Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник пам’ятник, до чого сниться пам’ятник уві сні

На думку тлумачів, будь приснився монумент уві сні свідчить про завищену самооцінку сновидіння, його небажання рахуватися з думкою оточуючих. Такі якості, як самовпевненість і самовпевненість, відштовхують від сплячої людини навіть найближчих людей, зводячи непереборну стіну нерозуміння. Існують і інші пояснення сонників,, до чого сниться пам’ятник.

Так, сонник Мандрівника, могильний пам’ятник уві сні пов’язує з нездійсненними бажаннями, втраченими можливостями, спогадами. Езотерики тлумачать подібне сновидіння непередбаченими ускладненнями в здійсненні продуманого підприємства.

Зовнішні особливості

Як стверджує Сонник XXI, бачити на могилі статую з мармуру ознаменовує про те, що заповітні бажання сновідящего нездійсненні. Зруйнований пам’ятник на кладовищі передрікає печаль і самотність.

Ще одне тлумачення,, до чого сниться зламаний пам’ятник, мається на сонник Цвєткова. Приснилося сновидіння підказує, що таке почуття, як розчарування, може привести до серйозного конфлікту з дорогими людьми.

Пам’ятник, красиво оброблений золотом, сріблом або дорогоцінними каменями — Ваша ідеалізація когось, може обернутися сліпий залежністю. Надгробний обеліск з дерева або бронзи є передвістям швидкого розчарування в знайому людину.

Бачити на кладовищі меморіал у вигляді бюста або голови, виготовлений з дерева і бронзи, свідчить про помилковий вибір цінностей і розстановці пріоритетів.

Зарослий бур’янами, старий і занедбаний пам’ятник з хрестом символізує забуття. Ожила могильна статуя на цвинтарі, згідно Східному жіночому тлумачу, позначає, що з-за своєї холодності і удаваного байдужості Ви ризикуєте втратити кохану людину.

Чий монумент

Приснився власний надгробний пам’ятник — до довгої і спокійного життя. Бачити свою фотографію на могилі віщує шану і авторитет серед оточення.

Сонник Міллера описує,, до чого сниться надгробок живої людини. Приснилося бачення підказує сновидцу зайнятися переосмисленням життя, розставити правильні пріоритети і цілі.

Побачити уві сні скульптуру відомого живої людини, позначає швидку зміну обставин, що дозволить домогтися більшого успіху і пошани в недалекому майбутньому.

Що робили

Сидіти біля підніжжя могильного пам’ятника уві сні є певним напуттям про те, що для поліпшення якості власного життя, слід подумати над детальною розробкою планів і стратегії.

Замовляти собі надгробний п’єдестал — до почесті, славу, отримання великих грошей. Споруджувати його самостійно — Ваші помисли і сили спрямовані на здійснення єдиного бажання — стати знаменитим і прославитися. Чистити його уві сні — наближається період метушні і турбот.

Те,, до чого сниться обіймати пам’ятник, сонник пов’язує з втіленням потаємного задуму. Призначити уві сні побачення з коханою людиною біля меморіалу, на думку міс Хассе, свідчить про швидке розставання з партнером.

Сонник пам'ятник, до чого сниться пам'ятник уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: