Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник пішла дружина, до чого сниться пішла дружина уві сні

До чого сниться, що уві сні від вас пішла дружина? Не варто панікувати і думати про найстрашніше. Сонник вважає, що найчастіше образ має протилежне трактування і лише закликає переосмислити поточну ситуацію.

Думка містера Міллера

Наснилося, що пішла дружина? Ймовірно, ви не задоволені поведінкою близької людини. Крім того сонник попереджає про те, що потрібно щось змінювати в сімейному житті.

Дійте!

До чого ще сниться, що дружина вас покинула? Сонник підозрює, що ви свідомо намагаєтеся уникнути чогось або відкладаєте рішення нагальної проблеми.

Уві сні це також ознака того, що вас не задовольняють наявні в реалі відносини. Більш того, у власній душі відсутня гармонія, що надзвичайно гнітить вас.

Успіх або тимчасовий перепочинок?

До чого сниться, що дружина пішла до іншого чоловіка? Якщо наяву ви дійсно одружені, значить, дружина вам повністю вірна і немає причин для занепокоєння.

Наснилося, що благовірна уві сні втекла від вас до іншого? Радійте, вас чекає грандіозний успіх у справах.

Якщо ж в реалі у вас поки немає сім’ї, але сноведійная дружина перейшла жити до іншого, то це означає, що пані Фортуна тимчасово відвернулася від вас і наступила смуга тотального невезіння.

Сонник не радить засмучуватися, використовуйте цей час для накопичення знань, сил і умінь.

Любіть близьких!

Бачити, як уві сні половинка йде до чоловіка зовсім незнайомій — означає, що ви занадто мало приділяєте уваги своїй сім’ї. У підсумку це може призвести до її повного розвалу.

Іноді бачення зачіпає і інші сторони життя. Наснилося, що пішла дружина, та ще й до чоловіка, якого ви добре знаєте? Проти вас плетуть інтриги кращі друзі, колеги або партнери.

Досить зволікати!

До чого сниться, що дружина повернулася до колишнього? Сонник вважає, що необхідно терміново вирішити проблеми, які давно вас тяжіють.

Якщо в мріях благовірна втекла до колишнього, то ви навмисно відкладаєте виконання якогось завдання. На жаль, зволікання може зіграти з вашою долею злий жарт.

Якщо ви дійсно одружені, але уві сні дружина повернулася до колишнього, то пристрасті розгорілися майже до межі і в будь-який момент відбудеться справжня катастрофа.

Докладні розшифровки

До чого ще сниться, що пішла дружина? Сонник радить врахувати будь-які варіанти.

 • До вашої ж одного — крах надій, планів.
 • До знайомому — байдужість.
 • До свого коханця — повний розрив з ним.
 • До незнайомцю — безпідставні звинувачення.
 • До молодого — легковажність.
 • До старого — мудрість, повернення до минулого.
 • Настають зміни!

  Наснилося, що від вас пішла дружина до жінки? Сонник впевнений, що вас чекає небувалий успіх в бізнесі або нова, більш гідна робота.

  Довелося бачити, як супружніца втекла уві сні з жінкою? Скоро трапляться грандіозні зміни, причому виключно в кращу сторону.

  Задумайтесь!

  У мріях від вас пішла дружина? Постарайтеся згадати чому, адже від цього залежить точне тлумачення сну.

  Якщо уві сні особливої ​​причини не було, то складності прийдуть з несподіваного боку. Наснилося, що ви їй змінили? У прийдешні проблеми сонник радить звинувачувати тільки себе.

  Сталося бачити, як дружина втікає після сварки? Постарайтеся змінитися, можливо, ви дійсно її допекли?

  Сонник пішла дружина, до чого сниться пішла дружина уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: