Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник огірки — до чого сняться?

Сучасний Сонник

Якщо снився огірок, то багато днів і ночей ви будете спати спокійно: на ліки заробляти вам не потрібно, так як сон пророкує міцне здоров’я, успіхи в справах і особистому житті. Хворій жінці огірок сниться до того, що незабаром терзає її тіло недуга піде. Якщо жінка закохана, то трохи згодом вона зустріне свою долю, і ця людина буде перебувати з нею поруч завжди.

Крім того, огірки сняться як попередження: у вашій голові паморочиться рій нездійсненних бажань, і вам потрібно від них позбутися. Ви хочете неможливого і тому не можете досягти успіху; візьміть те, що зараз є. Якщо уві сні людина їсть огірки, то наяву його чекає розчарування. Перестиглі жовті огірки сняться до розладу і печалі, на зміну яким незабаром прийдуть віра і надія.

Якщо приснилося, як ви збираєте огірки, то сон вказує, що вам потрібно переглянути своє минуле життя і усвідомити для себе, що в ній було чимало хорошого і стоїть. Напевно, грандіозних звершень було не так багато, але, намагаючись піднятися якомога вище, ви втрачаєте з поля зору важливе й цінне. Якщо ви не зупинитеся, то можете втратити все, що у вас ще залишилося.

Сонник Ванги

Свіжі огірки уві сні — це хороший знак, після такого сну варто очікувати закінчення періоду тривог і неприємностей. Якщо ви тривалий час хворіли — ваша хвороба відступить, і ви зможете повноцінно займатися всіма справами, які так давно спланували. Збирати свіжі огірки — сон може бути пов’язаний з посадкою овочів наяву. Якщо уві сні овочі мляві і дрібні, то урожай буде поганим. Великі плоди у великій кількості означає, що варто чекати хорошого врожаю.

Поїдання уві сні великої кількості свіжих огірків трактується, як поповнення матеріального достатку, за рахунок несподіваного виграшу, отримання спадщини або іншого великого куша. Сновидіння, де сплячий займається засолкою огірків, попереджає про шахрайстві, обмані або боргах. Ймовірно, що сновидець планує якісь фінансові махінації, які йому не вдасться здійснити.

Сонник Фрейда

Відомо, що огірок є уособленням чоловічого начала і саме на цьому факті засновано значення такого сну. Якщо ви бачите сон з огірками, то знайте, що підсвідомість повідомляє вам про деякі давні проблеми в інтимному житті. Подібне трактування стосується саме жінок. Швидше за все ви страждаєте від незадоволених бажань і прагнень сексуального характеру.

А ось чоловіків, яким сняться огірки, варто привітати. Для них це явна ознака того, що у них все відмінно в інтимній сфері. Незабаром, чоловікові, який побачив сон з огірками, доведеться пережити найцікавіше еротичне пригода з вкрай привабливою особою.

Сонник Менегетті

Коли сниться багато огірків, свіжих і міцних, це вкрай сприятливо і віщує фінансовий прибуток. Іноді це може означати і нові можливості для кар’єри. Якщо ж приснилася купка гнилих огірків, найближчим часом великих успіхів чекати не варто. Солоні огірки в банку — символ того, що сновидець даремно витрачає свої сили, таланти і час. Насправді варто було б зайнятися зовсім іншою справою, але людина наяву не розуміє цього. Мариновані огірки символізують стан туги і самотності. Швидше за все, сновидцу нудно займатися повсякденними справами і хочеться якось урізноманітнити своє життя.

Сімейний Сонник

Побачити уві сні огірки — вам слід позбутися непотрібних, нездійсненних мрій. Те, чого ви хочете, недосяжно і вам слід задовольнятися тим, що є. Є уві сні огірки — до розчарування. Бачити уві сні жовті, перестиглі огірки — до засмучення, які незабаром змінять райдужні надії. Збирати уві сні огірки — до того, що вам необхідно переосмислити досягнення останніх років. Ймовірно, у вашому житті і так багато хорошого, але, прагнучи до більшого, ви не цінуєте те, що маєте. Такий сон символізує те, що ви можете втратити наявне, якщо і надалі не оціните це.

Сонник Лоффа

Огірок, з одного боку, може виступати фалічним символом, але в той же час є символом родючості. Вважається, що цей овоч на 98% складається з води. Але мало хто знає, що інші 2% — це безцінні біохімічні сполуки, яких немає в жодному іншому овоче або фрукті. Якщо вам приснилися огірки, то це знак того, що ви будете здорові, а ваші справи будуть процвітати. Особливо добре є уві сні огірки тим, хто хворий, — такий сон обіцяє їм швидке одужання. А збирати огірки уві сні означає отримати хороший прибуток від комерційних підприємств наяву.

Сонник Лонго

Огірок уві сні — символ здоров’я. Такі сни є символічним відображенням вашого самопочуття, а також взаємин із протилежною статтю. Бачити хороші, міцні огірки — ознака надлишку енергії. Закоханим і подружжю такі сни — обіцяють прекрасні взаємини.

Зморщені, мляві огірки — ознака занепаду сил. Схоже, ви занадто втомили себе, і вам не заважає як слід відпочити. Різати огірки уві сні — передвіщає сварку на грунті ревнощів або суперництва. Постарайтеся не загострювати ситуацію, інакше це може негативно позначитися на вашому здоров’ї.

Еротичний Сонник

Свіжі зелені огірки для заміжньої жінки сняться до неождідан6ному сюрпризу, який піднесе хтось із домашніх. Для самотньої жінки такий сон приємне знайомство з майбутнім обранцем. Якщо закоханим приснився огірок, то чекайте в недалекому майбутньому змін в кращу сторону.

Англійська Сонник

Сновидіння про огірки трактуються в протилежному значенні. Якщо, наприклад, це були вже зіпсовані, підгнилі овочі, то ваше здоров’я буде просто відмінним. Хворі після такого сну одужають, самотні в недалекому майбутньому вступлять в шлюб, який виявиться дуже щасливим.

Сонник Міллера

Якщо приснився огірок, це означає, що сновидець буде відрізнятися богатирським здоров’ям (якщо хворів — видужає) і стане вельми успішним. А якщо він в когось закоханий, то сон обіцяє зміни на краще в особистому житті.

Сонник Цветкова

Огірки — це залицяльники; огірки побачити в снігу — про вас будуть ходити плітки, що стосуються коханців; для чоловіків бачити огірки — це до прибутку. Солоні огірки — бідність і злидні.

Езотеричний Сонник

Побачити огірки — сон пророкує, що в цьому році буде убогий урожай, вам не буде вистачати продовольства. Є ці Овочі — до чогось несподіваного, дивного.

Французький Сонник

Якщо ви їли уві сні огірки, це говорить про ілюзорність ваших сподівань. Хворі ж після такого сну швидко і успішно одужають.

Ісламський Сонник

Побачити уві сні огірки — до блага, добра і багатства. Чоловікам огірки віщують успіх в справах. Жінкам — вагітність.

Сонник Хассе

Огірок — до хорошого здоров’ю, успіху і прибутку. Якщо ви їсте уві сні огірки, то вас чекає приємна несподіванка.

Сонник Нострадамуса

Наснилися солоні огірки в банку — до бідності і сльозам.

Сонник Мандрівника

Огірки — гості; гроші; коханець (для жінки).

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: