Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник падаль, до чого сниться падаль уві сні

Уві сні вам стала розкладається падаль? Будьте готові до того, що добре продумані плани розіб’ються вщент, а в душі оселиться відчай і неспокій. Сонник детально розтлумачить,, до чого сниться цей неприємний образ ще.

За Міллеру

Наснилася смердюча падаль? Тлумач Міллера пророкує важку хворобу або ситуацію, яка негативно позначиться на житті.

Гроші або проблеми?

До чого сниться падаль найчастіше? Уві сні це ознака прийдешньої епідемії і біди, яка вже стоїть на порозі. Однак у сонника є і сприятливе тлумачення сну.

Розклався труп символізує позбавлення від поганих звичок і духовне очищення. Все залежить від відчуттів, які ви випробували при вигляді падали.

Бачити просто гниє трупик, але не відчувати смороду або відрази — добре. Це означає, що вам несподівано привалило великі гроші або фантастична удача.

Наснилося, що бачення було пов’язане з неприємними відчуттями? Готуйтеся до втрат і проблем, які прийдуть з минулого.

Про що ви думаєте?

До чого сняться стерв’ятники, що терзають падаль? Близькі люди змусять страждати і принижуватися. Цей же образ відображає безрадісні думки, душевні переживання, важкі духовні пошуки.

Сталося бачити, що дикі собаки або шакали б’ються через гнилого шматка? Сонник пророкує серйозне розчарування в обранцеві.

Уві сні подібна подія натякає на брудну і малооплачувану роботу або ж на скандал, який трапиться на робочому місці.

Краще раніше…

Якщо падаль приснилася чоловікові, то він явно не довіряє своїй подрузі або дружині. І сонник впевнений: чуття вас не обманює — на те є вагомі, нехай і неявні причини.

До чого сниться труп тварини жінці? Улюблений безсоромно користується її безмежною довірою. Поки не пізно, відмовтеся від відносин, інакше повністю розчаруєтеся в людях і любові.

Конкретна розшифровка

Для кращого розуміння сновідних підказки сонник радить врахувати початковий вигляд тварини, яка уві сні виявилося падлом.

 • Птах — поїздка до родича, з яким сталося нещастя.
 • Миша, щур — втрати, розставання з близькими людьми.
 • Корова, кінь — смертельна хвороба, похорон.
 • Заєць — обмежені обставини, збиток гідності.
 • Змія — зраду друга.
 • Мавпа — перемога над недругами.
 • Слон — зірвана весілля, втрата положення.
 • Готуйтеся!

  До чого сниться багато дрібної падали? Сонник думає, що існує небезпека отримання травми внаслідок аварії.

  Наснилося, як уві сні в море плавала дохла риба? Благополуччя прийде тільки після черги серйозних життєвих труднощів.

  Бачити викинутих на берег китів, дельфінів та іншу морську падаль — ще гірше. Хвороба або власне нерозумна поведінка доведе до великого лиха.

  Невеселі перспективи

  Що означає, якщо уві сні падаль активно гниє, смердить, з неї лізуть черви та інші ознаки розкладання?

  Сонник вважає настільки страшне бачення самим недобрим знаком. Воно обіцяє тотальне невезіння, біди, страждання і повну безнадії. Але найгірше те, що будь-які спроби щось змінити приведуть до ще більших проблем.

  Наснилося, що мертве напіврозкладених тварина раптом почало оживати, приймаючи свій початковий вигляд? Готуйтеся до вкрай сильного потрясіння, яке переверне все подальше життя.

  Сонник падаль, до чого сниться падаль уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: