Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник паразити, до чого сниться паразити уві сні

Як це не дивно, але буває так, що побачені уві сні паразити мають позитивне тлумачення. Хоча в більшості випадків, звичайно ж, дані тварі мають негативне значення. Щоб зрозуміти, до чого ж сняться ці кровососи, необхідно згадати бачення від початку до кінця, не упускаючи подробиць, стверджують сонники.

Сонник Міллера

Густав Міллер, пояснюючи,, до чого сниться мрія, що у сновидіння є паразити, був коротким і лаконічним. Привиділося уві сні, що у вас є паразити, які вас турбують? Це означає, що ви зіткнетеся з люттю і агресією людини, здатного на великі дурниці.

Бачити уві сні, що паразити є у кого-то з друзів — провісник засмучення, тому що означає такий сюжет досаду від неприємної події.

Короткі тлумачення

Наснилися паразити? Жахливо і противно! Але все-таки не погребуйте дізнатися, до чого сняться такі мрії. І ще, зверніть увагу на той, в кого паразитували шкідники уві сні. Ось, наприклад, що пророкують деякі з персонажів сновидінь, які мають в собі аскариду або воша:

 • Кохана людина обзавівся «співмешканцями» — до неприємної розмови;
 • Батьки — ви даремно перестали прислухатися до порад;
 • Діти — проблеми будуть незначними, але які вимагають втручання;
 • Витягувати аскариду з собаки — ознака надання допомоги одному;
 • Уві сні витягали гниди з волосся ворога — до морального поневолення цієї людини.
 • Наснилися глисти? Ознака сумнівів і нечистих помислів

  Тлумачення сну про те, що у вас в організмі завелися глисти, за версією Сучасного сонника, буде таким: ваша совість не зовсім чиста, ви зробили підлий вчинок, правда, не навмисно.

  До чого сниться, що глисти живуть в організмі близького друга, пояснить Місячний сонник. Це говорить про те, що в реальності ця людина має на вас образу і виношує план помсти. Уві сні ви слухаєте скрегіт зубами або бачите інші ознаки того, що у рідну людину є паразити? Ви сумніваєтеся в тому, що друзі з вами відверті і не мають від вас секретів.

  Риба з великими стрічковими хробаками символізує заздрість недругів і їх спроби вам нашкодити, причому, вдаривши по самому хворому — по родині.

  Підшкірні паразити, як символ здатності пристосовуватися

  Ви зумієте пристосуватися до будь-яких умов життя, як би вона не била, обіцяє сонник міс Хассе тому сновидцу, хто уві сні бачив у себе під шкірою черв’яків. Наснилося, що на руці зяє рана, в якій копошаться черв’яки? Ви станете чиїмось протеже.

  Уві сні черви під шкірою ворушаться настільки активно, що вам це заважає — ознака того, що ви влаштуєте переполох, намагаючись «підім’яти» себе під якісь канони. Особливо гучними будуть наслідки ваших дій, якщо ви бачите черв’яка в оці, запевняє циганський тлумач.

  Воші і блохи: Бережіть життєву енергію

  Багато різного про кровосисних паразитів можуть повідати сонники. Ось, наприклад, якщо наснилося, що ви бачите у себе в голові вошей, то будьте обачні з новими знайомими. Такі мрії попереджають сновидіння про те, що скоро в його житті з’явиться хтось, хто буде «висмоктувати» з нього життєву енергію.

  Примарилося блохи на кішці — знак вашого переваги над ворогами, завдяки деяким незначним, на перший погляд, подій, радує сонник Нострадамуса.

  Позбавлення від нахлібників, або Прощайте, проблеми!

  Радість і процвітання чи дадуть на того, хто уві сні позбавлявся від паразитів, що живуть у них в тілі, пророкує сонник Білого Мага. Наснилося, що дитина плаче від болю, тому що виходять паразити, що живуть у нього в тілі? Вас чекають зміни, які дадуться вам дуже нелегко.

  Дістати з ранки на шкірі личинки паразитів, «звили гніздо» у вас в тілі — знак позбавлення від причини, що заважає вам спокійно жити. А ось,, до чого сниться мрія, в якій ви виплюнув паразита, що живе в роті: якщо ви хочете позбутися від неприємностей — навчитеся контролювати свої слова.

  При цьому звертайте увагу на наступне, рекомендують сонники: якщо паразити виходять з організму з кров’ю, то це знак вирішення проблем родича.

  Сонник паразити, до чого сниться паразити уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: