Сонник п’явки, до чого сниться п’явки уві сні

П’явки уві сні часто мають негативну характеристику, і є показником ставлення людей до сплячого людині і впливу на нього власних звичок. Щоб розібратися до чого сняться п’явки, потрібно як слід, в деталях пригадати своє сновидіння — його сюжет, емоційну і смислове навантаження, скомпонувати це все в один смисловий образ і подивитися значення в сонник.

Тлумачення снів — п’явки, досить неоднозначно представлено в сонниках. За описом, поданим сонником Хассе, не слід найближчим часом брати на себе боргові зобов’язання або гроші під відсотки, тому як хитрі кредитори свого не упустять. Побачити цих паразитів дуже жирними і величезними — до відчутних фінансових втрат, в реальному часі слід остерігатися шахраїв.

Знаходяться на тілі п’явки характеризують неприємну і складну ситуацію, в яку потрапить сновидец. Для того щоб докладніше дізнатися, до чого сняться п’явки, потрібно пригадати на якій ділянці тіла сидів хробак.

П’явки на руках уві сні, згідно сонником, вказують на помірне ускладнення ситуації людиною, бажаючим крупно насолити сновідящій. Не виключено, що недругом виявиться персона, якій цілком довіряв сплячий.

П’явки на ногах, характеризують безвихідне становище, в яке потрапить людина не зі своєї вини. Піти або уникнути проблем не вийде, тому потрібно зібратися з силами і з гідністю зустріти і витримати всі негаразди.

Якщо уві сні, п’явка спробувала присмоктатися до людини, але тому вдалося отлепить паразита від себе, за сонником позначає наявність перешкод і негараздів, що чекають на кожному кроці, яких вдасться уникнути. Якщо не вдалося відірвати присмоктався кровососа, значить, буде дуже важкий період в житті. Треба бути дуже пильним, тому як ворог не дрімає, і здалеку спостерігає за сновідящій, будь прорахунок — радість недруга.

Жінці, побачити уві сні, як п’явка присмокталася до власного тіла, сонник тлумачить, як швидку вагітність. Однак тільки в тому випадку, якщо панночка сильно чекає і хоче малюка. Чоловікам, подібне бачення може бути ознакою ярого небажання мати дітей, тому як народження дитини сконцентрує увагу на малюка, і чоловік не хоче «конкуренції».

Погіршення здоров’я і погане самопочуття людини або людей з близького оточення, ось,, до чого сниться бачення, в якому доводиться використовувати п’явочок в медичних цілях.

П’явка, яка не смокче кров

Бачити уві сні п’явок, які володіють великими розмірами, блискучі і рухомі, віщує сонником небезпека. Багато кровососів — показують фізичну і моральну втому сплячої людини, якому набридло боротися із заздрістю, інтригами, жадібністю і дурістю оточуючих. Вживати в їжу паразитів — до поліпшення здоров’я, ловити — усвідомлено ставити підніжки тим, хто неприємний.

Побачити уві сні п’явок, плаваючих в водоймі, сонник тлумачить як боротьбу зі спокусами, яка, швидше за все, буде програна. Виникнення неприємної ситуації, в результаті якої доведеться «подати руку допомоги» своєму давньому ворогові — це те,, до чого сниться померлий кровососи.

Сонник п'явки, до чого сниться п'явки уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: