Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник падати зі сходів, до чого сниться падати зі сходів уві сні

Падати зі сходів уві сні — дуже неприємне прообраз. Сонник вказує: попереду ускладнення на діловому терені, розчарування, збитки, можливий неврожай. Після такого сновидіння треба готуватися долати перешкоди. Супутні деталі допоможуть правильно витлумачити,, до чого сниться цей сюжет.

Сонник Міллера: попереду неприємності

До чого сниться падати зі сходів? Це несприятливий знак, який обіцяє торговцю відчай, безуспішні зусилля, а селянину — неврожай.

Мають бути невдачі

Падати зі сходів уві сні — несприятливий символ. Сонник називає його передвістям невдач в самих різних сферах діяльності. Треба бути уважніше на роботі і навіть при звичайному спілкуванні, щоб уникнути великих проблем.

До чого сниться самому летіти звідти вниз? Можете втратити голову від пристрасті, внаслідок цього піддастеся небезпеки. Закоханість — прекрасне почуття, але не варто втрачати контроль над собою.

Наснилося падати зі сходів вниз, тому що вона зламана? Сонник пояснює: наміченим справі заважає непереборна перешкода. Тому краще переглянути свої плани, підкоригувати їх.

Взаємовідносини ускладняться

Бачити уві сні, як звідти летить вниз якийсь чоловік означає: у одного сновидіння почнуться серйозні труднощі і йому буде потрібна допомога сплячого, але той її не зробить.

Наснилося, ніби з неї звалився незнайома людина? Сонник попереджає: можливий занепад, розлад у стосунках з друзями.

Також падіння іншу людину вказує: хтось із знайомих впаде в ваших очах, опинившись не тим, за кого ви його брали. Або той, про кого раніше у вас склалося високу думку, вельми розчарує.

Попереду складності

Самому падати зі сходів уві сні — серйозне попередження. Сонник підказує: положення сплячого знаходиться під загрозою. Можливо, при веденні справ він припустився помилки, яка може принести неприємності.

Для жінки тлумачення сну про таке зниження наступне: вона може піддатися сексуальним домаганням або вступити в небажаний сексуальний контакт.

Обставини не безнадійні!

Наснилося сильно злякатися при цьому? Сновидіння обіцяє подолання виникаючих труднощів, але обіцяє згодом удачу.

До чого сниться при падінні м’яко і плавно приземлитися, вдало уникнувши пошкоджень? Це добрий знак. Сонник пояснює: проблеми вдало вирішаться.

Бачити, як падає зі сходів дитина означає: чекають складності в діловій сфері. Якщо він забився і плаче — проблем слід чекати від своїх близьких, які хочуть обдурити.

Уві сні присутній падаючий дитина? Сновидець наяву може розоритися. Але якщо малюк дивом не постраждав — справи ще можна буде поправити.

Хто впав?

Бачили, як хтось звідти звалився? Пригадайте, хто це був:

 • Незнайомий чоловік — невдача, якої ще можна уникнути;
 • Жінка — крах через обман;
 • Вагітна — велика грошова втрата;
 • Дитина — перешкоди вашим починанням;
 • Ваша маленька дочка — втрата надії на благополучний результат справи через неприємності;
 • Уві сні впала вже доросла дочка? Наяву доведеться розплачуватися за якісь її помилки.

  Якщо приснилося падіння вагітної жінки — чекайте значних ускладнень на роботі. Доведеться доводити начальнику свою цінність як працівника.

  Сонник падати зі сходів, до чого сниться падати зі сходів уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: