Сонник пароплав, до чого сниться пароплав уві сні

Сонник пояснює,, до чого сниться пароплав. Символ уві сні віщує радісні зустрічі, захоплюючі затії, розваги. Ряд сюжетів попереджає про втрати або неприємних ситуаціях, які можливо уникнути.

На палубі

До чого сниться, що пощастило плисти на пароплаві, сонник Іменинників тлумачить фактично буквально. Побачене уві сні обіцяє далеку подорож або романтичну пригоду, пов’язану з водою. І тільки пророкування, адресований народженим восени, нагадує про ціну питання.

Якщо уві сні довелося плисти на теплоході, наяву вас охопить раптова любов або надійде несподіване запрошення на романтичне побачення.

Коли трапляється плисти в клубах диму з пароплавної труби, тлумач попереджає, що в реальності емоції можуть абсолютно недоречно вийти з-під контролю. Чим густіше і чорніше пар, тим більше негативу загрожує виплеснутися назовні.

Якщо уві сні вітрильний корабель несе в далекі країни, сонник вважає, що наяву ви схильні віддаватися нездійсненних мрій.

Вид з берега

Пояснення,, до чого сниться бачити пароплав з берега, можна знайти в сонник Міллера. Якщо він наближається до причалу, вам назустріч пливуть задоволення і розваги.

Коли трапляється бачити, як пароплав відчалює, сновидіння обіцяє незначну втрату, яка не дуже засмутить сплячого.

Циганське пророкування стверджує, що якщо уві сні фігурує проходить повз корабель, насправді вас чекає важливу звістку.

Білосніжний

Якщо приснився білий пароплав, попереду хвилююча знайомство, яке покладе початок серйозних стосунків. Тим, хто вже перебуває у шлюбі, тлумачення обіцяє якась подія, яке оживить сімейне життя і зміцнить почуття.

До чого сниться приємна подорож на палубі білого пароплава, можна розуміти буквально: наближається радісний безтурботний період.

Якщо приснився білий пароплав, сонник обіцяє романтичну зустріч, яка подарує легкі і радісні, ні до чого не зобов’язують відносини. Зв’язок триватиме на подив довго.

Гіганти і карлики

Великий пароплав уві сні віщує великі справи, які сплячому належить вершити в реальній дійсності.

Також великий пароплав є передвісником бурі емоцій, викликаних охопила сновидіння ідеєю. Доведеться пережити повний спектр почуттів: азарт, дух суперництва, радість злетів і боязнь падіння.

Якщо приснився маленький пароплав з непропорційно великою трубою, можливо, ви занадто переживаєте через дрібниці або розмінювати свій потенціал на дрібниці. Чи не час перестати стріляти з гармати по горобцях і зайнятися чим-небудь серйозним?

Корабельна аварія

Те, до чого сниться, як пароплав потонув, часто служить провісником ганебного поразки. У той же час, снотолкователь запевняє, що шлях до порятунку все ж існує. Він індивідуальний і єдино правильний для кожного сновидіння.

Сонник каже, що небажано навіть бачити з боку уві сні, як потонув перехід. Сновидіння віщує крах, ганьба, обтяжливу втрату.

Якщо приснилося, що вам вдалося вижити в корабельній аварії, символ говорить про те, що наяву ви на вірному шляху. Не звертайте з нього, незважаючи на труднощі і нерозуміння близьких.

Сонник пароплав, до чого сниться пароплав уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: