Сонник падати у прірву, до чого сниться падати в прірву уві сні

Уві сні трапилося падати в прірву? Сонник вважає, що це одне з найгірших сновидінь, які пророкують занепад справ і життєвого тонусу. Увага до деталей допоможе прояснити,, до чого сниться це неприємний сюжет.

Попередження Міллера

Якщо в нічну пригоду довелося падати у прірву, то сонник Міллера підозрює, що життя ваше стоїть на межі серйозних змін. Зберіться з силами — попереду не найприємніше випробування долі.

Бережіться!

Наснилося падіння в безодню? Сонник підозрює, що ви отримаєте дивний шанс все виправити. Потрібно лише розглянути серед негативу одну єдину можливість для порятунку.

Уві сні довелося падати в прірву? У вас вкрай занижена самооцінка, що в кінцевому підсумку призведе до затяжної депресії.

Сталося бачити, що ви стояли на краєчку провалля і відчували страшний страх? Духовне і тілесне стан вкрай виснажене, ще крок і ви зірветеся.

Готуйтеся!

До чого ще сниться, що трапилося падати в прірву? Сонник впевнений, що ви розумієте, що не в силах контролювати якусь ситуацію.

Якщо приснилося, що ви летіли на дно і з жахом прокинулися, то готуйтеся дізнатися трагічне звістка. Уві сні це також знамення, що якась втрата буквально переверне вашу звичну життя.

Бачити, як у прірву потрапив знайомий або рідна людина означає, що саме з ним в реалі відбудеться жахливому нещастю. На жаль, змінити що-небудь ви вже не встигнете — майбутні події визначено долею.

Трохи конкретики

Для успішної розшифровки сонник радить врахувати деталі падіння, а також подія, яка призвела до нього уві сні.

 • Падати повільно — ілюзії заважають адекватності.
 • Зірватися з моста — доленосне випробування.
 • З каната — виснажлива хвороба.
 • З краю — необдуманий вчинок.
 • Добровільно спускатися — відповідальна посада.
 • Зіштовхнули — нещастя від інших.
 • Вам це потрібно?

  До чого сниться, що довелося падати у прірву на машині? Бачення символічне попередження про те, що сам образ вашого життя неправильний і призведе до сумних наслідків.

  Приснився політ в безодню на машині? Це означає, що якесь підприємство заздалегідь приречене на провал, щоб ви не намагалися зробити.

  Іноді уві сні падіння на машині відображає романтичні відносини, які підходять до повного розриву. Якщо довелося бачити такий сюжет, то сонник рекомендує гарненько обміркувати: чи потрібна вам поточна зв’язок?

  Це життя!

  До чого ще сниться, що не поталанило падати в прірву? Іноді тлумачення сну не настільки негативний і лише відображає рутинність звичних турбот і проблем.

  Сонник вважає, що по суті, це лише віддзеркалення життєвого кругообігу, в якому ви загрузли надовго і остаточно.

  Працюйте!

  Якщо приснилося, що після польоту ви намагалися вибратися, буквально чіпляючись за коріння і виступи, то наяву потрапляєте в досить сумнівну компанію, яка відпустить вас з великими труднощами.

  Якщо ж уві сні ви таки вибралися з прірви, то в реалі завдяки власним завзятості і важкої праці досягнете небувалих висот на професійній ниві.

  Сонник падати у прірву, до чого сниться падати в прірву уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: