Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник пальто — до чого сниться?

Сонник Лонго

Пальто уві сні уособлює характер людини, його якості і вміння йти на компроміси. Позичати верхній одяг уві сні — означає те, що причиною невдач сновидіння, будуть чужі проблеми і помилки. Носити пальто іншої людини уві сні — до нестачі турботи і уваги, душевним терзанням і духовному самотності. Одягати своє пальтечко означає, що ви знайдете спокій тільки завдяки власним зусиллям. Якщо дівчині на виданні наснилося, що вона носить пальто, під яким вона зовсім гола, то заміж виходитиме без приданого.

Пальто з коміром стійка буквально означає стійкість у важких умовах. Відкладний воріт передає важливість події або людини, глибокий виріз відкриває все приховане і таємне. Наснилося виріб з коміром з лисиці або бобра? Фінансове становище поліпшиться. Якщо вам подарували річ з дорогим хутряним коміром, то вийдіть заміж за справжнього господаря, мудрого і економного. Приміряти пальтечко з хутряним коміром жінкам — до внутрішнього душевного конфлікту, чоловікам — до дорогої подруги, яка буде качати гроші. Кутатися в хутряний комір — до застуди або розладу.

Капюшон сам по собі символізує якусь секретність, таємницю і бажання її зберегти. Одягати або носити пальто з капюшоном означає, що ви повністю задоволені поточним станом. Це також знак того, що у вас є щось, що доводиться приховувати від оточуючих. Якщо ж капюшон вам тільки заважає, то варто поменше базікати і відвертими. Верхній одяг з капюшоном гарантує, що наяву ви знайдете гідного помічника або ж навпаки серйозного покровителя.

Одяг червоного кольору попереджає про підлості і жорстокості, але також обіцяє пристрасть і яскраві емоції. Яскраво-червона манто закликає зібратися, так як скоро настануть важкі часи. Темно-червоне вбрання обіцяє довгу і спокійне життя. Якщо приснилося чорне пальтечко, то ваші старання і основні якості скоро оцінять по достоїнству. Нове чорне пальто обіцяє печаль, розчарування і розлади. Для незаміжньої жінки покупка чорного вбрання знаменує шлюб за розрахунком.

Сучасний Сонник

Сон, в якому ви купуєте пальто, — знак доброго до вас ставлення з боку далекого, але духовно близької людини. Шити пальто в ательє — значить, наяву ви вибрали вірну дорогу, яка рано чи пізно приведе вас до життєвого успіху. Приміряти його уві сні — сльози через несправедливе ставлення до вас людину, якій ви ще недавно були готові віддати весь запал своєї душі.

Давати комусь поносити своє пальто означає, що наяву почуєте самі утішні компліменти і похвали на свою адресу від зовсім сторонніх людей. Носити обновку з чужого плеча означає брак уваги до вас з боку найближчих людей, що доставляє вам душевні терзання. Латану-перелатана пальто віщує заплутані обставини, з яких ви з честю вийдете, отримавши підтримку вірних друзів.

Перелицьовувати свій одяг віщує виняткову удачу у виконанні ваших заповітних бажань. Втратити пальто, залишивши його в громадському місці, — знак того, що вам доведеться заново влаштовувати свою долю. Якщо уві сні у вас його вкрали — стало бути, наяву почуєте про себе плітки, які виходять від ваших друзів або навіть найближчих родичів.

Сонник Міллера

Приснилося пальто — це знак, що попереджає, що власне впертість втягне вас у неприємності і стане джерелом страждань. Позичати його у друзів — це означає, що причиною ваших невдач будуть помилки інших людей. Носити нове красиве пальто або просто дивитися на нього — це говорить про те, що в реалізації своїх бажань вам буде надзвичайно везти.

Розуміти уві сні, що надіте на вас пальто є річчю з чужого плеча, — це означає, що виникне якесь складне становище, з якого ви зможете вийти, тільки скориставшись дружньою підтримкою. Бути одягненим в порване лахміття — сон до великих прикрощів. Якщо ви втратили його уві сні, значить, наяву будете змушені заново влаштовувати долю, шкодуючи і проклинаючи себе за те, що в фінансових справах були недбалі, а в спілкуванні — занадто довірливі.

Англійська Сонник

Бачити уві сні червоне пальто — станете жертвою підлого вчинку, лицемірства з боку близької людини. Особа, счітавшася вашим другом, зрадить в найнесподіваніший момент, заподіявши тим самим чималі страждання. Будьте обачні у спілкуванні з близькими, зверніть увагу на тих, хто став раптово проявляти інтерес до ваших справах. Постарайтеся визначити зрадника якомога раніше, щоб зменшити завдану їм шкоду.

Приснилася інша жінка в червоному пальто — до появи підступної суперниці, здатної з легкістю зруйнувати ваше крихке щастя у відносинах, а також налаштувати проти вас інших жінок. Не втрачайте пильності, будьте готові відстоювати свої права і боротися за особисте щастя. Ваше майбутнє у ваших руках.

Сонник Ванги

Якщо уві сні ви одягаєте на себе нове пальто, то незабаром вам буде посланий долею хороший шанс змінити поточний стан речей в кращу сторону або зустріти свою справжню любов. Сон, в якому ви наділи чуже пальто або воно вам мало, обіцяє неприємну ситуацію в особистому житті або фінансових справах, в яку ви незабаром потрапите. Якщо ви бачите маленьке чорне пальто на свого друга, то це означає, що в майбутньому ця людина зрадить або підставить вас у важкій ситуації. Одягати на себе — обіцяє швидку далеку дорогу, а порвати улюблене пальто до сліз і розчарувань в житті. Якщо раптом ви вирішили зняти на вулиці своє пальто, то такий сон передвіщає хворобу.

Сонник Фрейда

Пальто, як це не дивно — є фалічним символом. Нове — символізує ваше прагнення змінити сексуального партнера або завести ще одного. Брудна або рване пальто — символізує хвороби статевих органів або імпотенцію. Відірвані ґудзики або хлястик — символізують прагнення до сексу з елементами садизму. Кілька пальто у вашому гардеробі — символізують ваше прагнення мати кілька сексуальних партнерів. Втрачене — говорить про необхідність розірвати відносини з вашим сексуальним партнером.

Сімейний Сонник

Пальто уві сні бачити — знак зміни положення. Чим дорожче воно буде і красивіше, тим краще підуть ваші справи. Впустити, втратити, забруднити, бачити його рваним або брудним уві сні — знак великого клопоту, труднощів, принижень. Якщо воно виявиться велике, то вас чекають прикрощі і невдачі в справі, яке вам «не по зубам». Якщо вам присниться, що хтось забрав у вас пальто, то вас чекають труднощі в справах і в особистому житті.

Сонник Лоффа

Пальто, як і будь-яка інша одяг — це відображення внутрішнього світу і індивідуальності людини. Чи викликає ваш наряд захоплення або глузування? Адже це дзеркало вашої самооцінки в життя. Втрата пальто уві сні говорить про вашу уразливості. Купівля — віщує позитивні зрушення у власній самооцінці.

Сонник Менегетті

Пальто — теплота і, отже, любов. У сновидіннях жінки — захист чоловіки (батька, чоловіка і т. д.). У сновидіннях чоловіки — захист від ризикованих підприємств. Пальто з овчини, кожух — може мати значення близьке з символіці вівці і стодоли. Страх втратити пальто — страх втрати власної віри.

Французький Сонник

Побачити уві сні чорне пальто — такий сон пророкує, що ви отримаєте гідну винагороду за свою хоробрість і самовідданість. Шинель червоного кольору сниться до того, що вам судилося постраждати від жорстоких, підлих, лицемірних людей. Жіноча накидка — передвісниця щасливого кохання.

Сонник Хассе

Занадто велике для вас пальто сниться до переляку; добротне — до честі і важливої ​​ролі, яку ви зіграєте в якійсь справі; втратити — поринете з головою в клопоти; хтось забирав у вас або кого-то — сон до складнощів; бачити кого-то закутаний в пухову пальто — до любовного захоплення.

Еротичний Сонник

Якщо уві сні ви втратили пальто, такий сон передвіщає вам невдачу в любові і неблагополучний шлюб. Одруженим такий сон обіцяє охолодження почуттів аж до розлучення і пошуку нової любові.

Езотеричний Сонник

Встановиться негода. Вона буде тим сильніше, чим гірше в вашому сні виглядало пальто. Побачити незвичайну верхній одяг — до погодних аномалій.

Сонник Мандрівника

Пальто — викриття; старе — придбання; нове — промах, помилку.

Сонник Цветкова

Вас чекає якесь придбання.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: