Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник пити чай, до чого сниться пити чай уві сні

Смачний, ароматний підбадьорливий чай — напій для гурманів і не тільки. Смак чаю знають усі! Немає жодної людини, яка хоч раз в житті ні спробував би його. Білий, зелений, червоний, чорний — це не просто кольору, це все чайні сорти. З жасмином, з ягодами, з шматочками фруктів, мате, з бергамотом, трав’яний збір — яких тільки видів цього напою не існує. І у кожного сорту є свої цінителі. Цінителі настільки, що часом п’ють його не тільки наяву, але й уві сні! Що це означає — пити чай уві сні, запитаєте ви? А я знаю, хто дасть нам відповіді на всі питання, пов’язані зі сновидіннями. Сонник! Ці мудрі тлумачі снів відають про все, що стосується нічних видінь, навіяних солодкоголосим Морфеєм. Цікавить,, до чого сниться чай — ласкаво просимо за відповіддю в сонник!

Види чаю

Сниться чашка гарячого зеленого чаю — сон обіцяє вам міцне здоров’я і добре самопочуття протягом найближчого місяця.

Пити чай з бергамотом з цукром — приємне проведення часу в приємному товаристві, гіркий напій — компанія буде викликати легке відчуття неприязні, пророкує сонник Міллера.

Пити чай каркаде означає, що вас чекає захоплююча поїздка навчального характеру. Можливо, це буде екскурсія або похід по виставках і музеях.

Сниться, що ви вживаєте міцний чорний чефир з чоловіком — щось або хтось в найближчі дні вас буде дуже дратувати. Сонник рекомендує вам не звертати увагу на подразник і постаратися звести свій контакт з ним нанівець.

Наснилося, що ви п’єте білий чай, сидячи за столом в гостях у друга — сонник трактує даний сон, як уособлення безкорисливої ​​дружби. Вам дуже пощастило з друзями.

Парагвайський мате, який ви потягує з калебасу через бомбилью, означає в Сучасному сонник тягу до нових знань і відкриттів.

Пити вприкуску

Наснилося, що ви п’єте гарячий міцний чай з цукерками або шоколадом — вас чекає романтичне побачення з коханою людиною.

Пити чай з лимоном, відкушуючи при цьому шматочки від цілого цитруса і запиваючи чаєм, — в ваші райдужні плани уклиниться якась дрібна неприємність. Не варто сильно переживати, цілі будуть досягнуті, але шляхом подолання деяких незначних перешкод.

Пити уві сні міцну чайну заварку вприкуску з медом, перебуваючи при цьому в гостях у вашого керівника — до успіху на професійній ниві, обіцяє сонник Міллера.

Наснилося, що ви разом з хлопцем або молодою дівчиною, яких знаєте дуже погано, їсте сухе галетное печиво або сухарики, розмочуючи їх в чаї — побережіть гроші. Незабаром вам випаде можливість спробувати щастя на тоталізаторі або в лотереї: не піддавайтеся спокусі — програєте.

Сниться, що ви п’єте чай з цукром і з тортом, сидячи за столом на своїй кухні — до дуже швидкого виконання найпотаємніших бажань, причому, чим більше торт, тим більша ймовірність того, що мрії збудуться саме так, як ви хотіли.

«Чайна» компанія

Наснилася чайна церемонія в кафе, і ви приймаєте в ній безпосередню участь — в колективі намічається перестановка кадрів. Поспішайте проявити себе перед начальством, і вам може випасти можливість отримати підвищення на посаді.

Сниться сон, що ви чаёвнічаете з чоловіком — багато сонники трактують дане сновидіння, виходячи з подробиць: з чоловіком в роках — до благополуччя, достатку і процвітання, з молодим хлопцем — до марнотратства, гульні і несамовито веселитися.

Приснився сон, в якому ви пили чай, сидячи за столом в компанії з небіжчиками — в вашій душі відкриються старі рани. Можливо, ви зустрінетеся з давнім недругом або колишнім другом, який зрадив вас і це нагадає вам про колишні розладах.

Пити чай в гостях у батьків — до приїзду близьких родичів або кращого друга.

Сонник пити чай, до чого сниться пити чай уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: