Сонник п’яна жінка, до чого сниться п’яна жінка уві сні

Побачена уві сні п’яна жінка, має велику кількість різних пояснень, до чого вона сниться. Саме тому, сонники рекомендують брати до уваги будь-які дрібниці: ким вам припадала випила дама, як вона себе вела, в якій компанії була і інші деталі.

Передбачення Міллера

Якщо дівчині приснилося, що вона п’яна, то це означає вчинення нею вчинків, не властивих ні її поведінки, ні вихованню. Цілком можливо, що сновидицей буде діяти під впливом стресу, застерігає сонник Міллера.

А ось, якщо ви бачите уві сні чужу п’яну жінку, котра збирає на вулиці порожні пляшки або кричить пісні, то це може означати, що ви зустрінете колишню приятельку, яка викликає у вас почуття неприязні.

Що робила «п’яничка»

Пригадайте, чим займалася п’яна жінка з мрії, і ви побачите, як зміниться тлумачення сну, підказують сонники:

 • Плаче — не піддавайтеся на провокації, вони приведуть вас до проблем;
 • Сміється — до розкриття чужого секрету;
 • Танцює або співає — до неприємних наслідків випадково кинутої фрази;
 • Б’є когось — до проблем зі здоров’ям;
 • Випиває — ви відчуваєте почуття провини перед кимось.
 • Випила подруга, як символ неприємностей

  До чого сниться нетверезої знайома жінка, підкаже сонник пастора Лоффа. Бачите уві сні, що подруга захмелів? В реальності вам загрожує неприємність з її участю.

  Знайома п’яна жінка, виявилася колегою? Це бачення говорить про можливе нерозуміння з нею з приводу спільної справи. Знайома «п’яничка» на вас кричала або била вас? Не варто в реальності вступати з нею в дискусії або суперечки — це погано позначиться на вашій репутації.

  А якщо вам приснилося, що ви відтягуєте забіяк нетверезу подружку від незнайомої дівчини, також перебуває в нетверезому стані, то вам варто посилити пильність, хтось спробує вас обдурити, віщає сонник.

  Наснилася родичка «підшофе» — Чекайте проблем і грубості

  Бачити уві сні довелося п’яну жінку, що припадає вам родичкою? До чого це сниться, підкаже Східний сонник.

  Пригадайте, ким саме вона була. Мама — ви зіткнетеся з грубістю і насильством, причому безпідставною. Сестричка напилася й танцювала голою? Довідаєтеся, прокинувшись, її здоров’ям, так як даний сюжет вказує на те, що вона може серйозно захворіти.

  Бажаєте дізнатися,, до чого сниться напідпитку бабуся? Немає нічого простіше: бабуся — це символ затишку і тепла, тому бачити, що вона п’яна уві сні — ознака того, що у вас не буде нічого того, що обіцяє мила охайна бабуся. Бабка була на додачу до всього голою? Ви дізнаєтеся якийсь сімейний секрет, який від вас приховували довгий час.

  Незнайома алкоголічка: Від пригод до пліток

  Наснилося, що чоловік з якоїсь невідомої вам п’яною жінкою відважно танцює або горланить пісні? Сонник Медеї застерігає, що це ознака підступних задумів проти вашої родини. Не вірте пліткам, хтось хоче очорнити чоловіка в ваших очах.

  Підхмелена незнайомка уві сні підсіла до вас в автомобіль? Ви весело проведете час в компанії людей, з якими познайомитеся напередодні вечірки. Випивати з ними — ознака вміння підлаштовуватися під ситуацію.

  Сонник п'яна жінка, до чого сниться п'яна жінка уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: