Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник ожилий небіжчик — до чого сниться?

Сонник Лоффа

Далеко не завжди подібні сни варто сприймати близько до серця, особливо, якщо напередодні був переглянутий фільм жахів. Якщо ж людина наяву ні про що таке навіть і не думав, а йому уві сні явився ожилий небіжчик, то він повинен ретельно проаналізувати побачене, з огляду на кожну дрібну деталь, від якої залежить розшифровка бачення. Величезне значення має не тільки особистість небіжчика, який раптово повернувся до життя, але і його поведінку, а також відчуття сплячого.

Так, ожилий небіжчик, який встав з гробу прямо під час траурної церемонії, є передвісником серйозних подій. Йдеться про унікальний шанс для людини нарешті покласти край конфлікту, тліючому довгі роки серед його близьких і рідних. Даний образ вказує на те, що настав момент, який слід використовувати для остаточного з’ясування відносин, щоб розставити все на свої місця. Побачити, як уві сні небіжчик ожив завдяки зусиллям сновидіння — дуже хороший знак, що передвіщає зміни на краще. Теж саме значення матиме бачення, в якому сплячий спостерігав, як небіжчик раптово відкрив очі прямо в труні.

Можна сміливо стверджувати, що всі слова, сказані раптово ожилим небіжчиком необхідно сприймати буквально. Нерідко такі бачення таять в собі дуже важливі і потрібні послання, які необхідні для подолання сновидцем якихось серйозних труднощів. Крім іншого, такі сновидіння вказують на те, що людині, який побачив їх, слід бути гранично обережним і намагатися якнайменше розповідати про себе, навіть якщо мова йде про бесіду з близькими друзями і родичами.

На жаль, будь-який тілесний контакт (від рукостискання, до обіймів і поцілунків) з воскреслим небіжчиком не даватиме настільки позитивного прогнозу. Особливо поганим провісником вважається бачення, в якому сплячий йде в невідомість слідом за ожилим мерцем. Дуже часто такі сни віщують серйозні захворювання, біди, злигодні, а іноді і смертельну небезпеку. Тому людина, яка мала нещастя побачити даний сюжет, повинен бути гранично обережним і обачним. Постарайтеся згадати, як поводився даний персонаж при воскресінні. Найгіршим сновидінням такого плану є те, в якому ожилий мрець поводився агресивно і намагався заподіяти шкоду тому, хто. А все тому, що мова йде про дуже поганому передвісника жахливого конфлікту, який розділить життя сплячого на «до» і «після».

Сонник Лонго

Коли уві сні трапляється бачити знову живим людини, який в реальній дійсності помер, то слід звернути увагу на його настрій. Добрий настрій вважається сприятливим знаком. Гнів або печаль слід розцінювати як попередження про можливі спокусах. Спокійний, умиротворений настрій ожилого небіжчика говорить про те, що не доведеться турбуватися про майбутнє, так як попереду тривалий період благополуччя і процвітання. Нарешті вдасться здійснити великі покупки, про які сплячий так давно мріяв.

Розлючений небіжчик віщує серйозний конфлікт, наслідки якого будуть довго даватиметься взнаки. Можлива сварка з людиною, від якого безпосередньо залежить фінансове і соціальне становище або сім’я виявиться на межі розлучення. Якщо приснилося, як небіжчик ожив і плаче, не виключено, що нервова система сновидіння знаходиться в не менше жалюгідному стані. Наяву важко контролювати емоції, мучать страхи і дратівливість без видимих ​​причин.

Ісламський Сонник

Побачити покійного в доброму здоров’ї, то значить на тому світі у нього все добре. А добрі справи, які чинить небіжчиком, повинні наштовхнути на думку про те, що непогано б зробити те ж саме і сновидцу. Будь-який прояв добрих почуттів до покійного — на благо для смертного, що нині є здоровим! Якщо очевидець сну укладає ожилого небіжчика в обійми і говорить з ним — то триватимуть дні його на землі!

Якщо ж ожилий небіжчик починає битися, і сновидец отримує удари — значить на його совісті досконалий раніше гріх. А ось якщо покійний, але ожилий людина уві сні робить якісь гидоти, то таким чином він застерігає «автора» сну від цього. Холостий небіжчик — до весілля, одружений — навпаки, символізує швидке розлучення або розлуку.

Сонник Міллера

Якщо в сновидінні небіжчик ожив прямо в труні — віщує спочатку збиткові і безперспективні витівки, які віднімуть чимало часу і сил. Воскресіння відразу декількох мерців уві сні символізує запаморочливий успіх сплячого. Правда, за умови, що сновидіння викликало не страх і паніку, а позитивні емоції, наприклад, радість неймовірною зустрічі. Слова померлих нерідко знаходять підтвердження в реальній дійсності. А от самому сновидцу бажано тримати язик за зубами і не дозволяти втягнути себе в діалог.

Французький Сонник

Наснилося, що небіжчик розмовляє — до отримання важливої ​​інформації. Злий небіжчик — недолік поминання. Якщо близький родич, небіжчик, б’є сплячого — те ж значення. Вітатися з небіжчиком уві сні — до благополуччя, здоров’я сновидіння. Мертвий чоловік, який йде на вас, віщує чиїсь похорон. Наснилося, що небіжчик сміється або співає — попереду щастя, благополуччя. Лежати серед мертвих людей — до важкої хвороби. Небіжчик, який хоче вбити — це заклик для сплячої людини замислитися над сенсом життя.

Езотеричний Сонник

Бачити уві сні, як на похоронах оживає і встає з труни ваш, нині живий знайомий, брат, друг, батько, інший родич, означає для нього довге життя до глибокої старості, для вас — невеликі проблеми зі здоров’ям. Набагато гірше бачити в цій ролі свого обранця. Прийміть це як сигнал про те, що пора щось змінити у ваших стосунках. Після таких снів вам треба додати більше спілкування, радості, спробувати розвіяти сумніви у вірності.

Сонник Менегетті

Небіжчики в труні мають уві сні символізм регресивного поведінки, патологій, пов’язаних з позбавленням людини енергії, життєвих сил. Воскреслий небіжчик в труні є уві сні, щоб нарешті вирішити давню прихований конфлікт між людьми, близькими йому за життя. Те, що вам приснилося, служить нагадуванням про те, що «поганий мир» не може тривати вічно, колись настане час з’ясувати стосунки.

Сонник Ванги

Якщо небіжчик ожив в труні, встає з нього — таке сновидіння обіцяє, що якесь безнадійне, як вам вже здавалося, справа виявиться перспективним і прибутковим. Знайомий людина, небіжчик, приснився живим — зустрінете того, кого вже не сподівалися побачити. Живий покійник, якого закривають в труні і закопують, сниться до великої біди. Якщо вас обіймає небіжчик, мрець — наяву очікується велика сварка.

Сучасний Сонник

Сон ожилого небіжчика в труні застерігає вас від необдуманих дійствах, які загрожують не хорошими наслідками. Якщо небіжчик щось вам сказав, то обміркуйте його слова, вони, напевно, несуть важливий для вас сенс.

Сонник Хассе

Ожилий небіжчик уві сні — означає незавершене важливу справу і закликає до активних дій з вашого боку.

Сонник Цветкова

Померлий в труні відкриває очі завдяки вашій допомозі — життя круто зміниться в кращу сторону.

Китайський Сонник

На похоронах ожив покійник — щаслива звістка з минулого, або гості здалеку.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: