Сонник пам’ятник, до чого сниться пам’ятник уві сні

На думку тлумачів, будь приснився монумент уві сні свідчить про завищену самооцінку сновидіння, його небажання рахуватися з думкою оточуючих. Такі якості, як самовпевненість і самовпевненість, відштовхують від сплячої людини навіть найближчих людей, зводячи непереборну стіну нерозуміння. Існують і інші пояснення сонників,, до чого сниться пам’ятник.

Так, сонник Мандрівника, могильний пам’ятник уві сні пов’язує з нездійсненними бажаннями, втраченими можливостями, спогадами. Езотерики тлумачать подібне сновидіння непередбаченими ускладненнями в здійсненні продуманого підприємства.

Зовнішні особливості

Як стверджує Сонник XXI, бачити на могилі статую з мармуру ознаменовує про те, що заповітні бажання сновідящего нездійсненні. Зруйнований пам’ятник на кладовищі передрікає печаль і самотність.

Ще одне тлумачення,, до чого сниться зламаний пам’ятник, мається на сонник Цвєткова. Приснилося сновидіння підказує, що таке почуття, як розчарування, може привести до серйозного конфлікту з дорогими людьми.

Пам’ятник, красиво оброблений золотом, сріблом або дорогоцінними каменями — Ваша ідеалізація когось, може обернутися сліпий залежністю. Надгробний обеліск з дерева або бронзи є передвістям швидкого розчарування в знайому людину.

Бачити на кладовищі меморіал у вигляді бюста або голови, виготовлений з дерева і бронзи, свідчить про помилковий вибір цінностей і розстановці пріоритетів.

Зарослий бур’янами, старий і занедбаний пам’ятник з хрестом символізує забуття. Ожила могильна статуя на цвинтарі, згідно Східному жіночому тлумачу, позначає, що з-за своєї холодності і удаваного байдужості Ви ризикуєте втратити кохану людину.

Чий монумент

Приснився власний надгробний пам’ятник — до довгої і спокійного життя. Бачити свою фотографію на могилі віщує шану і авторитет серед оточення.

Сонник Міллера описує,, до чого сниться надгробок живої людини. Приснилося бачення підказує сновидцу зайнятися переосмисленням життя, розставити правильні пріоритети і цілі.

Побачити уві сні скульптуру відомого живої людини, позначає швидку зміну обставин, що дозволить домогтися більшого успіху і пошани в недалекому майбутньому.

Що робили

Сидіти біля підніжжя могильного пам’ятника уві сні є певним напуттям про те, що для поліпшення якості власного життя, слід подумати над детальною розробкою планів і стратегії.

Замовляти собі надгробний п’єдестал — до почесті, славу, отримання великих грошей. Споруджувати його самостійно — Ваші помисли і сили спрямовані на здійснення єдиного бажання — стати знаменитим і прославитися. Чистити його уві сні — наближається період метушні і турбот.

Те,, до чого сниться обіймати пам’ятник, сонник пов’язує з втіленням потаємного задуму. Призначити уві сні побачення з коханою людиною біля меморіалу, на думку міс Хассе, свідчить про швидке розставання з партнером.

Сонник пам'ятник, до чого сниться пам'ятник уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: