Сонник паралізувало, до чого сниться паралізувало уві сні

Сонник пропонує різнобічні тлумачення, до чого сниться, що раптово паралізувало. Символ відображає неможливість або небажання протистояти волі випадку, прірва між грандіозністю мрії і звичкою пасивно захитався на хвилях обставин. Іноді побачене уві сні прямо вказує на неполадки зі здоров’ям.

Прогноз Міллера

Те,, до чого сниться символ, не віщує нічого непоправного, — обнадіює сонник Міллера. Для закоханих сюжет означає неможливість вплинути на хід подій. Після побаченого уві сні відносини можуть ненадовго погіршитися, але лише для того, щоб знову відновитися вже в новій якості.

Якщо параліч привидівся одиноким, незабаром належить переглянути свої погляди і оцінити переваги незалежності і відсутності зобов’язань.

По соціальних сходах

Чому приснилося, що несподівано паралізувало, сонник Фрейда пояснює надмірною самовпевненістю і активністю наяву. Оточуючим настільки бурхлива діяльність сновидіння не завжди до душі. Якщо навчитися стикувати свої дії і побажання інших, коло друзів помітно розшириться.

Це не єдине пояснення,, до чого сниться бачити себе паралізованим. Лякаючий образ відображає нинішню несприятливу ситуацію, змінити яку поки немає можливості. Це не означає, що так буде завжди. Одне нестандартне рішення відкриє нові перспективи.

Інші життєві сфери

Пояснення в сонниках, від чого паралізувало уві сні, стосуються різноманітних життєвих сфер:

 • Параліч символізує нерішучість сплячого, його ідеям заважає страх;
 • Коли трапляється бачити паралітика, наяву загрожує безпорадність перед кимось;
 • Багато уражених хворобою обіцяє глобальні проблеми;
 • Безпорадність дружина загрожує неприємностями у дітей;
 • Символ відображає одночасне потяг і відраза;
 • Сюжет уособлює психологічний блок або емоційний конфлікт;
 • Якщо приснилося, що паралізувало ноги, можливі захворювання гомілок і стоп;
 • Повна нерухомість обіцяє несподівані віражі і сюрпризи долі;
 • Бачити себе знерухомлених трапляється перед доганою керівництва;
 • Коли наснився ворог в безпорадному стані, наяву отримаєте верх над ним.
 • Як здоров’я?

  Сонник Жовтого Імператора уточнює, до чого сниться, що знерухомлені не все тіло, а тільки ноги. Недоброзичливець намагається представити сплячого як інертного ненадійного людини і розпускає відповідні чутки.

  В сонник Здоров’я тлумачення сну засноване на фізіологічних причинах. Якщо уві сні довелося бачити паралізованою одну з частин тіла, висока ймовірність, що в цій області організму справді виникли неполадки.

  Якщо паралізувало від алкоголю у великих кількостях, Білий Маг попереджає сплячого про прийдешнє неприйнятному пропозиції — з тих, від яких не можна відмовитися. Тлумач радить заздалегідь продумати відповідь, щоб не дати заскочити себе зненацька.

  Особистість потерпілого

  Коли уві сні паралізувало незнайомої людини, пророкування Ванги рекомендує побоюватися чужого впливу. Хвороба домочадця попереджає про неприємності у сновидіння, що виходять від сторонніх людей. Того, хто приснився в такому стані, очікують довгі роки здоров’я.

  Якщо довелося бачити уві сні, як паралізувало одного, сонник Іменинників вважає сюжет добрим знаком: вам під силу вирішити не тільки свої, але і його проблеми.

  Сонник паралізувало, до чого сниться паралізувало уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: