Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник падати в яму, до чого сниться падати в яму уві сні

Іноді здається, що падати в яму уві сні — не зовсім сприятливо для сновидіння. Насправді, сновидіння не завжди означає небезпеку. Найчастіше, якщо наснилося, що довелося бачити прірву, летіти в неї — значить, настав час рости фізично, професійно, духовно. До чого сниться падіння в безодню, традиційні сонники описують, виходячи з випробуваних емоцій.

Сонник Міллера і його інтерпретації

Бачити яр, легко перестрибувати його уві сні — до безбідного і цікавого життя. Але часом уві сні доводиться падати в яму, або потрапити в пастку, залишену для звіра. Психологи стверджують, що сновидіння означає заклик до пильності наяву. Особливо, якщо наснилося, що зробити ви нічого вже не можете.

До чого сниться провалюватися в безодню, але не впасти:

 • З почуттям ейфорії від польоту — до фізичного росту тіла;
 • Відчуваючи страх, холодний жах — до початку захворювання;
 • Без будь-яких емоцій — до попередження про неправильному шляху;
 • Тут же прокинутися — до можливих ризиків, любовних інтриг.
 • Сміливо продовжуйте рости духовно і творчо

  Бачити безодню під собою уві сні, направлятися до неї свідомо, або навіть відчути падіння — значить, бути готовим до нових успіхів, творчих перемог, професійного росту. Тлумачення сну у багатьох ясновидців зводиться до нововведень наяву. Особливо, якщо наснилося, що процес падіння сновидцу сподобався.

  Отримати нову порцію сили і енергії для здійснення зухвалих ідей, проектів, дізнатися таємниці і секрети, які допоможуть наблизитися до мети — саме те,, до чого сниться падати в яму і зовсім не боятися цього. Сонники рекомендують не упустити шанс і рухатися до фінішу більш впевнено.

  Ретельно стежте за здоров’ям

  Почати побоюватися потрібно в тих випадках, коли довелося випробувати жах, крижаний страх під час стрімкого обвалу вниз разом з грунтом під ногами. Сучасні сонники пропонують не впадати у відчай, а прийняти деякі профілактичні та оздоровчі заходи. Інакше може розвинутися нове захворювання, з якого вибиратися доведеться довго.

  До чого сниться падати в яму, потрапити у пастку, вириту для звіра, добре описує сонник Ванги. Цілителька застерігає від переохолодження, перевтоми і нервового перенапруження. Прийшов час для перепочинку, тайм-ауту, щоб набратися сил заново.

  Впевнено крокуйте до успіхів

  Падати в яму уві сні і нічого при цьому не відчувати — не завжди добре. Цілком ймовірно, зловмисники так спритно розставили мережі, що ви навіть не підозрюєте про їх хитрощах, підступи. Сонники рекомендують придивитися до оточення, перевірити всі свої розрахунки і тільки після цього рухатися далі.

  Добре, якщо наснилося, що ви отримали ряд сильних емоцій, а ще краще — якщо тут же прокинулися. Сонник Нострадамуса стверджує, що в таких випадках відбувається енергетична «перезавантаження» організму і людина знову готовий до великих справ, великим угодам, нових фізичних навантажень.

  Сонник падати в яму, до чого сниться падати в яму уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: