухів в неробстві — такий сон означає, що є вірогідність хвороб і тяжких втрат.

Сонник Хассе

Приснився пастух закликає берегти свою честь; побачити з численним стадом вгодованих тварин — такий сон говорить про те, що ваша домашня життя буде протікати в щастя; з худим худобою — це до повільного зростання сім’ї. Пастушка сниться до милої зустрічі з кимось.

Сонник Лоффа

Пастух може представляти ту частину психіки сновидіння, яка піклується про нього і веде його в безпечному напрямку. Він також символізує духовне виховання і наставництво, подібно до того, як пастир наставляє свою паству.

Сонник Цветкова

Бачити уві сні пастуха, який пасе стадо, означає, що наяву Вам незабаром посміхнеться удача. Сон, в якому табунник не виконує свою роботу, обіцяє загрозу хвороб, що нависла над Вами.

Ісламський Сонник

Пастух — це володар правління і влади. Його бачення вказує на високу гідність, правління подопеченимі справедливо і чесно, якби він був учитель, вихователь, директор або їм подібний.

Китайський Сонник

Бачити пастуха без стада — до небезпеки. Подружиться з пастухом, у якого хороше, сите стадо, — до багатства. Сварка з пастухом (бачити його сердитим) — до швидкого нещастя.

Французький Сонник

Пастух уві сні — це добрий знак: можливо отримання спадщини. Побачили пастушка — в недалекому майбутньому станете щасливою дружиною або чоловіком.

Сонник Менегетті

Пастух — предзнаменует пристрій свого стану і приведення в порядок своїх справ.

Еротичний Сонник

Бачити уві сні пастуха — на щастя в любові.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: