Сонник парад, до чого сниться парад уві сні

До чого сниться спостерігати за парадом або навіть брати участь? Сонник трактує подібний сюжет в залежності від його подробиць. Так, бачення уві сні віщує нові починання, зустріч з надійними людьми, отримання вигідної роботи. Але не можна забувати про інших значеннях: напруженості у відносинах, безпідставної амбітності сновидіння, можливий шантаж.

Мають бути цікаві події, удача

До чого сниться парад, де є багато людей? Сонник повідомляє: незабаром відбудуться події, які привернуть увагу сплячого, змусивши забути про інші справи. Якщо в параді уві сні бере участь багато людей — сновидец заслужить повагу оточуючих.

Приснився парад планет на небі, за сонником, обіцяє зустріч з солідними, надійними партнерами. Дальнешее співпрацю і договору гарантовано будуть приносити бізнесу сновидіння значні суми доходів тривалий час.

Також парад планет на небі уві сні може вказувати: деякі обставини шикуються, поєднуються рідкісним, вдалим чином для вас. Можливо, здійсниться те, про що ви не сміли мріяти.

Сонник Міллера: докладете максимум зусиль

Наснилося самому брати участь? Значить, честолюбні плани сплячого можна втілити, тільки якщо він присвятить їм всі свої устремління, сили, час.

Робота, відносини з колегами

Бути його учасником, як вказує сонник — брати участь в колективній праці, від якого сплячий втомиться фізично і морально. Але пізніше ця робота непомітно принесе йому свої позитивні плоди.

Бачити уві сні танк на військовому параді — попереду напруженість з партнерами по бізнесу, колегами, здатна перерости у ворожість.

Приснився військовий огляд, де проходить важка і легка техніка, ракети, танки, летить багато літаків, віщує, за сонником, отримання вигідної роботи, збільшення доходів.

Яким він був?

Тлумачення сну враховує, який це був парад:

 • Військовий — у вас попереду перемоги;
 • Спортивний — можливий шантаж від кого-то невідомого;
 • Святковий — можна відкласти справи і повеселитися;
 • Літаків — згадаються минулі моменти, які хотілося б змінити;
 • Планет — зустрінете велику любов і ваше життя зміниться;
 • Наречених — чекають нові починання.
 • Бачити уві сні таке рідкісне явище, як парад планет, обіцяє появу якихось нових, неординарних обставин, здатних зробити сильний вплив на все, що відбувається з вами.

  До чого сниться парад наречених? Сонник стверджує: жінці подібне бачення віщує обнови, дорогі подарунки від чоловіка або коханця. Чоловікові приснилося безліч наречених обіцяє удачу, вигоду в справах.

  Обережніше з амбіціями!

  Спостерігати за ним з боку уві сні означає відчувати себе самотньою людиною, якого оточують викреслили зі свого життя. Однак не потрібно піддаватися такому настрою, так як кожен має своє особливе призначення, що веде його.

  Бачити таке сновидіння також може виявитися сигналом: амбіції і запити сплячого набагато перевищують його можливості. Отже, розчарування неминуче.

  До чого сниться командувати ним? Сновидець боїться, не любить відповідальності, але все ж приймає її на себе. Важливо пам’ятати: він робить це заради інших людей, а зовсім не для того, щоб покрасуватися, відчути смак влади або задовольнити власне самолюбство.

  Сонник парад, до чого сниться парад уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: