Сонник памперси, до чого сниться памперси уві сні

До чого сняться памперси? Перш ніж переходити до безпосередньої розшифровці, сонник попереджає: тлумачення сну доречно лише в разі, якщо ваша голова не забита відповідними проблемами. В іншому варіанті розглянутий образ є лише відображенням реальності уві сні.

Загальна тлумачення

Наснилися дитячі памперси? Жінкам вони обіцяють вагітність і можливе заміжжя, вагітним — благополучні пологи. Для чоловіків дитячі памперси виступають уві сні символом негідного і дурного поведінки.

До чого сняться використані дитячі подгузнічкі? Сонник пророкує: втратите гроші або щось цінне, але отримаєте у багато разів більше.

Сталося бачити розірвані і брудні памперси? Втомитеся від домашніх і робочих справ настільки, що буквально втечете в ділове відрядження.

Зауваження Міллера

Приснилася величезна купа забруднених пелюшок? Належить займатися важкою і невдячною роботою. Але можете не сумніватися, Міллер упевнений, що ваші зусилля будуть гідно оцінені, хоча і дещо пізніше.

Дорослі!

До чого сниться дитина в памперсах? Наяву ви занадто опікаєте когось, або хтось надмірно дбає про вас. Уві сні з’явився дитина в підгузку? Сонник обіцяє, що ви будете виправляти чужі помилки і вирішувати не свої проблеми.

А ось бачити себе в подібному вбранні буквально означає, що пора подорослішати і не вести себе по-дитячому. Приблизно таке ж значення має бачення, в якому довелося відучувати когось від памперсів.

Ідентифікація

Дуже важливо встановити хоча б приблизний вік сновідного «малюка».

 • Немовля — дрібні турботи, клопоти.
 • Дошкільник — сюрприз, можливо, неприємний.
 • Підліток — несподівані проблеми.
 • Хлопець, дівчина — дурне поведінку, помилки.
 • Дівчинка — здивування.
 • Хлопчик — достаток.
 • На думку сонника, вироби, призначені для дорослих, символізують в мріях втрати і збитки.

  Дерзайте!

  До чого сниться зміна використаних непромокальних трусиків? Найчастіше уві сні вона відображає необхідність позбутися поганих намірів і злісних думок.

  Довелося міняти памперси? Шлях до успіху буде важким: запасіться терпінням і працьовитістю. Добре міняти використаний виріб і бачити в ньому купку. Це означає, що вам знадобиться наявний досвід для реалізації незвичайної задумки.

  Наснилося, що ви з небажанням зважилися міняти памперс, але примудрилися забруднитися? Сонник пророкує швидке отримання грошей з вкрай несподіваного джерела.

  Задумайтесь!

  До чого уві сні надягати дитині гігієнічні трусики? Наяву розкриється ваш обман, а це загрожує великим скандалом.

  Наснилося, що ви ніяк не можете надіти дитині підгузник, тому що він не підходить за розміром? Сонник вважає, що ви обрали невірний спосіб вирішення непростої ситуації, тому скоро зайдете в глухий кут.

  Одночасно надягати дитині памперс означає, що слід більше довіряти собі, а не розраховувати на допомогу сторонніх.

  Не хвилюйтесь!

  До чого сниться жінці, що вона купує памперси? В реальності отримаєте звістку, після якого доведеться з’ясовувати стосунки з чоловіком або обранцем.

  Наснилося, що ви забули купити уві сні гігієнічні вироби для малюків? Сонник стверджує: в будинку запанує спокій і гармонія.

  Придбання величезної кількості розглянутих товарів знаменує успішну спробу гарантовано застрахуватися від можливої ​​невдачі або помилки.

  Сонник памперси, до чого сниться памперси уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: