Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник пальці на руках, до чого сниться пальці на руках уві сні

Пальці на руках уві сні символічно відображають особисте ставлення до повсякденного ситуації, а крім того уособлюють близьких людей і власні здібності. Сонник дохідливо пояснить,, до чого сниться цей сновідних образ.

Інтерпретація Міллера

Якщо приснилися доглянуті і красиві пальці на руках, то це означає ваша щирість і добрі прагнення в найближчому майбутньому навколишні оцінять по достоїнству.

До чого сниться, що у вас взагалі немає пальців? Будьте готові до серйозних матеріальних втрат. Бачити подряпані і брудні пальці — до великої біди.

Варіанти значень

Крім іншого сонник радить врахувати, що уві сні кожен палець має власне значення.

 • Великий — духовний світ сновидіння, його взаємодія з Его, голова.
 • Вказівний — сприйняття навколишнього світу, ліва рука.
 • Середній — відносини з іншими, ліва нога.
 • Безіменний — відносини з конкретною людиною, права нога.
 • Мізинець — приховані резерви, потенціал, права рука.
 • Крім того, великий і вказівний відображають волю і здібності сновидіння, а всі інші — найближчих родичів.

  Особливості трактування

  Сонник рекомендує врахувати, що тлумачення сну безпосередньо залежить від значень, прийнятих в реальному світі.

  Так безіменний символізує партнерство або шлюб, великий, піднятий вгору — уві сні символ удачі, відмінного стану справ, спрямований вниз — інтерпретація зворотна.

  Вказівний знаменує осуд, обвинувачення або вказує на щось. Середній — знак злості чи образи. Мізинець відображає незначність.

  Що вам заважає?

  До чого сниться, що у вас цілих шість пальчиків? Бачення вказує на наявність зв’язків, дружби, покровительства.

  Сталося бачити шість пальців? Сонник радить задуматися: можливо, ви придбали щось, що гальмує розвиток або навпаки допомагає в житті.

  Розбагатієте!

  Ті ж шість пальців натякають уві сні на швидке поповнення в родині (народження, шлюб і т. д.).

  Взагалі, якщо наснилося, що у вас з’явилися зайві пальці на руках, то незабаром розбагатієте. Зайві пальчики вказують на спадок, неочікувану прибуток, виграш.

  Задумайтесь!

  До чого сняться опухлі пальці на руках? Сонник гарантує блискуче просування по кар’єрних сходах.

  Якщо приснилися сильно опухлі фаланги, то потрапите в неординарну ситуацію і не відразу зрозумієте, як себе вести.

  Товсті, що нагадують сосиски пальчики знаменують уві сні спілкування з людиною, яка не зможе вас зрозуміти. Дуже тонкі і худі попереджають про те, що в гонитві за розвагами ви опустіться на саме дно.

  Готуйтеся…

  Наснилися свої власні відрізані пальці на руках? На жаль, це знамення серйозних втрат і смерті близьких.

  Жінці бачити, відрізані культяпки на правій руці — до трагічної випадковості з дитиною, можливо своїм.

  Чоловікові сонник гарантує втрату поваги і підтримки. Уві сні відрізані фаланги також обіцяють події, які закінчаться втратою великих грошових сум.

  Дійте!

  До чого сняться відрубані пальці на руках? У мріях це означає, що ви втратите надію і навіть зусиллям волі не зможете змусити себе діяти.

  Наснилися чужі відрубані пальці? Сонник підозрює, що ви зробите якісь дії, внаслідок яких позбавите ворогів переваг або оволодієте чужим добром.

  Сонник пальці на руках, до чого сниться пальці на руках уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: