Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник патрони, до чого сниться патрони уві сні

Патрони уві сні служать попередженням про погіршення взаєморозуміння з оточуючими. Сонник тлумачачи, до чого сняться боєприпаси, сповіщає про халатне поводження сплячої персони, яке викличе несхвалення близьких людей, керівництва та громадськості.

Подробиці: Які саме?

Сонник від А до Я тлумачення сну про патронах пов’язує з їх особливостями. Так бачити уві сні:

 • Неодружені — віщає про даремної витрати сил заради справи, яка не здійсниться;
 • Бойові — говорить про недосяжність задуманого підприємства;
 • Малокаліберні — попереджають про крах надії на великий прибуток і дивіденди;
 • Повна обойма — попереджає про заздрість людей, яку викличуть успіхи сновидіння.
 • Про що сповіщає Міллер?

  Приснився патрон означає виникнення необхідності протистояти обставинам, які надають загрозу для сплячої персони. Бачити уві сні використану гільзу застерігає Міллером про спонтанної купівлі абсолютно марною речі.

  Будьте готові!

  Сучасний суміщений сонник радить зробити рішучі дії, тлумачачи,, до чого сниться заряджати патрони в рушницю або пістолет. Приснився магазин з патронами, означає, що в реальному часі станете свідком вирішення спірної ситуації.

  Людям, яким пощастило уві сні знайти патрони, в реальності вдасться розкрити підступний задум недоброзичливців. Знайти їх в своїх особистих речах, позначає, що таємниця, яку ви розкриєте, буде дуже несподівана для вас.

  Попереду зміни!

  Про стрімкому злеті по кар’єрних сходах сповіщають езотерики, витлумачуючи,, до чого сниться порожня збройова гільза. Однак, на жаль, матеріальної винагороди в цьому випадку не передбачається.

  Тримати в руці ці предмети, говорить про можливість отримати корисну пораду або заволодіти цінною інформацією.

  Не треба агресії!

  Купувати бойові припаси в магазині, згідно Універсальному сонником, передбачає бажання цілеспрямовано нашкодити комусь. Вам варто шукати рішення утворилася проблеми іншим шляхом, радить Деніз Лінн. Негатив і агресія можуть привести до руйнування планів і налагоджених взаємовідносин з потрібними людьми.

  Еротичний підтекст сновидіння

  Доктор Фрейд порівнює приснилися припаси з відмінною чоловічою силою сновідящего. Дівчині, якій доводилося заряджати уві сні зброю, за версією еротичного сонника, не потрібно багато часу на прелюдію.

  Про якостях…

  Бачити багато боєприпасів, відповідно до тлумачення сонника Мандрівника, оповіщає про високу боєготовності, наявності сил і здібностей закінчити розпочате справа або почати нове. Один або невелика жменька патронів символізує моральну спустошеність і відсутність підтримки.

  Тримайте слово!

  Сонник Езопа трактуючи,, до чого сниться збирати гільзи, застерігає про порожні сварках і образах. Зазвичай, приснився епізод вказує на невміння сплячої персони стримати дане комусь обіцянку. Повний тлумач сновидінь, витлумачуючи епізод, радить не розкидатися порожніми словами, інакше можна сильно зіпсувати свою репутацію.

  Збирати бойові патрони в нічному баченні, зумовлює конфлікт, до якого призведе недбалість і легковажність сновідящего.

  Будьте напоготові!

  Людям, заряджати уві сні один патрон в револьвер, щоб грати в російську рулетку, Сонник від А до Я попереджає про провокації. Хтось будь-якими шляхами намагається нав’язати вам на перший погляд вигідна справа, крах якого буде для вас рівносильний смерті.

  Будинок, який вибухнув патрон уві сні віщає про несподіванки, які застануть зненацька сновидіння. Зброя з повною обоймою символізує конфлікт, який переросте в особисту неприязнь.

  Сонник патрони, до чого сниться патрони уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: