Сонник паровоз, до чого сниться паровоз уві сні

Паровоз уві сні, що тягне за собою склад, означає безперервний рух по життю, можливість самостійно контролювати великі угоди. Сонники обіцяють корисні знайомства, відрядження, гарний прибуток. Сила, міць, влада, виникнення необхідності грамотно керувати компанією, ладити з діловими партнерами — саме те,, до чого сниться локомотив.

Що говориться в сонник Міллера

Уміння повести людей за собою, змусити якісно працювати, навчити новому здатний той, кому довелося бачити або керувати уві сні паровозом. Густав Міллер так пояснює,, до чого сниться тепловоз, вагони і швидкісна їзда:

 • Управляти машиною — доведеться очолити колектив;
 • Кататися на паровозику в парку — до дозвільного життя;
 • Їхати в подорож — до інтимної близькості з незнайомцем;
 • Фарбувати старий локомотив — до отримання премії;
 • Наздоганяти паровоз — до деяких ускладнень.
 • Бути начальником — вам до лиця

  Бачити себе в ролі машиніста — символ дорослішання і рішучих дії. Сонники пророкують швидкий шлюб, серйозні відносини, швидкий життєвий темп. Особливо, якщо наснилося, що довелося випробувати почуття драйву від швидкості і власної значущості.

  Управляти старим локомотивом, паровозом, чіплялися до нього вагони — означає підвищення по службі. У той сновидець нехай з’явиться можливість очолити відділ, бригаду робітників або ж вибитися в керівники вищого рангу.

  Задумайтесь над поведінкою

  Бачити дитячі паровозики, атракціони уві сні найчастіше доводиться ледачим і недобросовісним людям. Якщо приснилося, що ви катаєтеся і проводите весело час в парку — значить, боїтеся брати відповідальність за важливі заходи.

  Дозвільний спосіб життя, відсутність цілей, небажання брати на себе зобов’язання — ось,, до чого сниться дитячий паровозик в руках дорослої людини.

  Пригоди чекають

  Їхати на поїзді уві сні, спостерігати як димить попереду паровоз — дивовижний знак. Молодим людям сонники віщують безліч прихильниць. Інтриги заведуть сновидіння так далеко, що вибратися з подвійній ситуації самому не вийде. Особливо це спрацьовує у тих, кому приснилось, що довелося причіплювати нові вагони.

  Об’єктивні пояснення,, до чого сниться паровоз, можна знайти у Фрейда. Сонник кращого знавця психоаналізу гарантує: настав час авантюр і нерозважливих вчинків. Якщо приснилося, що довелося їхати на паровозі, будьте впевнені — вас чекає секс з людиною, якого ще не знаєте.

  Як уникнути труднощів

  Бачити минає складу уві сні, наздоганяти його — до раптового потрапляння в складне становище. Сонники стверджують: сновидцу терміново знадобляться гроші на вирішення проблем.

  Тлумачення сну зводиться до того, що доля підготувала деякі випробування. Якщо ви ніколи раніше не підводили своїх друзів, виручали їх, допомагали в міру сил — чекайте відповідних дій з їх боку. Старий паровоз — символ взаємовиручки і довіри.

  Сонник паровоз, до чого сниться паровоз уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: