Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник пантера — до чого сниться?

Сонник Лоффа

Пантера — та ж чорна кішка, тільки набагато більші. Багатьом людям дуже страшно бачити хижаків як наяву, так і уві сні. Тому, багато сонники кажуть, що ні до чого хорошого вони не сняться. Але, великі хижі звірі мають не тільки фізичною силою і міццю. Деякі захоплюються їхнім способом життя, красою і грацією. Будь-яка взаємодія з подібним звіром уві сні дуже важливо. Воно може говорити як про вашу рішучості і можливості розвиватися, так і серйозному суперництві, яке може виявитися повністю програною.

Чорна пантера є уособленням страхів і комплексів, внаслідок яких ви боїтеся відчути себе покинутим і ображеним, а також втратити щось цінне. Але це не віщує нічого поганого, скоріше навпаки. Якщо пантера треться уві сні про ваші ноги, показуючи любов і ласку, це є ознакою вашого сильного духу, завдяки чому ви користуєтеся повагою великої кількості людей, які перебувають в близькому оточенні. Якщо уві сні ви годуєте пантеру, то це обіцяє одержання бажаного наяву. Наприклад, пристрасне побачення з незнайомкою, любовні втіхи і різноманітні сексуальні розваги.

Вбивство пантери (своїми руками) говорить про те, що вас чекає успіх у фінансових справах, перемогу над ворогами, пліткарів, злостивцями і конкурентами, а також благополуччя всієї вашої сім’ї. Втеча від пантери говорить про те, що в реальності ви власними руками накликаєте на себе неприємності, даючи привід недругам обговорювати спонтанні і необдумані вчинки. Якщо ви побачили уві сні народжує пантеру, то такий сон обіцяє швидкий важливий дзвінок або звістка. Підсумок даних подій буде залежати тільки від вашого рішення.

Сонник Лонго

Наснилося пантера — передвісниця любовного захоплення. Вже дуже скоро відбудеться знайомство з представником протилежної статі, близьким до вашого уявленню про ідеальний супутник життя. Ця зустріч закрутить вам голову, ви по-новому — більш позитивно — почнете дивитися на життя.

Сон, в якому ви полювали за пантерою, видає вашу надмірну захопленість собою коханим або собою коханої. Від цього страждає ваш найулюбленіший і близька людина, і, продовжуючи вести себе як і раніше, ви ризикуєте зіткнутися з тим, що ваша друга половина покине вас назавжди. Можливо, тільки така втрата допоможе вам усвідомити власну жорстокість.

Пантера, яка в вашому сні виявилася в пастці, означає, що ви не були б проти віддатися всім своїм єством любовної пристрасті, палаючої в вашій душі, але вас зупиняє страх невдачі, ганьби, приниження. Але якщо ви не зробите навіть спроби заявити про свою любов, то згодом будете дуже про це шкодувати, оскільки слушної нагоди може потім і не бути.

Убита пантера — передвісниця розриву з коханою людиною, з яким ви пов’язували надії і плани на майбутнє. Він поставить вас до відома, що колишніх почуттів до вас більше не відчуває і не бачить сенсу в існуванні вашого союзу. Після цього ви відчуєте сильне розчарування в любові, втратите довіру до людей, замкнеться. Вам варто морально підготуватися до того, що навіть найближчі друзі не зможуть осягнути суті вашої проблеми.

Сучасний Сонник

Бачити уві сні плямисту пантеру віщує, що будете засмучені станом справ як на роботі, так і вдома. Чорна пантера уві сні означає, що можете втратити заступництва людини, від якого багато в чому залежить ваш успіх. Чути рев пантери, яка має вас по п’ятах, — на вашому шляху встане хтось, з ким ви не зможете знайти компроміс, і боротьба за першість прийме настільки запеклий характер, що у вас просто не вистачить на це сил, звідси неминучі втрати.

Кидається на вас пантера означає, що наяву вам буде не діставати елементарного почуття справедливості, якого зажадають від вас обставини, щоб уникнути непотрібних сварок. Вбити пантеру — знак того, що зростання вашого марнославства буде прямо пропорційне зростанню вашого добробуту, що негативно відіб’ється на відносинах з давніми друзями.

Бачити пантеру в клітці зоопарку — до неприємностей, небажаної зустрічі і затяжної хвороби. Бачити себе в сні приборкувачкою, яка виступає на арені цирку в номері з пантерами, — якщо в реальному житті ви будете продовжувати проявляти нерозумне впертість, то піддасте ризику і себе, і своїх рідних.

Англійська Сонник

Коли сниться чорна пантера, спокійно гуляє на природі, то це символізує те, що вам не вистачає впевненості у власних силах. Агресивна пантера в клітці акцентує увагу на тому, що ви зможете в реальному житті впоратися з будь-якою неприємністю, але, тим не менше, потрібно, бути дуже уважним. Потрібно проявити обережність в реальному житті, якщо вам доводиться вступити в сутичку з пантерою. Це сновидіння вказує на те, що вороги плетуть навколо інтриги і готуються до цього наступу.

Якщо за сюжетом нічних мрій вам доводиться гладити і пестити тварина, порівнюючи її з домашньою кішкою, то дуже хороший знак. Він підкреслює вашу врівноваженість і вказує на те, що ви вмієте зберігати гідність в будь-якій життєвій ситуації. Крім того таке сновидіння говорить а там, що ви здатні протистояти будь-яким, навіть найсильнішим конкурентам. А якщо за сюжетом сновидіння вам доводиться годувати пантеру з рук, значить, ви зможете отримати заступництво знатного людини. Крім того. такий сон може передвіщати підвищення по службі.

Сонник Ванги

Чорна пантера уві сні обіцяє сплячому зло, якщо вона не буде в цьому сновидінні убита. Якщо чорна пантера сниться заміжній жінці або одруженого чоловіка, що має шлюбний контракт, якісь несприятливі обставини спричинять його розірвання. Довелось вбити пантеру — сон сприятливий, сприятлива перспектива також поширюється і на всіх членів сім’ї сновидіння. Гладити пантеру, годувати її уві сні — передвістя величезного ризику, який може виправдатися і принести вам великі бариші, але в разі провалу стане крахом для вашого життя.

Сниться біла пантера? Якщо звір розташувався на дереві — ще не настав сприятливий період для реалізації заповітних бажань, планів. Що лежить у ніг хижак уві сні означає, що в професійній сфері і особистих справах ви зумієте досягти висот. У вас вийде втілити в життя проекти та ідеї, що сприятливо позначиться на матеріальному добробуті. Не варто поспішати, робити необачні вчинки. Виявляючи уважність і спокій, ви успішно минете будь-які перешкоди, уникнете дурних помилок.

Сонник Фрейда

Якщо уві сні ви побачили пантеру, то в реальності вас чекає любовну пригоду. Ця зустріч зможе змінити ваш світогляд і ставлення до світу. Полювання за пантерою уві сні означає надзвичайну стурбованість власною персоною, змушуючи страждати вашого партнера. Якщо уві сні ви бачите пантеру, яка попалася в капкан або пастку, це означає, що в реальності ви дуже хочете поринути з головою в охопило вас почуття, але не робите цього через побоювання розчаруватися. Тлумачення сну, де ви грали з пантерою, повідомляє про нестабільність відносин з другою половинкою. Можливо, проблеми будуть пов’язані з тим, що партнер завів коханку і намагається приховати від вас інтрижку на стороні. Правда може розкритися несподівано, що виб’є вас з колії і змусить гірко плакати.

Сонник Міллера

Якщо наснилася пантера і викликала у вас уві сні переляк, це пророкує раптову відміну підписаного контракту (шлюбного або що стосується бізнесу). Це може бути викликано якимись несприятливими подіями. У той же час убита або переможена пантера сниться до радості і успіху в справах, причому цей сприятливий прогноз стосується і вашого оточення. Пантера, яка уві сні вам загрожувала, пророкує, що стан справ вас розчарує; той, хто вам щось обіцяв, може відмовитися від своїх слів. Вселяє страх рев пантери означає: ви дізнаєтеся, що ваші доходи впали. Може бути, ви виступите проти громадської думки. Якщо страху не було, це знак меншого зла. Пантера, як і кішка, побачена уві сні — обіцяє зло, якщо ви не вб’єте її.

Французький Сонник

Боротися з пантерою уві сні — не дуже хороший знак. Вам належить серйозне протистояння з людиною, у якого можливості значно вище. Про це, на жаль, ви дізнаєтеся занадто пізно. Сниться, що вам вдалося вбити хижака в сутичці — будьте впевнені в своїх бажаннях, і не поступайтеся в серйозних питаннях. Бачити, що ви поранили пантеру — отримати пріоритет в деяких принципово важливих сферах діяльності. Звір під час битви вкусив, а з рани хлинула кров — захворієте ви, а якщо ви відчули тупий біль — неполадки зі здоров’ям трапляться у ваших родичів або друзів.

Езотеричний Сонник

Наснилося пантера обіцяє вашого гардеробу поповнення. Ви придбаєте красиві, елегантні речі, як і мріяли. В даний час зовнішній вигляд для вас грає важливу роль. Була лагідною — такий сон радить купити вироби з хутра та шкіри. Була агресивною — поновіть в першу чергу взуття, капелюхи і аксесуари. На морді пантери чітко виділялися очі, ви ясно бачили ікла і вуса — це означає, що вам потрібно приділити особливу увагу косметичним засобам і парфумерії; чітко снилися кігті — купіть прикраси.

Еротичний Сонник

Сон, в якому ви бачите цього хижака і відчуваєте страх, віщує розлучення внаслідок несприятливих подій. Убита пантера сниться до щастя в любові. Пантера, яка готується стрибнути на вас, віщує розчарування в любові.

Сімейний Сонник

Сон про пантеру попереджає вас про небезпеку і про те, що ваш ворог спритний, хитрий і мстивий. Вам буде нелегко впоратися з ним. Дивіться тлумачення: Звірі.

Сонник Менегетті

Пантера — нагадування: те, що здається приємним, може бути пасткою, а омана смертоносним. Необхідність проявити обережність і розум.

Сонник Мандрівника

Пантера — зла, небезпечна сила проти сплячого; Найвпливовіша жінка з високим становищем.

Сонник Хассе

Завдяки якомусь впливовому людині виповниться ваше бажання.

Сонник Цветкова

Уособлення лютого ворога, обманщика.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: