Сонник падати зі сходів, до чого сниться падати зі сходів уві сні

Падати зі сходів уві сні — дуже неприємне прообраз. Сонник вказує: попереду ускладнення на діловому терені, розчарування, збитки, можливий неврожай. Після такого сновидіння треба готуватися долати перешкоди. Супутні деталі допоможуть правильно витлумачити,, до чого сниться цей сюжет.

Сонник Міллера: попереду неприємності

До чого сниться падати зі сходів? Це несприятливий знак, який обіцяє торговцю відчай, безуспішні зусилля, а селянину — неврожай.

Мають бути невдачі

Падати зі сходів уві сні — несприятливий символ. Сонник називає його передвістям невдач в самих різних сферах діяльності. Треба бути уважніше на роботі і навіть при звичайному спілкуванні, щоб уникнути великих проблем.

До чого сниться самому летіти звідти вниз? Можете втратити голову від пристрасті, внаслідок цього піддастеся небезпеки. Закоханість — прекрасне почуття, але не варто втрачати контроль над собою.

Наснилося падати зі сходів вниз, тому що вона зламана? Сонник пояснює: наміченим справі заважає непереборна перешкода. Тому краще переглянути свої плани, підкоригувати їх.

Взаємовідносини ускладняться

Бачити уві сні, як звідти летить вниз якийсь чоловік означає: у одного сновидіння почнуться серйозні труднощі і йому буде потрібна допомога сплячого, але той її не зробить.

Наснилося, ніби з неї звалився незнайома людина? Сонник попереджає: можливий занепад, розлад у стосунках з друзями.

Також падіння іншу людину вказує: хтось із знайомих впаде в ваших очах, опинившись не тим, за кого ви його брали. Або той, про кого раніше у вас склалося високу думку, вельми розчарує.

Попереду складності

Самому падати зі сходів уві сні — серйозне попередження. Сонник підказує: положення сплячого знаходиться під загрозою. Можливо, при веденні справ він припустився помилки, яка може принести неприємності.

Для жінки тлумачення сну про таке зниження наступне: вона може піддатися сексуальним домаганням або вступити в небажаний сексуальний контакт.

Обставини не безнадійні!

Наснилося сильно злякатися при цьому? Сновидіння обіцяє подолання виникаючих труднощів, але обіцяє згодом удачу.

До чого сниться при падінні м’яко і плавно приземлитися, вдало уникнувши пошкоджень? Це добрий знак. Сонник пояснює: проблеми вдало вирішаться.

Бачити, як падає зі сходів дитина означає: чекають складності в діловій сфері. Якщо він забився і плаче — проблем слід чекати від своїх близьких, які хочуть обдурити.

Уві сні присутній падаючий дитина? Сновидець наяву може розоритися. Але якщо малюк дивом не постраждав — справи ще можна буде поправити.

Хто впав?

Бачили, як хтось звідти звалився? Пригадайте, хто це був:

 • Незнайомий чоловік — невдача, якої ще можна уникнути;
 • Жінка — крах через обман;
 • Вагітна — велика грошова втрата;
 • Дитина — перешкоди вашим починанням;
 • Ваша маленька дочка — втрата надії на благополучний результат справи через неприємності;
 • Уві сні впала вже доросла дочка? Наяву доведеться розплачуватися за якісь її помилки.

  Якщо приснилося падіння вагітної жінки — чекайте значних ускладнень на роботі. Доведеться доводити начальнику свою цінність як працівника.

  Сонник падати зі сходів, до чого сниться падати зі сходів уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: