Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник падати в воду, до чого сниться падати в воду уві сні

Падати в воду уві сні — це символ того, що у ваше життя стрімко увірвуться зміни. І від того, як ви відреагували на падіння і, власне, якого стану була водиця, залежить і те, до чого це сниться, стверджують сонники.

Сонник Міллера

Тлумачення сну, пропоновані Густавом Міллером, не сильно відрізняються від прогнозів більшості інших сонників. Падати в воду уві сні і відчувати панічний переляк означає, що ви успішно подолаєте всі перешкоди і досягнете поставленої мети.

А ось, приснився травма після падіння обіцяє печаль, тому як означає така мрія розставання і сварки з друзями.

Що ви відчували, падаючи

Великий вплив на визначення майбутнього матимуть ті відчуття, які ви випробували, падаючи в воду. Отже, уві сні ви:

 • Боялися — до подолання власних бар’єрів;
 • Сміялися і раділи — ви даремно не прислухаєтеся до порад більш досвідчених людей;
 • Не відчували нічого, ні жаху, ні радості — життя порадує вас постійністю і спокоєм;
 • Уві сні ви випробували змішане почуття захоплення і страху — вас чекають яскраві враження.
 • Стрибок з обриву, як символ бунту проти набридлого

  Ті сновидіння, яким приснилося, що вони падають в воду з обриву, але роблять це навмисно, слід пригадати, наскільки чистим був водойму, підказує сонник пастора Лоффа. Бачити чисту вологу уві сні — символ успіху. Вам набридло все робити за вказівкою, і ви зважитеся на самостійні вчинки, які приведуть до процвітання. А ось, бачити муть і бруд — до проблем, які ви самі собі створите.

  А сонник Ванги радує того, кому приснилось, що він кинувся з обриву в чисту і освіжаючу річку: здоров’я вас не підведе, ви будете у відмінній формі, завдяки своєму прагненню жити якісно і успішно.

  Оступитися і впасти, або Вас чекають випробування

  До чого сниться падати в воду з моста, пояснить тлумач Цвєткова. Вниз з моста ви полетіли випадково, перехилившись через перила більше дозволеного — доля підкине вам парочку випробувань, пройшовши які з гідністю, зможете розраховувати на гарний прибуток і удачу.

  Бачите уві сні, що ви обірвалися з гори і летите вниз прямо в водоспад? Це не такий вже й поганий знак. Все залежить від того, який був результат у падіння. «Приземлилися» в гірську річку там, де в неї впадає водоспад? В реальності зумієте прийняти вірне рішення, хоч це буде і не просто. А якщо бурхливий потік водоспаду уві сні поцупив вас до річкового дна, щось не приймайте поспішних рішень.

  Впасти разом з транспортом: Навчіться самоконтролю

  Наснилося, що ви падаєте в воду з висоти разом з літаком, що зазнали аварії? Вам слід з обережністю спілкуватися з людьми, контролюючи свої слова і вчинки, віщає Місячний сонник.

  А ось,, до чого сниться мрія, в якій ви злетіли з високогірної траси і падаєте з висоти у воду на автомобілі: ваш авторитет і репутація в колективі знаходяться під загрозою. Не дозволяйте ставитися до себе фамільярно або з панібратські підтекстом, радить Циганський тлумач.

  Ще один тлумач — сонник Лонго — озвучуючи,, до чого сниться політ в воду з висоти з розкрилися парашутом, дає таке тлумачення: ви занадто самовпевнені, опустіть трохи планку вашої гордині.

  Сонник падати в воду, до чого сниться падати в воду уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: