Сонник пити шампанське, до чого сниться пити шампанське уві сні

Ви зробите легковажний вчинок або ж відчуєте почуття радості, яке неодмінно зміниться сумом, якщо уві сні довелося пити шампанське. До чого ще сниться такий оригінальний сюжет? Сонник детально освітить різні варіанти тлумачень.

Будьте терпиміше!

Наснилося, що ви насолоджувалися ігристим винцем? Наяву грядуть складності у відносинах з оточуючими, причому виникнуть вони через вашу надмірної вимогливості.

Іноді пити шампанське уві сні означає, що з вини близької людини вам доведеться втратити великі гроші.

Передбачення Міллера

До чого сниться вживання шампанського за сонником містера Міллера? Він обіцяє міцні дружні відносини і радість. Для молодої самотньої дівчини це знак того, що вона вдало вийде заміж за благородного і заможного нареченого.

Розшифровка по виду

Сонник нагадує, що тлумачення сну буде неповним, якщо не врахувати, яке саме довелося бачити і пити шампанське.

 • Біле — сварка.
 • Червоне — веселощі.
 • Рожеве — обман, підступ.
 • Домашнє — нестриманість, квапливість.
 • Сухе — плітки.
 • Напівсухе — стабільність, благополуччя.
 • Десертне, солодке — любовну пригоду.
 • Обережніше!

  Крім того сонник радить врахувати з чого довелося пити шампанське. Так пригубити його з келиха уві сні означає, що ви піддастеся спокусі і втратите голову. Після такого бачення варто вести себе більш обачно.

  Самому пити ігристий напій з келиха — до успіху в бізнесі. Бачити, як вино дегустують інші — до насолоди, яке може виявитися забороненим з точки зору що існує моралі.

  Наснилося, що ви потягували шампанське з кришталевого келиха? Наяву ви втрачаєте зв’язок з реальністю, все глибше занурюючись в ілюзорні мрії.

  Удача або бідність?

  До чого сниться, що вам довелося пити шампанське прямо з пляшки? Для хлопця це символ самоствердження перед коханою, для дівчини — ознака опору влади, прагнення проявити власну незалежність.

  Довелось присьорбувати уві сні шампанське з пляшки? сонник вважає, що поїздка буде вдалою, а в будинок прийде достаток.

  Відпивати прямо з пляшки — до веселого свята, а ось бачити занадто дороге шампанське — до безгрошів’я і навіть бідності.

  Не сваріться!

  До чого сниться, що трапилося пити шампанське з чоловіком? Уві сні це ознака грандіозної сварки через банального дурницю з кимось із близьких.

  Якщо приснилося, що ви відвідали дорогий ресторан і обідали там з чоловіком, то наяву потрапите на розкішний прийом і будете насолоджуватися спілкуванням.

  А ось дегустувати вино з чоловіком партнером, на думку сонника, до виникнення розбіжностей з приводу бізнесу.

  Кому ви повинні?

  До чого сниться, що ви пригощалися шампанським з колишнім чоловіком або хлопцем? Сонник попереджає, що виникнуть проблеми, пов’язані зі старими боргами або обіцянками.

  Якщо ви відзначали якесь свято з колишнім і напилися уві сні, то неадекватно оцінюєте ситуацію, що склалася, що обов’язково призведе до проблем і втрат.

  Несподівано відпочинете!

  Наснилося, що ви насолоджувалися ігристим вином в теплій компанії на якомусь торжестві? Скоро дійсно потрапите в нове суспільство і будете прихильно прийняті його членами.

  Якщо уві сні вам трапилося купувати шампанське, щоб після розпити його в компанії друзів, то сонник думає, що зможете вдало відпочити в момент, коли найменше цього очікуєте. Для сновидцев чоловічої статі це знамення знайомства з дуже забезпеченої і важливою дамою.

  Сонник пити шампанське, до чого сниться пити шампанське уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: