Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник пекло — до чого сниться?

Ісламський Сонник

Якщо хто побачить уві сні, ніби він горить, то він в Аду. Якщо ж хтось побачить, ніби Малік (страж Ада) взяв його за волосся і кинув у вогонь, то його сон віщує йому приниження. Якщо хтось побачить уві сні Маліка веселим, усміхненим, то він буде втішений поліцейським або катом правителя. Якщо побачить пекельне полум’я поблизу, то він потрапить в біду або тяжке випробування, від якого він не врятується, виходячи зі слів Аллаха Всемогутнього: «І побачили грішники вогонь і подумали, що вони туди потраплять. І не знайшли від цього позбавлення». І він потерпить непомірні збитки, зі слів Аллаха, Великий Він і Славен: «Адже покарання їм-лихо». Його сон-напучування йому, щоб він покаявся у гріху, який він зробив.

Якщо хтось побачить уві сні, ніби потрапив в пекло, то він зробить непристойності і смертні гріхи, які вимагають покарання. І кимось було сказано, що він раптово помре в присутності людей. Якщо він побачить, ніби він вкинуто в пекельний вогонь, то той, хто його кинув у вогонь, зіб’є його з шляху і призведе до вчинення непристойного вчинку. А якщо він побачить, ніби він вийшов з вогню неушкодженим, то його здолають турботи цьому житті і він покається в гріхах. Якщо ж побачить, ніби він п’є пекельний окріп або їсть з пекельного дерева, то він буде прагнути дізнатися те, що виявиться для нього нещастям. І кимось було сказано, що його справи утруднився, і він проллє кров.

Якщо хтось побачить уві сні, ніби його обличчя почорніло в пекельному вогні, то це вказує на те, що він буде спілкуватися з ворогом Аллаха і буде задоволений його дурними справами, і його обличчя буде нікчемним і чорним в очах людей, а наслідки цих вчинків не будуть похвальні. Якщо хтось побачить уві сні, ніби він все ще продовжує перебувати в пеклі, і не знає, коли і як він потрапив в неї, то він в цьому житті залишиться нещасним бідняком, який залишив молитву, піст і всі обов’язки. А якщо він побачить, ніби проходить по розпеченому вугіллю, то він буде навмисно переступати голови людей на зборах і зустрічах. Кожен сон про пекельний вогонь віщує швидку смуту, зі слів Всевишнього: «Скуштуйте наше випробування! Це те, з чим ви квапили!»

Сімейний Сонник

Потрапити в пекло уві сні і чути в ньому страшні крики мучеників — вказівка ​​на те, що ваші вчинки змушують інших людей страждати, і сон є попередженням понад про те, що ви повинні сприймати все як є, якщо хочете уникнути великих серцевих мук і не розтрачувати даремно свої душевні сили. Побачити мучеників і їх страждання — знак меланхолії, прикрощів і каяття. Якщо в пеклі вас піддали публічного покарання, то ваші муки і страждання через незаслужено отриманого образи скоро пройдуть. Людина, яка змусила вас так страждати, покається в цьому і попросить у вас прощення.

Якщо уві сні ви випадково потрапили в пекло, то наяву ви дізнаєтеся, що заздрісні злостивці розпускають про вас брудні чутки, які можуть зашкодити вашому доброму імені і репутації. Такий сон закликає вас уважніше придивитися до свого оточення, що своєчасно виявить зловмисників. Сон, в якому ви самі спустилися в пекло, а потім благополучно вибралися з нього, означає, що вам вдасться успішно виплутатися з досить скрутного становища, яке загрожувало вам безгрошів’ям і великим скандалом, а також могло зіпсувати думку оточуючих про вас, які зараз говорять про вас тільки хороше. Якщо такий сон присниться хворому, то його чекає одужання. Особливо вдалий такий сон для бідняків. Дивіться тлумачення: Страта.

Езотеричний Сонник

Побачити пекло в її «класичному» вигляді — з чортами, що киплять котлами і палаючими грішниками — такий сон видає вашу надмірну вразливість, здатність занадто легко «заражатися» чужими емоціями. Вам належить стати жертвою конфлікту інших людей. Якщо ви знали уві сні, що це і є пекло, то наяву вам випаде несподівана можливість оволодіти знаннями про паралельних світах і вимірах. Робити що-небудь, перебуваючи в пеклі, — як би не складалися обставини, ви не знайдете розгубленості. Приснився страх опинитися в пеклі — сон попереджає, що все скоєне вами зло змусить вас страждати. Уже зовсім скоро таємне стане явним, а тому наслідків чекати довго не доведеться.

Сонник Хассе

Побачити уві сні пекло — доведеться пережити докори сумління і каяття у скоєному. Потрапити уві сні в пекло — сон попереджає про заздрісників, яким не дає спокою ваше майно. Перебувати в ньому — ваші життєві умови погіршаться, але довго цей важкий період не триватиме. Крім того, сон віщує ризик спокуси і спокус, які можуть згубити вашу душу і привести вас до розорення. Якщо вдалося покинути пекло в цілості й схоронності, це означає, що ви благополучно спасетесь від якоїсь небезпеки.

Сонник Міллера

Догодити в Пекло — Ви не встоїть перед спокусою, ніж підірвете свою ділову та моральну репутацію. Якщо така доля спіткала Ваших друзів — Вас і Ваших близьких чекають вельми обтяжливі клопоти. Кричати уві сні, відчуваючи муки пекла — Ви попадете в пастку недоброзичливців, і друзі нічим не зможуть Вам допомогти.

Англійська Сонник

Приготуйтеся до фізичних страждань і душевної агонії через підступи невгамовних ворогів. Є ймовірність втрат в торгівлі, важких втрат і інших великих неприємностей.

Сучасний Сонник

Потрапити уві сні в пекло — до швидкоплинному погіршення обставин вашого життя. Вийти з пекла неушкодженим — знак порятунку від небезпеки.

Сонник Цветкова

Візьмете участь у бенкеті.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: