Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник піца, до чого сниться піца уві сні

Смачне національне блюдо італійської кухні, про який знає весь світ, підкорило безліч гурманів. Бачити або поглинати уві сні апетитні шматочки піци пророкує сонником про можливість приємно провести час, дізнатися щось нове. Однак, це далеко не єдине значення,, до чого сниться ця страва.

Піца по сонником Міллеру — символ марних очікувань

Американський психолог Густав Хіндман Міллер, який наснився образ тлумачить з позиції наявних смаків сплячої людини. Ймовірно те, що подобається більшості не викликає у Вас і натяку на симпатію. Є піцу уві сні — до можливості пізнати нове або поміняти свою усталену точку зору на протилежну думку.

Готувати блюдо — настав час діяти

Сучасний універсальний сонник пояснює,, до чого сниться готувати піцу, яка відкрилася перспективою проявити себе і показати свої таланти. Сновидець відчуває бажання використовувати свої вміння і реалізувати свій внутрішній потенціал.

Сонник Медеї по-своєму позначає,, до чого сниться подібний образ. Так, тлумач порівнює приснилося сновидіння зі здатністю сплячої людини зробити щось практично з нічого.

Якщо під час приготування, піца пригоріла, значить, наяву існує небезпека бути обдуреним близьким товаришем. Наснилося, що навіть пригорілої, всі гості почали їсти піцу, то в реальному часі Ви зможете достойно вийти з ситуації, що неприємній ситуації.

Запрошення в піцерію — остерігайтеся сумнівних перспектив

Молодій дівчині, бачити уві сні, як її запрошує в піцерію незнайомий чоловік, означає наяву отримати від представника протилежної статі завуальоване непристойну пропозицію. Для заміжньої жінки значення приснився сновидіння розкривається в можливості приємно провести час зі своїм чоловіком

Те,, до чого сниться їсти піцу в колі своїх колег, обіцяє наяву про ризик стати жертвою неправдивих чуток і чужих домислів. Опинитися уві сні в піцерії з партнерами по бізнесу — остерігайтеся підступу або обману з їхнього боку. Замовити багато страви — до великої ймовірності розширити горизонти свого впливу.

Багато піци уві сні віщує нові знання

Відповідно до сучасного совмещенному сонником, є італійська страва уві сні, віщує загрозу потрапити в скрутне становище завдяки своїй непередбачливість і легковажності. Ще одне значення сновидіння, в якому доводиться їсти піцу, говорить про перспективу зайнятися цікавим проектом, побувати в невідомих місцях.

Бачити, як під час їжі, на підлогу падає шматочок коржа, обіцяє Сучасним поєднаним сонником звістка здалеку. Дівчині подібне бачення передбачає зустріч в реальному житті з симпатичним і ввічливим хлопцем, яка цілком може закінчитися весіллям.

Піца з сиром — провісник взаємної симпатії

Розрізати італійську їжу уві сні, розкладаючи її по тарілках, віщає про появу зручного влучивши поговорити по душам з близькою людиною. Бачення, в якому сновидцу довелося готувати і їсти піцу з сиром, на думку Сонника від А до Я, говорить про взаємну симпатію подобається людина, яка цілком може перерости в любов.

Довелося розрізати велику корж із багатьма інгредієнтами уособлює прагнення сновідящего придбати багатий, повноцінний досвід.

Сонник піца, до чого сниться піца уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: