Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник парк — до чого сниться?

Французький Сонник

Зелений парк вказує на вашу душевну рівновагу, успішне просування поточних справ. Все задумане вами буде виконано, зумієте домогтися поставлених цілей і виконати намічені плани. Намагайтеся використовувати кожну можливість для вирішення справ у вигідному для вас ключі. Пам’ятайте, що щастя і удача не постійні, коли везіння закінчиться, діла не будуть даватися вам настільки ж легко, як раніше.

Сон про осінньому парку з голими деревами і пожухлой травою виступає передвісником невдачі. Негаразди прийдуть в найнесподіваніший момент, зруйнувавши раніше намічені плани і змусивши вас сумніватися у власних здібностях вирішувати справи. Не варто нарікати на долю і постійні невдачі. Постарайтеся продумати всі можливі варіанти розвитку подій, це допоможе уникнути проблем в майбутньому і захистить вас від провалу, пом’якшивши його наслідки.

Бачити уві сні зимовий парк, доріжки і дерева в якому покриті пухнастим сніжним килимом — до настання радісних подій. Незабаром трапиться подія, яка подарує чимало позитивних емоцій і вражень. Будете відчувати себе щасливою людиною. Не пропустіть свій шанс на щастя. Подумайте про плани на майбутнє, зараз найбільш вдалий час, щоб намітити для себе важливі справи, що вимагають оперативного вирішення.

Сонник Ванги

Побачений в мріях парк вказує на брак відпочинку і спілкування з природою. Повсякденні справи поглинають вас з головою, ви не можете знайти вільної хвилини, щоб провести час так, як вам хочеться. Приїхати в аквапарк — сприятливий символ. Найближчим часом зможете пережити чимало радісних і щасливих моментів. Бачили багато дітей в парку — смуга невдач закінчиться, будь-яке ваше діло увінчається успіхом, а події, що відбуваються будуть радісними.

Побачений парк атракціонів символізує безуспішну боротьбу. Наяву вам доведеться неабияк потрудитися, щоб завоювати авторитет у оточуючих. Має бути серйозно попрацювати — тільки так ви зможете розташувати до себе оточуючих. Бачили занедбаний парк атракціонів — на розчарування, тузі, різного роду сумним звістками. Сквер з поламаними каруселями обіцяє одержання неприємних сюрпризів в майбутньому. Будьте обачні у справах, не втрачайте пильності, навіть коли вам здається, що на горизонті все спокійно. Невдачі можуть з’явитися несподівано, без попередження, так що будьте готові до всього.

Сучасний Сонник

Гуляти в сні всім сімейством в парку, надаючи дітям повну можливість розважатися і пригощатися усім, що їм до душі, — в реальності ваше життя увійде в нормальне русло і все у вас піде ладом. Сон, де ви зі своїм коханим сидите в затишному куточку парку і цілуєтеся до нестями, віщує швидке заміжжя. Кататися в парку на атракціонах — вас чекає спокійна і забезпечене життя.

Якщо вам наснився луна-парк, куди вас запросив коханець, — це віщує в реальному житті, що ви відірветься від домашніх турбот і приємно проведете час в спілкуванні з розумними й освіченими співрозмовниками. Кататися в луна-парку на американських гірках або чортовому колесі означає, що наяву переживете романтичне любовну пригоду, гідне стати сюжетом для фільму або книги, — настільки цікаве і запам’ятовується.

Сонник Лоффа

Приснився парк відпочинку здатний викликати двояке почуття. З одного боку, тут весело розважаються, з іншого — можуть мати місце плачевні наслідки запаморочливих атракціонів у вигляді нудоти і блювоти. Якщо приснилося чортове колесо, а ви в житті не боїтеся висоти, це можна розцінювати як подається вашим організмом сигнал: вистачить крутитися білкою в колесі, пора б вже і повернутися до більш розміреним, спокійного життя.

Які асоціації у вас викликають атракціони? Подумайте, чи має ваше життя схожість і яке з каруселлю, американськими гірками та іншими атракціонами. Може, парк не має атракціоном, катання на якому доставило б вам особливо велике задоволення. Подумайте, асоціації з чим викликає цей атракціон і чим викликане ваше палке бажання покататися саме на ньому.

Сонник Менегетті

Парк — місце підпорядкування, відбору, огорожі в зв’язку з його культивуванням. Свідомість, яке впорядковує несвідоме. Символ амбівалентний лісі. Жіночий символ, який особливо підкреслюється «хвірткою» в огорожі саду. Внутрішнє життя індивіда. Аспекти його особистості, які культивуються свідомо. Може представляти різні аспекти свідомості індивіда, а сновидіння може вказувати на те, що ігнорується. Геометрія саду або парку відображає картину Миру за принципом мандали і пов’язана з конкретною культурою (англійський парк, японський сад каменів, сад для чайної церемонії).

Англійська Сонник

Якщо уві сні ви гуляли по парку, це говорить про те, що ви будете здорові і щасливі, у вас в житті буде вірна дружба, яку вам належить скоро оцінити в повній мірі. Людям, які займаються торгівлею, сон обіцяє процвітання справи. Гуляти по парку відпочинку в супроводі якоїсь людини — сон означає, що нинішні негаразди скоро зникнуть з вашого життєвого обрію; у вас буде відданий, люблячий обранець, і ви скоро одружитеся. Особливо сприятливий такий сон для вченого, моряка і селянина.

Сонник Лонго

Коли сниться парк, це можна розцінювати як знак, нагадування: ви відчуваєте дефіцит відпочинку, спілкування з природою. Вам варто було б приділяти хоч трохи більше часу собі, в іншому випадку накопичена втома згубно позначиться на вашому здоров’ї. Інша тлумачення говорить, що прогулянка по парку видає ваш нерішучий характер, через якого ви ніяк не можете зізнатися в своїх теплих почуттях до якоїсь людини.

Сімейний Сонник

Гарний парк уві сні означає, що ви отримаєте задоволення від зробленого вами. Якщо ж уві сні ворота парку виявляться закритими, то чекайте неприємностей або перешкод у справах. Іноді це вказує на втрачені можливості. Гуляти в парку уві сні — знак безтурботного щастя. Похмурий, осінній парк уві сні бачити або гуляти в ньому — знак невдач. Дивіться тлумачення: Алея, Небо, Дерево.

Еротичний Сонник

Сон, в якому ви прогулюєтеся по доглянутому парку, віщує чудові хвилини радості і заспокоєння. Якщо вас супроводжує ваш обранець, то пора б уже почати підготовку до весілля. Однак якщо парк вам не подобається, значить, фортуна втомиться посилати вам блага. Цілком можливо, що вам загрожує сварка з коханим.

Сонник Фрейда

Якщо вашу увагу в парку приваблюють лише розваги і атракціони, то це попередження від підсвідомості про те, що ви занадто легковажно ставитеся до свого особистого життя і надто часто міняєте партнерів. Таким чином підсвідомість демонструє таємні неприборкані бажання.

Сонник Міллера

Доглянутий парк — веселощі, радість; в прогулянці по парку Вас супроводжує чоловік, якого Ви любите — щасливий шлюб; запущений парк — несподіваний і неприємний поворот подій.

Сонник Цветкова

Знак майбутнього відпочинку вашої душі; побачити закритий, непрацюючий — це означає, що ви упустили якісь можливості.

Езотеричний Сонник

Парк — самотність. Гуляти по парку — культивувати свою самотність, насолоджуватися сумом.

Сонник Хассе

Зробите подорож, яка принесе вам чимало радості.

Сонник Мандрівника

Парк — відпочинок, спокій душі.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: