Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник падати з обриву, до чого сниться падати з обриву уві сні

Уві сні падати з обриву — практично завжди погано. Це вірна ознака краху надій і планів. Сновидіння закликає не ризикувати в найближчий період і відмовитися від ризикованих заходів. До чого ще сниться цей сюжет, розповість сонник.

Використовуйте шанс!

Уві сні трапилося падати з обриву? Сонник вважає, що матеріальне становище різко похитнеться. Вам належить зібратися з силами і діяти обачніше.

Обвалення з крутої кручі символізує дуже низьку самооцінку і страхітливу схильність до депресії. Одночасно падіння натякає на те, що ви отримаєте шанс, який допоможе все змінити.

Якщо після того, як наснилася подібна картинка, ви прокинулися в паніці і холодному поту, то це означає, що необхідно готуватися до отримання трагічного звістки.

Допоможіть!

До чого сниться падіння в обрив? Сонник радить приготуватися до дуже складного життєвого етапу, в ході якого на вас обрушаться біди різної величини.

Бачити, як в обрив летять уві сні інші — до ситуації, в якій знадобиться допомога знайомому або навіть дуже близькій людині.

Якщо бачення наснилося жінці, то воно попереджає про те, що психологічна підтримка потрібна чоловікові або супутнику.

Успіх або поразка?

Якщо приснилося, що хтось зіштовхнув вас в обрив, то в реалі має бути поодинці битися з ворогами і швидше за все протистояння закінчиться для вас поразкою.

Якщо уві сні трапилося падати з обриву і раптово злетіти, немов птах, то сонник гарантує, що ви успішно доведете до кінця розпочату справу і знайдете душевний спокій.

Конкретні дії

Більш конкретну інформацію про те, що відбувається, на думку сонника, дасть розшифровка інших дій уві сні.

 • Падати з обриву швидко — невірне рішення.
 • Повільно — ілюзії заважають бачити реальність.
 • Зачепитися за край — нестійке становище.
 • Добровільно стрибнути — нова посада.
 • Вдало приземлитися внизу — гармонія, рівновага, рішення проблем.
 • Так і не долетіти до дна — повна безнадія, депресія.
 • Вибратися нагору — нове життя, подолання випробувань.
 • Готуйтеся!

  До чого сниться, що довелося падати з обриву разом з машиною? Сонник нагадує, що транспортний засіб є символом якогось справи або відносин.

  Знаючи це, можна зробити висновок, що політ з машиною уві сні обіцяє серйозні труднощі у втіленні задуманого і велике розчарування.

  Бачити, як інші персонажі обрушилися з машиною означає, що є вірогідність, що хтось із близьких потрапить в катастрофу в її прямому чи переносному (біди, матеріальні проблеми та інше) сенсі.

  Інтерпретація по Міллеру

  До чого сниться, що довелось падати з обриву в воду? Саме падіння, на думку сонника Міллера, символізує втрату контролю над поточними обставинами. Тоді як водна стихія обіцяє надію.

  Чи не зробіть гірше…

  Наснилося, що ви впали з кручі в воду? На жаль, ваше заповітне бажання найближчим часом навряд чи здійсниться.

  Уві сні трапилося догодити в воду на дно? Сонник вважає, що ви готові зробити якийсь вчинок, який з однаковою часткою принесе успіх, і проблеми.

  Тлумачення сну в цьому випадку залежить від якості рідини. Якщо водиця чиста і приємна, то після випробувань прийде щастя, якщо каламутна і брудна, то, на жаль, стане тільки гірше.

  Сонник падати з обриву, до чого сниться падати з обриву уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: