Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник паразити — до чого сняться?

Сонник Фрейда

Паразити — в будинку можуть мати таке ж значення, як комахи на тілі, і відносяться до небажаної вагітності. Сон, в якому вас атакують паразити, говорить про те, що ваш коханий бачить ваші відносини виключно як можливість отримати вигоду і задовольнити власні амбіції і зовсім не любить вас, як би солодкі були його мови. Якщо чоловік уві сні ви виявляє, що паразит відклав на вас личинки — будьте обережні. Ваш партнер спробує вас прив’язати до себе узами шлюбу, можливо за допомогою вагітності. Ви ризикуєте стати підкаблучником, якщо вчасно не розпізнаєте паразита в близькій людині.

Сонник Ванги

Якщо сновидец побачив, як на його тілі сидить паразит, то наяву йому варто задуматися над тим, що настав час приборкати свою гординю. Через вашого егоїзму ви зовсім не помічаєте близьких людей, не чуєте їх, а лише чекаєте похвали і підтримки. Ви перебуваєте в суспільстві де люди готові відверто вам лестити, для того щоб отримати свою вигоду. Вони і є ті самі паразити, які знайшли потрібні ниточки для маніпуляції вами. Якщо ж уві сні ви очищаєте своє тіло від паразитів, тисніть їх, то наяву ви знайдете мужність позбутися людей, які звертаються до вас тільки щоб задовольнити власні потреби.

Англійська Сонник

Побачити на своєму одязі величезна кількість паразитів або їх яєць — такий сон попереджає, чтіо вам судилося захворіти. Снилося, що вони кусалися або дуже швидко рухалися, — хвороба буде протікати дуже гостро. Уві сні вам вдалося позбутися від них — значить, поправитеся швидко і без всяких наслідків. У сновидінні паразити були неприродно гігантських розмірів — це до величезної небезпеки. Наснилося, що ці створіння докучають вашому близькій людині, — це говорить про те, що у нього з’явиться дармоїд, який буде сильно псувати йому життя.

Сучасний Сонник

Сон, де вас вкусив якийсь літаючий кровососи — недобре прообраз, наяву після цього можливо які завгодно неприємності в сім’ї, починаючи від невпопад кинутого докору і закінчуючи розлученням з розділом квартири і всього майна.

Лікуватися уві сні від глистів віщує епідемію заразної застуди, яка звалить в ліжко всіх ваших домочадців. Усувати бліх у домашніх тварин — знак сімейних чвар глобального характеру і нерозуміння між подружжям, колись палко й безмежно любили один одного.

Сонник Лоффа

Паразити символізують перешкоди різного роду. Наприклад, це можуть бути непередбачені проблеми, негаразди в справах, складності у відносинах, підступи недоброзичливців. Для точного прогнозу важливий ваш емоційний відгук, а також відповідні дії в сновидінні. Пасивно ви спостерігаєте за поширенням паразитів або активно боретеся? Чи вдається вам звільнитися від них? Ваша активність уві сні прямо вказують на вашу поведінку в реальному світі при зіткненні з перешкодами.

Езотеричний Сонник

Якщо сниться, ніби ви виявили в своєму тілі паразитів під шкірою, поставтеся уважно до цього сновидіння. Підсвідомість вказує вам, де саме в організмі зачаїлася хвороба. Наснилося, що ви витягли з себе паразитів — це сприятливе ознаку. Ви вже почали одужувати, і незабаром повністю звільнитеся від недуги. Не завершуйте курс лікування. Дотримуйтесь усіх правил лікаря. Важливо не тільки усунути хвороба, а й зміцнити імунітет.

Сонник Міллера

Якщо Вам сниться, що Вас турбують паразити (не має значення які), то у Вашому найближчому майбутньому будуть панувати руйнівні початку. Якщо ж Ви бачите, що паразити долають когось іншого — значить. Ви будете засмучені якимось неприємною подією.

Еротичний Сонник

Якщо Вам сняться плазують паразити — сон пророкує безліч хвороб і бід. Якщо ж Вам вдалося позбутися від них — вас чекає великий успіх, але, тим не менш, нещастя може підстерігати Вас або Ваших близьких.

Сонник Хассе

Якщо уві сні у вас були паразити в тілі — наяву ви знайдете щастя у брехні. Воші в голові сняться до серйозних помилок, від яких ви не збираєте відмовлятися, хоча вони є зовсім не вашими думками.

Сімейний Сонник

Повзають по тобі шкідливі комахи — сняться до хвороб і бід. Якщо ж тобі вдається знищити паразитів — тебе чекає велика удача. Однак не розслаблюйся: за білою смугою може послідувати чорна.

Сонник Менегетті

Паразит — відображення сприйняття ситуації як паразитичної і / або людини як паразита. Відображення втрати енергії через абсолютно неправильного сприйняття самого себе і / або самоїдства.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: