Сонник п’янка, до чого сниться п’янка уві сні

Багато сонники стверджують, що побачена уві сні п’янка може символізувати самотність сновидіння. Особливо якщо вона наснилася дівчині. Хоча інші тлумачі схильні вважати, що розгул і веселощі, приснився, обіцяють знайомства і набуття зв’язків. Щоб точно зрозуміти,, до чого сниться гулянка, необхідно пригадати кожну примарилося дрібниця.

Сонник Міллера

Якщо чоловікові приснилося якесь урочистий захід з великою кількістю людей і алкоголю, то це означає удачу в бізнесі і наявність у сновидіння ділової хватки.

А ось, якщо жінка уві сні присутній на п’янці, учасників якої вона зовсім не знаєте, то таке сновидіння може означати нові захоплення і закоханість, пророкує Густав Міллер. Але це в разі, якщо вона оточена людьми в своїй мрію, в іншому випадку, сновидицей чекає печаль і самотність.

Студентська гулянка як символ цікавих знайомств

Про нових і цікавих знайомствах говорить і Сучасний сонник, роз’яснюючи,, до чого сниться гулянка в студентському гуртожитку. Якщо уві сні дівчина бачить себе студенткою, випиває зі своїми однокурсниками, хоча на ділі вона нею не є, то це ознака того, що незабаром її познайомлять з людиною, який внесе в її життя багато нових емоцій і умінь.

Наснилося, що гулянка студентів закінчилася бійкою? Будьте обережні, довіряючи секрети малознайомим людям, якщо не хочете публічного розголосу своїх таємниць, попереджає сонник.

Корпоративна вечірка — знак налагодження відносин

Чи не залиште без уваги тлумачення сну від Англійського сонника, якщо ви хочете дізнатися,, до чого сниться п’янка з колегами. Згідно трактуванням даного оракула, бачити уві сні корпоратив — сигнал про необхідність навчитися домовлятися з людьми.

А якщо бачили, що на п’янці був присутній також і бос, то вашою метою на найближчий час має стати прагнення до самовдосконалення, і головне, чому вам варто навчитися — це поступатися в суперечці і йти на компроміс.

Дружні посиденьки: Від звісток до рутини

Мрія, в якій ви разом з друзями пиячите на новосілля одного з них, пророкує отримання добрих новин від одного, що знаходиться далеко від вас, радує тлумач сновидінь Лонго. А якщо уві сні ви прийшли з друзями на п’янку в честь дня народження одного з товаришів, то вам можна розраховувати на весело проведені вихідні.

До чого сниться звичайна п’янка з друзями, що відбулася без всякого на те приводу? Сонник Цветкова запевняє, що це провісник рутинних справ і нудних зобов’язань.

Що ще відзначали на п’янці

Багато ще якихось подій, крім тих, що вже були згадані раніше, можна відзначати п’янкою. Пригадайте, який привід випити був у вас уві сні і подивіться, що з цього приводу думають сонники. Отже, ви відзначали:

 • Парубочий або дівич-вечір — до зміцнення або підвищення свого соціального статусу;
 • Іменини — вам не варто переживати через дрібних втрат, вони цілком вирішувані;
 • Поминки — зумієте перебороти свої страхи;
 • Зустріч однокласників — до несподіваних клопотам;
 • Масова народна п’янка — до матеріальних проблем.
 • Сонник п'янка, до чого сниться п'янка уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: