Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник падати — до чого сниться?

Сучасний Сонник

Якщо уві сні ви спіткнулися об щось і впали — це означає, що підмочити репутацію непристойною вчинком, який викликає загальний осуд. Падати на землю з великої висоти — наяву переживете сильний переляк. Сон, в якому вам сниться, ніби ви зірвалися з краю бездонної прірви і падаєте в неї, — в дійсності це загрожує розчаруванням в своєму благовірному. Якщо вам сниться, що на вашу голову падають бризки води, — це означає пристрасне пробудження любові, яка завершиться найщасливішим чином.

Впасти уві сні під вагою вантажу означає вашу нездатність добути засоби для тих, хто розраховує на вашу допомогу. Побачити уві сні падаючих на землю птахів означає, що ви впадете в меланхолію. Впасти з паркану, перелазячи через нього, — до успішного завершення важливої ​​справи. Бачити падає з неба зірку — передвістя смутку й печалі. Якщо уві сні на вас падають градом плоди з обтрясаемого дерева — наяву випробуєте докори сумління за невиконану обіцянку.

Падати уві сні в канаву, намагаючись перестрибнути через неї, — до занепаду в справах і особистому втрати. Впасти уві сні в колодязь з водою — до крайнього відчаю, в порожній колодязь — ті, хто вас лякали невдачею, будуть осоромлені вашим блискучим успіхом. Бачити впали при виступі фігуристів або артистів балету означає, що наяву зіткнетеся з невдячністю друзів. Впасти уві сні з високою сходи — передвістя відчаю і безуспішних зусиль виправити критичне фінансове становище.

Впасти за борт судна в розбурхане море загрожує наяву поспішними і необдуманими рішеннями, чреватими негативними наслідками. Впасти з брикатися коні — знак серйозної інфекційної хвороби. Бачити уві сні падаючий великими пластівцями сніг або величезні градини означає, що прийдешні неприємності не завдадуть вам скільки-небудь серйозного збитку. Якщо уві сні вас доводить до відчаю різке падіння курсу напередодні придбаних вами акцій — такий сон віщує важкі потрясіння наяву, які не пройдуть даром для вашого душевного здоров’я.

Сімейний Сонник

Сон про падіння віщує втрати, хвороби, неприємності або образу. У будь-якому випадку вашим планам, здоров’ю або щастя загрожує небезпека. Відчути уві сні, що ви падаєте, означає гіркоту втрат і переживання через це. Іноді такий сон може означати втрачені можливості, втрату хватки або спритності. З висоти на землю падати уві сні — знак ганьби, краху ваших планів або надій, принижень і бідності. Якщо вам присниться, що ви впали зі свого ліжка, то ваше сімейне життя дасть тріщину і скоро вам належить розлучення. Дивіться тлумачення: Ліжко.

Якщо уві сні ви впали в річку і промокли — це передвістя хвороби або скандалу. Впасти в воду або в море (океан) уві сні означає, що ваше бажання не збудеться. Сон, в якому ви побачили, що впали, але не заподіяли собі шкоди, віщує вам, що втрачене знайдеться, а ваші страхи не виправдаються. Дивіться тлумачення: Річка, Океан.

Падати уві сні, але прокинутися до того, як впадете, означає, що вас чекають великі неприємності й прикрощі, які вам буде дуже важко подолати, але ви зможете зробити це. Іноді такий сон віщує невдачу в ризикованій справі. Падати уві сні в прірву віщує несподівану небезпеку або образу. Іноді такий сон пророкує втрату стану через пожежу. Зірватися і впасти звідки-небудь уві сні — попередження про те, що ваш нестримний норов може зашкодити вашому положенню в суспільстві. Дивіться тлумачення: Безодня, Прірва.

Сонник Лонго

Якщо приснилося відчуття, ніби ви падали, це означає, що будуть неприємності — причому і в справах, пов’язаних з громадською діяльністю, і в особистих. Важливий момент — висота, з якої падали. Була великий — відразу до декількох неприємних подій, які будуть йти низкою, вибивши вас з колії надовго. Втративши точку опори, ви зробите своє падіння неминучим і зумієте витримати удар тільки з великими труднощами.

Падіння відбулося не з великої висоти — вам належить потрапляння в скрутне становище, вихід з якого буде витівкою вкрай непростою. Однак пройде не так вже й багато часу, коли ви знову отримаєте можливість радіти життю, не звертаючи особливої ​​уваги на дрібні неприємності.

Серйозні травми після падіння і сильна біль — сон про це віщує довгий відчай, що межує з легким божевіллям через те, що ви вже перестанете чекати, коли ж нарешті ваше життя стане хоч трохи краще. У вашому сновидінні падав інша людина — сон закликає бути насторожі: хтось із друзів потрапить в біду і буде дуже потребувати вашої невідкладної допомоги.

Китайський Сонник

У колодязь падає посуд — буде радісна подія. Листя падають з великого дерева — щаслива подія в будинку. Метеорит пролітає повз, але не падає на землю — зміна місця проживання. Ніж або меч падають в воду — передвіщає смерть дружини.

Падає зірка — буде хвороба, проблеми по роботі. Падає сніг — незабаром буде велика удача і вигода. Падає черепиця з даху, відчуваєш смертний жах — буде сварка з дружиною. Падати в воду — не трапиться біди. Падати в колодязь — хвороба або неприємність.

Падати в колодязь п’яним — виникне ситуація, пов’язана з чиновниками, офіційні справи. Падати в відхоже місце і вибираєшся назад — на щастя. Сам падаєш з гори на землі — втратиш місце роботи. Сонце і Місяць з небес падають — горе, втратиш батьків.

Англійська Сонник

Падати з висоти уві сні (з дерева або з краю обриву) — таке сновидіння означає втрату положення і власності. Закоханим сон повідомляє, що вони марно обдаровують обранців своєї прихильністю, бо їм все одно не судилося одружитися.

Це несприятливий сон для зайнятих у торгівлі та бізнесі, оскільки за ним підуть невдачі, проблеми з грошима і інші неприємності такого роду. Прямують до плавання чекає велике нещастя — корабельна аварія і всі неприємності, пов’язані з ним.

Сонник Цветкова

Якщо приснилося відчуття падіння, то наяву на вашу частку випадуть гіркі жалю, можливі втрати; впасти уві сні — такий сон означає, що у вас будуть неприємності, якесь ризикована справа. Якщо на вас впала зірка, то найпотаємніші бажання здійсняться, але якщо ви бачили, як вона впала в море або просто в воду, то ваші мрії залишаться лише мріями.

Сонник Міллера

Якщо приснилося, що ви впали і отримали сильний переляк, — це говорить про те, що на вашому шляху виникнуть чималі складнощі, але ви успішно їх переможете і врешті-решт досягнете успіху. При падінні сильно поранилися — сон до втрати; може, вас покинуть друзі. Чим сильніше поранення — тим важчою буде подальша втрата.

Сонник Лоффа

Якщо ви падаєте уві сні, то в житті можливо погіршення здоров’я. Так само це обіцяє і до втрати достатку і зміні соціального статусу. Якщо вам сниться, що ви падаєте з величезної висоти — цілком ймовірно, що скоро один з ваших родичів може померти.

Сонник Фрейда

Якщо падаєте уві сні, то цілком можливо, що в житті ви можете постраждати від домагань сексуального характеру. Якщо чоловікові приснилося, що він впав у сні, то в житті він боїться опинитися в незручному становищі перед своїм сексуальним партнеркою.

Езотеричний Сонник

Падіння сниться до невдач в нових справах, несподіваним і при цьому негативних змін. При цьому ви прокинулися — це говорить про те, що всі події будуть скоро.

Ісламський Сонник

Якщо падіння уві сні було з високого місця вниз, то це ознака зміни положення і обставин від хорошого до гіршого і свідоцтво божого гніву.

Сонник Ванги

Падіння символізує невпевненість в своїх силах. Так що, це голос вашого підсвідомості твердить вам, використовуючи такі методи, щоб ви повірили в себе.

Сонник Хассе

Якщо уві сні ви падали, сон закликає довіряти виключно собі. Падали з великої висоти — значить, отримаєте підвищення, вам вшанують.

Сонник Мандрівника

Дискомфорт, труднощі, страхи, тривоги. Вдало, плавно і м’яко приземлитися рівновагу, гармонія, рішення проблем.

Французький Сонник

Уві сні впали, але відразу ж встали — це до почестей і благополуччя. Встати не змогли — бути нещасть.

Еротичний Сонник

Якщо вам сниться, що ви впали і поранилися, це обіцяє розлуку з коханою людиною.

Сонник Менегетті

Позначення повного або часткового відходу від спрямованості свого онто Ін-се.

Сонник Нострадамуса

Падіння передрікає вас з хвороби серця і серцево-судинних захворювань.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: