Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник пальці, до чого сниться пальці уві сні

На кінчиках наших пальців накопичено найбільша кількість нервових закінчень, на них концентрується відчуття дотику. Тому те,, до чого сниться ця частина тіла, практично завжди пов’язане з емоціями — як поганими, так і хорошими. Наш сонник розповість, що може означати сюжет зі здоровими або пошкодженими пальцями уві сні.

Перш за все, різноманітні трактування можуть привести вас в замішання, але порівнявши передбачення сонника з реально існуючою ситуацією, і детально розібравши сновидіння, ви зможете одним оком заглянути в майбутнє, і знайти відповіді на багато питань.

До чого сняться пальці: тлумачення снів

Якщо в сновидінні ви побачили пальці, то значення сну по тлумаченню різних сонників дуже суперечливо. Для початку розглянемо, який за рахунком пальчик ви бачили, скільки їх було, чи були на них прикраси.

До чого сниться великий палець? У реальному житті такий жест можна розтлумачити в залежності від спрямованості, те ж саме відбувається і уві сні. Якщо пальчик на руці сновидіння спрямований вгору, то його чекає розставання з другою половинкою. Напрямок вниз свідчить про те, що відносини з коханою людиною тільки зміцнюватися, ви будете все сильніше прив’язуватися один до одного.

Зовсім з іншого боку сонник трактує те,, до чого сниться вказівний палець. Як і наяву, цей жест є попередженням: якщо ви будете навіжено і необережно поводитись, то вас чекає серйозна небезпека, і швидше за все виходити вона буде від імені конкурентів або ворогів.

Середній палець є уособленням фінансового становища і авторитет сновидіння. Дуже погані події в матеріальній сфері вас чекають, якщо він був хоч трішки пошкоджений. А якщо на ньому красувалося золоту каблучку, то застояні справи несподівано підуть в гору.

Безіменний палець уві сні несе в собі будь-який сенс тільки в тому випадку, якщо на ньому було надіто кільце. Для одружених і заміжніх це несприятливий символ: шлюб незабаром розвалиться, через зраду одного з подружжя. Для одиноких ж, навпаки, таке сновидіння віщує зустріч коханого або коханої, і швидке весілля.

За інтерпретації сонника XXI століття то, до чого сняться зайві пальці, віщує сновидцу отримання великої суми грошей. Швидше за все, це будуть нічим не заслужені кошти, які дістануться вам у спадок, але сонник не виключає і отримання виграшу в азартну гру або в лотерею.

Таке незвичайне явище як шість пальців на одній руці може трактуватися і з боку психоаналізу. Якщо наяву ви стали зустрічатися з людиною протилежної статі, то сонник тлумачить, що ви ніяк не можете звикнути до нових відносин, якими б вони прекрасними були, будьте впевнені — це не справжня любов, почуття для вас тягарем.

Якщо ж в житті останнім часом нічого істотно не змінювалося, то можете не сумніватися,, до чого сниться 6 пальців. У вас відкриється нова здатність, своєрідний божий дар, який буде разюче відрізняти вас від інших людей. Можливо, ви збагнете світ надприродного, заглянете за грань повсякденного життя.

Якщо у жінки, яка мріє про дитину, виріс палець уві сні, то сонник пророкує, що в найближчому майбутньому її чекає радісна звістка про вагітність. Ця новина нічим не насупиться, якщо новий пальчик виглядав як нормальна і на ньому не було пошкоджень.

До чого сняться відбитки пальців? Якщо уві сні ви проходили процедуру дактилоскопії, і потім побачили свої відбитки чорним по білому, значить за все неправедні справи вас наздожене покарання. Ви ніколи не позбудетеся від мук совісті і довічного ганьби. Якщо молода дівчина уві сні побачила у себе на пальці перстень, і при цьому вона уважно розглядала його, то в реальності її чекає зустріч з коханим, або навіть пропозиція руки і серця.

Якщо заміжній жінці наснилося багато кілець на пальцях, то наяву у неї з’явиться таємний залицяльник, який довгий час не буде відкривати свою особистість. Сонник радить відразу відкинути таємного кавалера, спілкування з ним не призведе ні до чого хорошого.

Рана на пальці уві сні

За сонником Хассе, порізати палець уві сні — сприятливий символ, особливо якщо з нього рясно сочилася кров. Ви заслужите повагу родичів завдяки гарному вчинку, який, до всього іншого, принесе душевну гармонію.

Бачити уві сні порізаний палець сторонньої людини — символ збитків. Сонник віщує вам великі неприємності на роботі, які будуть пов’язані з вашою ж безвідповідальністю.

До чого сниться поріз пальця по сонником Тафлісі? Якщо ви чітко відчули біль при порізі, то вас чекає розлука з коханою людиною. Але не переживайте, розставання не триватиме довго, незабаром ви зустрінетеся знову.

Якщо вам довелося поранити палець уві сні, то сонник Медеї попереджає, що вам не можна втручатися в чужі справи. не варто нав’язувати всім свою точку зору — вона не єдино вірна, краще поумерьте запал і розберіться зі своїми справами.

Навмисно різати собі пальці уві сні — поганий знак. Сонник пророкує, що ви своїми ж руками завдасте собі непоправної шкоди, який відправить вас в пучину прикрощі та суму. Побережіть свої почуття, і не робіть поспішних висновків, все не так погано, як здається на перший погляд.

Для молодих дівчат скалка в пальці — знак неприємного шанувальника, який буде докучати вам своєю увагою. Для чоловіка такий сюжет уві сні символізує сильного противника в бізнесі або в любові. Але якщо ви витягли скалку, то позбутися від новоявленого суперника буде досить просто.

Якщо вам довелося вколоти палець уві сні, то можете чекати дрібних неприємностей. Швидше за все вони будуть пов’язані з погіршенням здоров’я, легкої хворобою, від якої ви швидко позбудетеся.

До чого сниться голка в пальці? З боку психоаналітики, таке сновидіння відображає складне емоційний стан сновидіння. Ви перебуваєте в сум’ятті, і не знаєте що робити, і тільки спокій допоможе вам знайти вихід із ситуації.

Якщо уві сні щур вкусила вас за палець, то наяву ви опинитеся жертвою підступів недоброзичливців. Причому діяти вони будуть через ваших друзів, і якщо ви запідозрили когось, то краще довіритися своїй інтуїції.

Сонник передрікає сновидцу серйозний удар по його почуттів, якщо змія вкусила за палець уві сні. Остерігайтеся емоційно напружених ситуацій, конфліктів, вони зможуть сильно підірвати самооцінку і увігнати в довгу депресію.

Якщо в реальному житті ви недавно завели дружбу з незнайомою людиною, а уві сні собака вкусила вас за палець, то сонник віщує зраду новоявленого одного. Чи не занадто довіряйте добрих слів, вони цілком можуть виявитися брехливими.

Гній з пальця уві сні є передвістям серйозної хвороби наяву. Захворювання буде пов’язано з емоційною нестійкістю сновидіння, можливо, нервовий зрив призведе до сильних ускладнень.

Втрачені і зламані пальчики

Якщо вам довелося відкусити палець уві сні, значить наяву вам доведеться зберігати страшну таємницю. Сонник попереджає, що ця ноша буде дуже важка для вас, але ви зможете зберегти чужий секрет, і отримаєте заслужену подяку

Навпаки, якщо собака відкусила палець вам, то ваша потаємна таємниця ляже важким тягарем в свідомості хорошого друга. Краще зберігайте свої секрети тільки для себе, адже саме після їх оголошення навіть єдиному надійному людині, все таємне може стати явним.

До чого сняться відрубані пальці? Сонник пророкує, що ви можете з легкістю позбутися підтримки і довіри рідних людей, якщо будете продовжувати нешанобливо ставитися до чужих почуттів і дій.

Несприятливу інтерпретацію дає сонник і тому,, до чого сниться відірваний палець. Якщо він належить сторонній людині, то вам будуть вказувати, як жити, постійно повчати вас, контролювати і засуджувати абсолютно всі дії.

До чого сниться відрізаний палець? Сонник мандрівника віщує заміжній жінці, яка побачила таку картинку уві сні, серйозну сварку з чоловіком, яка може привести до розставання. Також, це сновидіння може передрікати втрату одного з родичів.

Якщо вам довелося відрізати палець уві сні, значить в реальності вам слід впритул зайнятися своїм бізнесом. Справи йдуть — гірше не куди, і якщо не вживати ніяких дій, то досягнення мети стане неможливим.

Втратити палець уві сні — придбати проблеми з начальством наяву. Зараз на роботі все складається не так. Як би вам того хотілося, але через це не варто лізти на рожен і доводити свою правоту: вас ніхто не зрозуміє, і ви спровокуєте погіршення партнерських відносин.

Якщо вам довелося ламати пальці уві сні, то сонник трактує такий сюжет в залежності від того, який пальчик був зламаний. Якщо ви пошкодили мізинець, то вас чекає невелика перепалка з другою половинкою. Вказівний — ви потрапите під вплив злого людини. Великий — надовго розлучили з коханою людиною, але в підсумку зустрінетеся знову.

До чого сниться зламаний палець по малому Велесову сонником? Це передвістя хвороби одного з близьких родичів. За сонником Лонго, це пряме відображення нинішнього стану справ: ви вибилися з сил, і не можете рухатися вперед. Зупиніться, подумайте, а чи потрібна вам така мета, яка забирає стільки сил?

За сучасним сонником зламати палець уві сні — розкрити власні нечесні справи. Через безвідповідальність ви потрапите в таке становище, яке зобов’яже вас розповісти про свої гріхи, і вони стануть відомі багатьом людям.

Сонник пальці, до чого сниться пальці уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: