Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник парковка, до чого сниться парковка уві сні

Наснилося парковка, відповідно до тлумачення більшості сонників, означає певну життєву «паузу». Цілком ймовірно, що ви опинитеся в ситуації, коли необхідно буде не приймати нагального вирішення, а міцно задуматися про те, як вчинити. Бажаючи зрозуміти,, до чого сниться даний образ, що не обходьте стороною деталі мрії: як виглядала стоянка автомобілів уві сні, яка була причина вашої зупинки та інші дрібниці.

Пророцтва Густава Міллера

За трактування сновидінь, пропонованим сонником Міллера, бачити уві сні автомобіль на парковці — символ змін у долі. Якщо присниться машина була нова і красива, то це означає, що зміни порадують, а ось старий іржавий автомобіль символізує раптове погіршення ситуації і смугу невезіння.

До чого сниться, що у вас вкрали машину з парковки? Таке бачення може означати зрив планів і задумів, на які ви покладали великі надії.

Парковка іномарок, як символ несподіваного везіння

Чималу роль в тлумаченні сну про паркування має і те, які саме авто стояли на парковці біля вас. Ось, що «говорять» сонники про іномарках.

Східний тлумач пророкує несподіване збагачення тому, хто уві сні заїхав на парковку на іномарці. Причому, чим більше розкішним було авто, тим більше грошей отримає сновидец в реальності.

А згідно Англійському сонником, бачити уві сні багато припаркованих іномарок — знак раптово «звалилася» удачі. Те, що ще вчора вам здавалося недосяжним, виявиться вам під силу.

«Вітчизняний» автопарк — ознака спонтанних дій

Паркуватися уві сні на стоянці, заставленій представниками вітчизняного автопрому — сигнал про те, що ви схильні приймати необдумані рішення, віщає Сучасний сонник.

Цей же тлумач, роз’яснюючи,, до чого сниться мрія, в якій ви змушені були поступитися місцем на парковці, суцільно заставленій Жигулями, попереджає про можливість втрати авторитету в колективі через упертість.

Уві сні ви добровільно поступилися своїм паркувальне місце? До чого сниться подібне, знає Місячний сонник: вам несказанно пощастить — прийнявши рішення ні з ким не порадившись, ви «скинете» свої проблеми на плечі інших.

Покинута автостоянка, або Не бійтеся експериментувати

А ось сонник міс Хассе розповість, що обіцяє примарилося паркувальний майданчик зі старими забутими ретромобілів. Наснилося, що ви ходите по парковці, шукаючи конкретну машину? Ви будете змушені пробувати різні способи втілення в життя власних амбіцій.

А якщо вам приснилося, що ви знайшли своє власне авто, забуте давним-давно, то це говорить про несподівано-спонтанному дії, яке приведе вас до успіху.

Який автотранспорт ви бачили

Побачили в нічний мрію парковку? Пригадайте, що саме за автотранспорт там стояв, рекомендують тлумачі. Отже, це були:

 • Автобуси — до раптової поїздці;
 • Довгоміри — ви будете довго вирішуватися, перш ніж визначитеся з вибором;
 • Мотоцикли — ви візьметеся за справу, не замислюючись про наслідки;
 • Ретро-автомобілі — вас чекає знайомство з впливовим в похилому віці.
 • Сонник парковка, до чого сниться парковка уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: