Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник падати, до чого сниться падати уві сні

Приснилися падіння можна розділити на дві категорії: ті, які ми чітко бачимо уві сні і ті, які можемо лише відчути. До чого сниться більшість «видимих» падінь, які органічно вписуються в сюжет сновидіння і не змушують сплячого здригатися і прокидатися, розповість сонник. У той же час, багатьом траплялося навіть не падати, а як ніби провалюватися в момент засипання.

Існує чимало версій, що пояснюють причини подібних «польотів». Медики часто списують ці явища на порушення режиму сну і інші фізіологічні явища. Якщо даний симптом повторюється регулярно, в деяких випадках він може вказувати на непорядок серцево-судинної і нервової системи або на початкову стадію ряду інших захворювань. В організмі ніщо не заподіює дискомфорт просто так.

До чого сниться падати вниз, можна тлумачити і як сон-перевертень, значення якого прямо протилежно побаченому. Приснилося падіння означає не що інше, як процес зростання, як фізичного, так і морального чи духовного.

Тлумачачи, що означає уві сні падати, сонник Лонго попереджає, що наяву в найвідповідальніший момент ви можете не знайти на звичному місці точку опори, і в результаті ризикуєте отримати сильний удар, після якого довго не зможете відійти. Прийміть заходи, щоб уникнути настільки несприятливу екологічну ситуацію.

Відчуття падіння

Падаю уві сні і прокидаюся — сонник пов’язує такі сновидіння з виграшем, підвищенням по службі або будь-який інший удачею когось із ваших близьких. Примітно, що це тлумачення цілком обгрунтовано. Схожі відчуття викликає спонтанна активація чакри, відповідальної за емоційні зв’язки.

Напевно, багато хто зрозуміє, що значить падати уві сні. Подібні відчуття добре знайомі тим, хто сильно втомлюється протягом дня, особливо від фізичних навантажень. Тлумач пояснює це явище сильними переживаннями.

Коли уві сні ніби падаєш, сонник Анни Фарадей вважає, що це сигнал з підсвідомості, що попереджає про можливу небезпеку. Найближчим часом не втрачайте пильність.

Згідно ще одному тлумаченню, почуття, коли падаєш уві сні, може бути віддзеркаленням заниженої самооцінки. Подібне відбувається з тими, кому наяву часто трапляється програвати або не вдаються виправдати чиїхось очікувань на превеликий жаль сплячого.

Пояснюючи, чому сниться, що падаєш, сонник згадує і невдоволення своїми вчинками напередодні. Якщо вірити цим тлумаченням, добрі справи і думки сприяють зльоту і ширяння в небі, а падіння і провали переживають ті, чия совість нечиста.

Згідно зі статистикою, відчуття, що уві сні падаєш, доводилося відчувати 90% опитаних сновидцев. Приблизно у половини сплячих не було виявлено будь-яких судинних захворювань або проблем з нервовою системою, справжня причина «провалів» в момент засипання продовжує залишатися загадкою.

Падіння з великої висоти

Якщо приснилося, що падаєте з висоти, сонник радить оцінити відстань, яке довелося подолати в польоті. Чим більше глибина, тим в більш складну ситуацію ви ризикуєте потрапити в реальній дійсності.

Коли трапляється падати в безодню уві сні, сонник закликає до граничної обережності наяву. Сновидіння є серйозним попередженням про те, що найменша помилка може призвести до великої біди.

Тим, кому довелося падати в прірву уві сні, сонник Хассе радить найближчим часом розраховувати тільки на себе. Сновидіння свідчить про настання вельми несприятливого періоду, до завершення якого краще не покладатися навіть на тих, кого звикли довіряти — помилки можуть коштувати дорого.

Роз’яснюючи,, до чого сниться падати уві сні з гори, Китайський сонник пропонує дещо несподіване тлумачення: спробувати обдурити долю-злодійку і направляти зусилля куди завгодно, тільки не до мети, інакше навряд чи вдасться її коли-небудь досягти.

Сонник Фараонів зовсім по-іншому тлумачить подібний сон: падати зі скелі в нічних мріях означає насправді завершення чогось вкрай неприємного, наприклад, давньої ворожнечі. Відомо, що подібні бачення віщували закінчення війни або неврожаю державних масштабів.

Італійський психоаналітик і фахівець зі сновидінь Роберти стверджує, що падати з обриву уві сні доводиться тим, хто в реальності схильний піддаватися спокусам і спокусам, заздалегідь знаючи, що ні до чого хорошого це не призведе.

Тлумачачи,, до чого сниться злітати і падати, Езотеричний сонник пропонує звернути увагу на настрій сплячого під час зльотів і падінь. Якщо це веселий атракціон на кшталт американських гірок, вважайте сновидіння однозначно добрим знаком, легкий переляк символізує успішно поправимо труднощі.

Іноді слід звернути увагу не на саме падіння, а на його завершення. Тлумачачи,, до чого сниться падати з неба, Сучасний сонник виходить з того, куди ви приземлилися. Місце посадки підкаже, чого найбільше вам не вистачає в житті на сьогоднішній день.

Якщо довелося падати уві сні зі сходів, сновидіння можна тлумачити як буквально, та й в переносному значенні. Переконайтеся, що сходи, якими ви користуєтеся, справні, а людина, яка тримає для вас сходи, досить надійний.

Якщо довелося падати в ліфті уві сні, переконайтеся, що ви рухаєтеся вірним шляхом, який веде до мети, а не в глухий кут. Сновидіння може відображати ваше невдоволення собою, і навіть початок деградації.

Те,, до чого сниться падати з балкона, сонник розцінює як попередження про можливі труднощі в справах і радить не засмучуватися, що все йде не настільки гладко, як вам би хотілося. У підсумку ви все ж досягнете своєї мети.

Падати з даху уві сні трапляється тим, кого наяву підстерігають всілякі несподіванки. Навіть якщо ви не любите сюрпризів, прийдешні події припадуть вам до смаку.

Все,, до чого сниться падати з вікна, вказує на необхідність почекати з відповідальними рішеннями. Краще відкласти важливі справи до більш сприятливого періоду, ніж потерпіти безапеляційне поразку.

Найчастіше падати в яму уві сні доводиться сновидцем, незадоволеним своїм особистим життям. Сонник зазначає, що падіння — це не ознака смирення з невдачами. З великою часткою ймовірності можна стверджувати, що незабаром все налагодиться.

Трактування приснився падіння в воду має свої особливості. Якщо трапляється падати в воду, вважайте сновидіння закликом до дії. Сонник вважає, що успіх цілком залежить від вашої активності та обдуманих рішень.

Тих, кому довелося падати в море, сонник закликає відкрити очі і дивитися в обидва. Ваші позиції не так стабільні, як вам здається, час святкувати перемогу ще не настав — ось, до чого сниться таке несподіване сновидіння.

Якщо довелося падати з моста, в реальності вас може засмутити і навіть насторожити холод з боку дорогих вам людей. Сонник пропонує не брати відчуження близько до серця і тим більше не намагатися з’ясовувати відносини: проблема незабаром вирішиться через деякий час.

Тих, кому довелося падати в колодязь, наяву чекає дивовижне знайомство. Та не з ким-небудь, а з самим собою. Найближчим часом ви відкриєте абсолютно несподівані сторони своєї сутності.

Китайський сонник вважає, що той, кому довелось падати в річку уві сні, повертається в реальність вже не таким, як раніше. Приснився символ символізує оновлення, переоцінку цінностей, свіжі ідеї.

Падати в бруд уві сні так само неприємно, як і наяву. Тлумачачи,, до чого сниться це дійство, сонник передрікає розчарування в одному, на якого ви дуже сподівалися. Щоб пом’якшити удар, по можливості розраховуйте тільки на себе.

До чого сниться падати на землю, сонник радить сприймати, як заклик подумати про хліб насущний і діяти більш раціонально. Зараз не час для ілюзій і романтики.

Непритомніти уві сні найчастіше доводиться тим, хто наяву не може дозволити собі розкіш ось так запросто відключитися від виснажливої ​​низки поточних справ.

Сонник падати, до чого сниться падати уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: