Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник паска, до чого сниться паска уві сні

Якщо уві сні вам приснилася Світлий Великдень, то в реальності отримаєте повноцінне щастя. До чого ще сниться ця подія? Сонник переконаний, що трактування залежить від багатьох деталей.

Добре знамення

Свято Пасхи символізують сприятливі зміни в житті. На думку сонника, це може бути швидке одужання, а також самоусунення життєвих проблем і труднощів на роботі.

Уві сні свято знаменує собою відродження і воскресіння. Бачити Великдень — до пробудження творчих ідей і наснаги.

Потрібно попрацювати!

До чого сниться підготовка до Великодня? Будь-які приготування означають, що в реалі трапиться вечірка, де ви зустрінете старих друзів.

Наснилася підготовка до Великодня? Ви знайдете взаємну любов, власний спокій, здоров’я та удачу. Правда, сонник впевнений, що і попрацювати теж доведеться.

Трохи печалі…

Наснилася великодня служба? Ваші цілі гуманні і спрямовані на благо.

Але зважаючи на особливості великодня служба, яку довелося бачити уві сні, уособлює якусь печаль і легкий смуток.

Вас захищають!

Наснилося, що на Великдень ви йдете до церкви? У колись похмурої життя нарешті настануть світлі часи.

Якщо ви несете до церкви паску для освітлення, то сонник думає, що зробите благої вчинок.

Похід до церкви в цей день навіть уві сні означає, що за вами доглядають і захищають від бід.

За Міллеру

Містер Міллер у своєму тлумачі каже, що напередодні Великодня в мріях потрапити на цвинтар — до відмінного здоров’я для всієї родини на наступний рік.

До довголіттю

Наснилося, що в святу неділю ви опинилися на кладовищі, де граються діти? Чекайте добрих змін і довгих років у відносному спокої.

Сонник вважає особливо сприятливим бачення, в якому на цвинтарі до Великодня ви відчули умиротворення і спокій. Це означає, що ви успішно вирішите свої старі проблеми.

Всі запам’ятали?

До чого сниться покійник на Великдень? Поява уві сні мерця завжди є значущим для сновидіння, а особливо коли воно відбувається в таку важливу дату.

Якщо напередодні реального торжества з’явився небіжчик, то постарайтеся запам’ятати будь-які нюанси: слова, поведінку, зовнішній вигляд. Саме від них і залежить правильне тлумачення сну.

Все у ваших руках!

Як інтерпретувати бачення, в якому сталося пекти паски? Це вірний знак того, що ви заслужите прощення близької людини.

Якщо ж довелося бачити, як хтось готує пасочки, то має бути засмутити рідних. Самому піч пасочки уві сні — до везінню і успішності.

До того ж сонник точно впевнений: якщо піч вироби до Великодня самостійно, то і в житті ви зможете знайти своє щастя і заслужити любов.

Чекайте визнання!

До чого сняться фарбовані яйця? Сонник стверджує, що це знак прийдешнього визнання в любові.

Їсти крашанку уві сні закоханим — не дуже добре. Це попередження про те, що таємні відносини можуть принести багато печалей. Крім того важливі і інші дії з ними.

 • Фарбувати на Великдень яйця — до простої роботи.
 • Шукати їх — до романтичної зустрічі.
 • Знайти — до удачі.
 • Є — до прибутку.
 • Давати комусь — до вигоди.
 • Отримувати — до надійних друзів.
 • До чого сниться їсти на Великдень паски? Сонник вважає, що незабаром ви зможете зайнятися справою, яке виявиться точно «по душі», ще й гідний прибуток принесе.

  Сонник паска, до чого сниться паска уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: