Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник паспорт, до чого сниться паспорт уві сні

Альбомчик маленький, і фотографія в ньому одна, і страшненька — так кажуть про паспорт. І хоч фото часто не така приваблива, як зовнішність власника, все ж це засіб ідентифікації. А, до чого сниться цей документ? Уві сні він так само є уособленням особистості сновидіння, і сонник трактує сновидіння в залежності від сукупності деталей.

Починати тлумачити сновидіння слід з зовнішнього вигляду документа, з різних відміток в ньому. Якщо уві сні ви побачили чужий паспорт, з абсолютно незнайомою особою, то в найближчому майбутньому ви будете піклуватися про чиєсь від’їзді.

Для незаміжніх дівчат бачити уві сні паспорт — відображення реального стану речей по сонником Фрейда. Вона хоче вийти заміж за свого коханого, хоча розуміє, що навіть свідоцтво про шлюб не зможе утримати знаходяться на межі розриву відносини.

До чого сниться російський паспорт? Якщо ви народилися в зимову пору, то сонник пророкує ситуацію наяву, в якій вам доведеться виправдовуватися за скоєні вчинки. Але виправдання не матимуть належного дії, ви вийдете з довіри у обманутого людини.

Для народжених восени втрата паспорта — якийсь кримінальний символ. Сонник не радить вживати дії, що йдуть врозріз з законом, інакше вас чекає заслужене покарання, або просто проблеми з правоохоронними органами.

За сонником йогів тлумачення паспорта уві сні полягає в відображенні на сторінках особистості сновидіння. Якщо ви побачите будь-які зайві записи, помарки, або помилки, значить на даний момент часу ви перебуваєте під впливом людей, які не бажають вам добра.

До чого сниться штамп в паспорті про шлюб? Для чоловіків це сновидіння — асоціація зі страхами в реальності. Для жінок такий сюжет розкривається сонником як пророцтво про пропозицію руки і серця.

Дії з документом уві сні

До чого сниться втратити паспорт? Якщо на даний момент у вас є неприємності на роботі, то готуйтеся до того, що вони триватимуть ще дуже довго. Сонник радить бути більш позитивним, і тоді проблеми відійдуть самі собою.

З кар’єрою пов’язано і сновидіння, де вам довелося міняти паспорт. Але тільки цього сюжету сонник дає позитивну інтерпретацію. Скоро вам запропонують новий вид заробітку, і діяльність, якою вам доведеться займатися заради грошей, буде вам до душі.

Якщо паспорт зіпсований — це поганий знак. Ваша особистість постійно піддається впливам негативу з боку недоброзичливців, і через постійні нервів і стресів може наступити серйозне захворювання.

Отримати паспорт уві сні — сприятливий символ, особливо якщо це закордонний паспорт. Вам належить перспективне подорож, яке спочатку буде пов’язано з бізнесом, але потім подарує несподіваний відпочинок в суспільстві приємних людей.

Забути паспорт уві сні — до неприємностей на роботі. З різних причин ви втратите тягу до виконання своїх обов’язків, чим викличете невдоволення начальства. Візьміть себе в руки, і робіть все через силу — скоро перестає функціонувати закінчиться.

До чого сниться знайти паспорт? Якщо наяву ви його втратили, уважно згадайте, де саме ви його знайшли уві сні — це підказка про те, де можна знайти посвідчення в реальності. А якщо це був чужий документ — чекайте поява нового вірного друга, який витягне вас зі складного становища.

Якщо у вас вкрали паспорт уві сні, не переживайте, сонник дає тільки позитивні прогнози. Можете сміливо збиратися в похід по магазинах, все покупки в цей період будуть на рідкість вдалими.

Сонник паспорт, до чого сниться паспорт уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: