Сонник падати з висоти, до чого сниться падати з висоти уві сні

Будь-яке падіння уві сні асоціюється з труднощами і перешкодами на шляху реалізації задуманого. Однак не завжди те,, до чого сниться падати з висоти, тлумачиться сонником в негативному ключі. Приснилося дія може обіцяти підвищення по службі, запаморочливий успіх у протилежної статі.

Сонник Міллера: трактування

Психолог, в своєму сонник, роз’яснює не саме падіння, а його результат. Так, впасти і сильно і поранитися уві сні, говорить про можливу втрату, зраду близьких друзів. Бачити, що ви сильно злякалися, летячи з великою височини вниз, означає, що доведеться боротися з труднощами, з якими ви обов’язково впораєтеся.

Про страхи…

Будь-яке падіння вниз доктор Фрейд порівнює з ризиком опинитися жертвою сексуальних домагань. Для чоловіка, який наснився сюжет уособлює неусвідомлений страх втратити свою чоловічу силу.

Тим, хто починав свій бізнес з нуля, впасти уві сні з великою скелі вниз, означає боязнь втратити свою справу. Несвідомі страхи потерпіти поразки заважають вам насолодитися власними досягненнями.

Людям, які колись обпеклися в любові, то,, до чого сниться падати з висоти у воду, говорить про панічної боязні заводити любовні відносини. Ваш невдалий досвід в любові заважає вам відкритися людині і показати свої почуття.

На шляху — перешкоди

Новий сонник пророкує несподівані перешкоди в справі, тлумачачи,, до чого сниться впасти з великої височини. Бачити, що уві сні, хтось штовхнув вас з величезною вершини, означає, що поруч знаходиться підлий або непрофесійна людина. Довіривши такої персони роботу, сновидец ризикує своїм фінансовим благополуччям і репутацією.

Якщо сновидец виліз уві сні на величезну скелю, щоб пірнути в воду, значить, в реальній дійсності, він усвідомлено йде на ризик і авантюри. В цьому випадку, тлумачення сну залежить від результату приснився дії. Якщо уві сні, стрибок у воду здійснений успішно, значить, ризикове підприємство вдало завершиться.

Оцініть свої можливості

Наснилося, що дерлися вгору і зірвалися, так і не діставшись до вершини? Сонник впевнений, що підприємство, за яке ви взялися або готуєтеся реалізувати, в кінцевому підсумку виявиться не під силу. Перш, ніж взятися за справу, оцініть свої можливості і гарненько відпочиньте.

Готуйтеся до змін

Єврейський сонник обіцяє підвищення по службі, пояснюючи,, до чого сниться падати з висоти. Діловим людям, бачити подібне сновидіння, говорить про заслужених почестях, зростання впливу і авторитету.

Позитивним вважається сюжет, в якому сталося падати з висоти і не розбитися. Бачення, хоч і передбачає труднощі, проте, як стверджує сонник Мандрівника, ці дрібні негаразди дозволять максимально точно скорегувати процес втілення задуманого.

Представницям прекрасної статі, уві сні падати з висоти і не розбитися, наяву слід повністю довіритися своїй інтуїції. Саме вона допоможе уникнути неприємних ситуацій.

У тихому болоті…

Довелося падати з висоти в море? Езотерики, тлумачачи,, до чого сниться подібний епізод, пророкують вдалий час заглянути в глибину власного «Я».

Езотеричний сонник стверджує, що всі досягнення і невдачі сновидіння, пов’язані виключно з упевненістю в себе і правильної самомотивацією. Можливо, успіх прийде до вас тоді, коли зважитеся реалізувати заповітні плани.

Деталі польоту

Тим, кому трапилося падати з висоти, Сучасний сонник радить звернути увагу на деталі приснився польоту і його кінцевий результат. так:

 • Виявитися в море — віщає про великі, кардинальні зміни в житті;
 • Приземлитися на грунт або камені — обіцяє подолання важких перешкод;
 • Зістрибнути, але так і не впасти — пророкує велике везіння;
 • Вдалося злетіти уві сні — пророкує підтримку впливових осіб.
 • Сонник падати з висоти, до чого сниться падати з висоти уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: