Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник парус, до чого сниться парус уві сні

До чого сниться вітрило? Цей символ віщує уві сні зміни в особистому житті, здійснення бажань, романтичну пригоду, вдалий хід справ. Але іноді він стає передвістям туги, суєти, марних мрій, навіть якоїсь біди — говорить сонник.

Нездійснені плани, чужий вплив

Наснилося, ніби він маячив десь на горизонті? Це уособлення краху задуманого. Впадати у відчай не треба — попереду ще багато цікавого.

Уві сні човен з вітрилом видно далеко в море? Сонник пояснює: сплячого буде переслідувати туга, яку викликає обридлий побут.

До чого сниться піднімати його на своєму човні і спритно управляти? Ви не схильні до зовнішнього впливу, можете йому протистояти. Якщо ж керував інший — значить, на вас впливають сторонні люди або обставини.

Зміни в особистому житті, реалізація планів

Наснилося багато вітрильників? В особистому житті сновидіння чекають зміни. Можливо, він знайде свою другу половинку.

Плисти бригантині уві сні — при сонячній погоді, по гладкій воді віщує: настає чудовий час для реалізації планів.

Якщо ж ваш вітрильник обганяв інші судна — значить, по сонником, попереду радість, романтичну пригоду, зміна звичної обстановки.

Малювати судно або човен з вітрилом означає: той, хто лежить мріє про далекі мандри, подорожі, романтиці.

Ваші сподівання марні, але, можливо, справи виявляться вдалими

Бачити самотній білий парус уві сні означає: ви маєте марні надії, вони зазнають краху.

Наснилися красиві білі вітрила? Сонник обіцяє: поточні справи будуть вдалими, можна буде здійснити намічене.

Якого вони були кольору?

Тлумачення сну враховує їх колір:

 • Білі — навіть сміливі бажання можуть здійснитися;
 • Жовті — життєва сила, енергія;
 • Червоні — ви пристрасно бажаєте чогось, але не можна забувати про наслідки;
 • Червоні — свідчення вашої активності;
 • Чорні — чекають ризиковані авантюри.
 • Бачили судно під чорними вітрилами? Наяву чекайте біди, може навіть померти хтось із родичів.

  Зустріч з чоловіком мрії, перемога над ворогами

  До чого сниться яхта, над якою майоріли червоні вітрила? Сонник стверджує: сплячий дуже ініціативний, але зайве завзяття може принести шкоду.

  Корабель під червоними вітрилами уві сні трактується для жінок дуже сприятливо. Звичайно ж, він обіцяє швидку зустріч з чоловіком мрії.

  Приснився корабель, чиї вітрила підняті? Це символ перемог над ворогами. Недоброзичливці не зможуть зашкодити сновидцу, так як він проявить розсудливість і кмітливість.

  Сонник Міллера: суєта стомлює

  До чого сниться спостерігати за вітрильником, красиво борознять водну гладь? Наяву сплячий занадто втомився від безлічі справ і повсякденної суєти.

  Не поспішайте здійснювати задумане

  Бачили, як вони безвольно поникли уві сні? Це означає: для справи, яке ви задумали, ще не прийшов час. Краще його поки відкласти.

  Брудний або порваний попереджає сновидіння: його плани або бажання можуть завдати шкоди, тому бажано їх переглянути або зовсім відмовитися.

  До чого сниться побачити, як вітрильник тонув? Сонник попереджає: попереду неприємний, складна розмова з начальством.

  Парус горів уві сні? Всі ділові починання виявляться марними і не принесуть ніякого прибутку.

  Сприятливий час, свіжі думки

  Приснився великий парус, який наповнюється вітром? Наяву настане сприятливий момент, який не можна упустити. Приходить час успіхів.

  Великий, повний вітру, який дозволяє судну легко ковзати по хвилях, по сонником, обіцяє: з’являться свіжі думки, натхнення. Ви оціните по-новому навколишню дійсність.

  Сонник парус, до чого сниться парус уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: