Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник одяг — до чого сниться?

Сімейний Сонник

Новий одяг уві сні завжди пов’язана з новими планами і віщує удачу в справах, нові знайомства, нові відносини, новий період в житті або вигідна справа, якщо ці речі вам подобаються. Особливо сприятливий такий сон, якщо ви надягнете одяг на себе і побачите себе. Якщо вам присниться, що ваш коханий надів одяг, яку носив до зустрічі з вами, то ваші стосунки скоро зійдуть нанівець, так як його наміри зміняться. Лахміття, мотлох бачити або носити уві сні — знак потреби, поневірянь. Якщо вам присниться, що на вас надіто багато одягу, то чекайте біди.

Дитячий одяг уві сні бачити або купувати означає, що ваші надії марні. Іноді після такого сну варто очікувати сімейних скандалів або сварок з коханим. Ретельно зшитий одяг уві сні віщує клопоти і турботи. Свій старий одяг уві сні бачити, приміряти або надягати означає, що ви будете жити так само, як в той час, коли носили цей одяг. Немодно, але добротний одяг уві сні віщує вам скромне добробут і спокійне, розмірене життя. Якщо вам присниться, що ви знімаєте з себе стару, поношений, драний одяг або просто одяг, яка вам не подобається, то вас чекають хороші зміни в житті, успіх у справах і в особистому. Забруднити плаття маслом уві сні — знак успіху в любові.

Чужий одяг уві сні надягати, особливо якщо вона вам не підходить, означає, що вас чекають неприємності, прикрощі. Такий сон також попереджає вас, що ви взялися не за свою справу. Закоханим такий сон пророкує крах надій і натякає, що вони не по собі дерево рубають. Якщо вам присниться, що ваш одяг уві сні не подобається вам, то у вас є суперники, які хотіли б зайняти ваше становище в суспільстві. Якщо одяг велика вам або ви одягаєте чужу, то ви займаєтеся не своєю справою. Позичати чужий одяг уві сні означає, що вам не обійтися без сторонньої допомоги.

Якщо уві сні хтось просить вас позичити йому вашу одяг, а ви відмовляєте цій людині, то вам слід побоюватися заздрісників або суперників. Такий сон також вказує на те, що ваші суперники будуть безсилі в своїх спробах нашкодити вам. Якщо уві сні одяг вам мала, то ви займаєтеся порожнім справою. Іноді такий сон вказує, що скоро ви можете опинитися в скрутному становищі, якщо не навчитеся розумно витрачати гроші. Погано сидить на вас одяг уві сні віщує вам розчарування і переживання, пов’язані з цим. Надягати одяг близьких людей або родичів уві сні означає, що ви отримаєте спадщину після їх смерті (або після розлуки з цими людьми).

Сон, в якому ви побачили, що чужа добротна або багата одяг якнайкраще підійшла вам, то справа, на яке ви не покладали великих надій, здійсниться і обіцяє вам повагу оточуючих і прибуток. Те ж саме можна сказати і про довгому одязі, яка вам присниться. Якщо вам присниться, що ви бідно або погано одягнені, то ваше життя буде безрадісним і одноманітною, пов’язаної з турботами про шматок насущного хліба. Захоплюватися чужий одягом уві сні попереджає вас: остерігайтеся ревнощів вашого чоловіка або коханого.

Вінчальну одяг надіти уві сні означає, що вас чекає хвороба або великі прикрощі. Одягати уві сні весільне вбрання із задоволенням — на радість і успіху в справах. Часто такий сон віщує нові зустрічі та знайомства. Брудне плаття або одяг в плямах бачити уві сні на собі — знак ганьби, принижень і сорому. Одяг, залита кров’ю, побачена уві сні, попереджає вас про те, що ваші вороги не сидять склавши руки. Багате, з дорогої тканини (шовку або оксамиту), чудове сукню, вишиту і т. П. Бачити уві сні означає отримання приємних звісток, вигоду і повагу оточуючих. Те ж значення має сон, в якому ви одягаєте тогу.

Мати або бачити вві сні я багато ошатного одягу означає, що ви живете безтурботно і витрачаєте гроші не замислюючись. Однак це не буде тривати вічно. Сон пророкує вам, що скоро вам доведеться пошкодувати про свою марнотратства. Одягати чисту сорочку уві сні означає, що вам вдасться уникнути неприємностей. Якщо уві сні ваша сорочка буде білою, то вас чекають хороші новини про успіх в справах. Якщо вам присниться, що ви шиєте сорочку, то близька людина гідно оцінить ваші почуття до нього, якщо уві сні ви зможете закінчити свою роботу. Але якщо ви не закінчите її уві сні, то ваше щастя з коханою людиною не буде повним. Втратити сорочку уві сні означає, що вас чекають невдачі і сором.

Шаровари шовкові надягати уві сні означає отримання прибутку. Штани надягати уві сні вказує на те, що ви будете намагатися з честю вийти зі скрутного становища. Купувати штани уві сні або бачити нові — знак успіху в справах. Знімати штани уві сні — знак втрат або збитку. Футболка парадне, фрак або смокінг уві сні бачити або носити — знак швидкого вступу в вигідний шлюб. Мундир бачити уві сні означає, що вас чекає відповідальна робота, завдяки якій ви заслужите повагу оточуючих і наживете пристойний стан. Якщо вам присниться, що ви одягаєте ризу священика, то вас чекає заступництво важливого сановника. Чим багатше буде риза, тим багатшим буде і ваш покровитель.

Сон, в якому ви побачили, що ваш наряд прикрашений квітами, означає, що ваше щастя недовговічне. Якщо вам присниться, що ви йдете по бруду і забруднили одяг, то остерігайтеся хвороби. Жіноче плаття надіти — сором і збиток для чоловіків; жінці бути в чоловічому одязі уві сні — передвісник швидкого заміжжя. Втратити одяг уві сні — знак того, що ваші надії марні. Бачити дешеве плаття уві сні означає марні надії. Залишитися без одягу уві сні означає, що вас чекає сором і приниження. Жилет бачити або носити — до помилкових известиям. Жінці бачити себе розкішно одягненою (в блискуче, незвичайне плаття або костюм) — до важкої хвороби.

Діра в одязі уві сні передвіщає хворобу або поранення в тому місці, де буде дірка. Латки на одязі бачити — знак того, що ваш добробут похитнеться. Ставити латки уві сні означає, що скоро вам доведеться серйозно скоротити свої витрати. Бачити латки у інших — знак швидкої потреби і неприємностей. Латка на новому одязі — передвісник того, що ваші райдужні надії не виправдаються. Соромитися латки або прикривати її уві сні означає, що незабаром ви опинитеся в скрутному становищі і будете намагатися приховати його від оточуючих. Пришивати латки уві сні — знак того, що ви потрапите в скрутне становище через власну дурість та легковажності. Латки уві сні означають все те, що пов’язано з надіями поправити свій матеріальний добробут, які, як правило, не виправдовуються. Багато латок бачити або ставити — до безгрошів’я.

Бути уві сні закутаним в ганчірки, численну одяг означає, що вас обплутають погані і брехливі люди. Такий сон закликає до обережності. Бути закутаним уві сні в дорогу тканину — знак почестей і поваги оточуючих. Кафтан бачити уві сні означає спокійну, добре налагоджене життя в будинку. Розірвати його, втратити або зіпсувати — передвісник біди, яка зруйнує ваш побут. Шкіряний одяг уві сні — знак добробуту і удачі. Після сну, в якому ви бачили себе одягненим в шкіряний одяг, ви можете випробувати щастя в ризикованих підприємствах. Вважається, що справа вигорить.

Корсет бачити уві сні — знак розкриття таємниці. Іноді такий сон пророкує, що людина, яку ви любите, небайдужий до вас, але приховує свої почуття. Корсет носити уві сні означає постраждати через власну цікавість. Корсет приміряти уві сні — до весілля. Застібати (розстібати) корсет уві сні — вказівка ​​на те, що вам слід проявити терпіння у важливій справі, а не зривати своє зло на ближніх, щоб уникнути непотрібних сварок.

Костюм чоловічий уві сні — символ невдалих фінансових угод. Костюм маскарадний бачити уві сні віщує незвичайний поворот у вашій справі. Дитячий маскарадний костюм у вашому сні означає, що вам пощастить там, де ви і не думали. Дивіться тлумачення: Маскарад.

Манжети побачити на своїй сукні уві сні — знак торжества, офіційної зустрічі. Бачити їх накрохмаленими і дуже білими — знак почестей або поваги оточуючих. Іноді такий сон означає стабільність вашого становища або підкреслює твердість вашої позиції по якомусь питанню. Якщо манжети на вашому платті будуть рваними, брудними, обтріпаними, то чекайте прикрощів через невдачі в справах або в любові. Такий сон пророкує, що ви будете незадоволені собою, а ваша гордість буде зачеплена безчесним і підлим вчинком партнера або близької людини. Якщо вам присниться, що манжет на плаття немає, хоча ви знаєте, що вони повинні там бути, то якесь справа складеться не так, як вам хотілося б. Дивіться тлумачення: Запонки, Коштовності, Воротник.

Пальто уві сні бачити — знак зміни положення. Чим дорожче воно буде і красивіше, тим краще підуть ваші справи. Впустити, втратити, забруднити, бачити його рваним або брудним уві сні — знак великого клопоту, труднощів, принижень. Якщо воно виявиться велике, то вас чекають прикрощі і невдачі в справі, яке вам «не по зубам». Якщо вам присниться, що хтось забрав у вас пальто, то вас чекають труднощі в справах і в особистому житті.

Плащ уві сні є символом вашого стану, того, що ви маєте або будете мати за законом. Іноді такий сон вказує, що ви можете отримати спадок. Якщо вам присниться, що ви одягаєте плащ, щоб захистити себе від негоди або чогось іншого, то вам слід пам’ятати, що ворог спостерігає за вами. Плащ (дощовик) уві сні означає, що вам потрібно вжити заходів безпеки, щоб захистити свої інтереси або здоров’я. Маскувальний плащ уві сні передвіщає неприємності в справах і вказує на необхідність тримати вухо гостро, так як ворог не дрімає. Новий плащ уві сні віщує успіхи і благополуччя. Накриватися їм уві сні означає отримання вигідної пропозиції. Якщо уві сні плащ не подобається вам, то ваші справи підуть погано. Дивіться тлумачення: розрив.

Халат домашній або лікарняний уві сні віщує хворобу, переживання і неприємності. Однак бачити уві сні чоловічі халати, в яких можна ходити по вулиці (типу національних, стегнах, красиво вишитих) — знак того, що скоро в вашу сім’ю увійде інша людина. Якщо халат матиме екзотичний вид, то людина буде іншої національності. Багато парадних халатів побачити уві сні означає, що вас чекає багато зустрічей з різними людьми з інших країн. Роздягненим бути уві сні — знак втрат і збитків. Одягатися уві сні в присутності сторонніх означає, що ви опинитеся в незручному становищі. Бути одягненим неохайно або неналежним чином уві сні — знак того, що вас захоплений зненацька. Іноді такий сон пророкує несподівану зустріч.

Бачити себе в сні в нижній білизні — знак ганьби і безчестя. Якщо вам присниться, що ви бачите себе в піжамі або нічній сорочці, то вам слід поберегти своє здоров’я. Такий сон передвіщає хворобу. Інших бачити уві сні в одязі, в якій зазвичай сплять, — передвісник того, що хтось із вашої родини потребуватиме вашої допомоги. Сон попереджає вас про необхідність допомагати людям, які потрапили в скрутне становище і просять вас про допомогу. Біду, переживання і засмучення віщує сон, в якому ви або хтось стане знімати з себе білизну.

Побачити уві сні свою білизну на коханця означає, що вас чекають невдачі, грошові втрати, ганьбу і приниження. Побачити уві сні, що білизна вашого коханого зіпсовано — порвано, розрізане, обпалено і т. П., — знак великих грошових втрат і переживань. Іноді такий сон пророкує, що ваш боржник не поверне вам грошей або ж ваш кредитор розорить вас. А іноді і те й інше разом. Якщо вам присниться, що якийсь важливий людина з’являється у вашій присутності неодягненим або голим, то це знак тривоги про близьку людину. Сарафан надягати уві сні — знак порожнього проведення часу або порожніх клопоту про якійсь справі. Комах бачити на своєму одязі — знак клопоту і тривог і безчестя. Струсити їх уві сні з одягу — знак звільнення від тривог і непотрібних підступів наклепників, які прагнуть спаплюжити вас. Дивіться тлумачення: Комахи.

Оборки, рюші на плаття уві сні означають, що ваша поведінка може викликати несхвалення оточуючих. Довгі фалди на одязі — знак поваги оточуючих вас людей. Короткі фалди на одязі пророкують зворотне. Обшарпані фалди на одязі означають бідність або нужду. Обрізати фалди уві сні — до втрат і розчарувань. Застібка на платті уві сні означає прихильність. Якщо вона зламана, то сон попереджає вас про те, що ви скоро розчаруєтеся в якусь людину. Сон, в якому ви побачили, що ваш одяг горить, але при цьому залишається цілою, означає: друзі зрадять вас і почнуть розпускати про вас погані чутки. Це нещасливий сон. Він віщує вам багато прикрощів, незаслужених образ, принижень і образ. Одяг з льону або бавовни уві сні — знак бідності, якщо тільки ви носите її не в сезон. Сон про одяг з дешевих тканин віщує невдачі і засмучення. Дивіться тлумачення: Мереживо.

Взагалі, уві сні дуже важливо бути одягненим по сезону, так як це говорить про те, що ваші справи йдуть успішно і ніщо не загрожує вашому благополуччю. Бачити або розглядати уві сні підкладку або виворіт одягу означає, що ви не довіряєте своїм близьким або партнерам. Іноді такий сон підказує вам, що вам слід проявити обережність, приймаючи важливі рішення, які можуть позначитися на вашому майбутньому. Білий одяг уві сні майже завжди пророкує погані зміни, печаль, хвороби, переживання. Бачити уві сні натовп, одягнену в білу білизну, означає, що скоро вас чекає період великих невдач, пов’язаних з реформами в країні. Весела компанія в красивих білих одежах уві сні — знак успіху в справах і в любові.

Зелена одяг уві сні — знак надії або поїздки в далекі краї; червона (багряна) — знак печалі або хвороби через смерть родича. Однак найчастіше такий сон означає, що вас чекає успіх у справах, повагу оточуючих і влада. Закоханим червоні наряди пророкує, що їх становище зміниться на краще і все будуть поважати і шанувати їх. Малиновий колір одягу уві сні віщує вам перемогу над ворогами, успіх у справах і захист могутнього покровителя.

Блакитна, бузкова або фіолетова одяг — знак удачі в любові і поваги оточуючих. Якщо плаття буде чорним, коротким або блискучим, то хворому такий сон пророкує швидку кончину, а тому, на кого ви його побачите, кончину від важкої хвороби в розквітне років. Самому бути в чорному одязі уві сні — до невдачі в любові. Жовтий колір в одязі означає ревнощі, плітки, любовні пригоди.

Білий одяг на близьку людину уві сні попереджає вас про важку хворобу цієї людини, що доставить вам чимало клопоту і хвилювань. Біла сорочка уві сні означає ваші надії і непорочні помисли. Іноді такий сон пророкує, що з вас буде знято якийсь помилкове звинувачення.

Строката і яскравий одяг уві сні віщує велику кількість можливостей. Закоханим такий сон передвіщає сварки і непорозуміння. Одяг квіткової, ніжною забарвлення уві сні говорить про те, що між вами і якимсь чоловіком виникне ніжна прихильність. Цей сон передвіщає приємні зустрічі, розмови, душевний спокій. Довгий шлейф на платті — знак того, що про вас ходить багато чуток, які навряд чи підлестять вам. Сон попереджає вас про те, що не слід базікати про себе багато зайвого і уникати необдуманих вчинків і випадкових зв’язків. Дивіться тлумачення: Ґудзики.

Сонник Міллера

Значення снів, в яких з’являється одяг, тлумачиться в залежності від її якостей. Так, добротна, але немодно одяг сниться до того, що ви будете щасливі, але проігноруєте цінні ідеї. Відмовляєтеся від немодній одягу — значить, відмовитеся від теперішнього оточення на користь нових справ, нових любовних зв’язків, що повністю змінить вашу натуру.

Наснилися люди в білому одязі або побачити себе самого в білому — це означає, що в житті відбудуться якісь зміни, здебільшого засмучують. Прогулянка з людиною в білому сниться до його хвороби і горю. Але якщо компаньйоном були молода жінка або дитина, то це до приємних подій.

Одяг жовтого кольору сниться до ваших успіхів в грошових питаннях і участі в цікавих розвагах. Безшумно пересувається привид в жовтому, побачене при неприродному освітленні, обіцяє зміни на гірше. Вашою супутницею буде удача, якщо присниться красива жовта тканина.

Блакитний одяг — це передвісниці того, що бажання стануть реальністю завдяки вашій власній енергійності і активності, а також дружній підтримці. Малинові одягу пророкують позбавлення від лютих ворогів за допомогою своєчасної зміни своїх намірів. Зелені шати обіцяють вам шанси на процвітання і щастя. Одяг, в якій поєднується відразу кілька кольорів, повідомляє, що у вашій майбутній життя добрі і сумні події будуть перемежовуватися, причому змінювати один одного вони будуть досить різко і несподівано.

Одяг сиділа погано — це символізує кінець деяких уподобань; є ймовірність зробити помилку в якомусь підприємстві. Приснилися старий або молодий чоловік в добре пошитому костюмі повідомляють, що вами будуть зроблені якісь неприємні і заморочливі справи.

Жінка уві сні була незадоволена власною нарядом — це означає, що на шляху до успіхів в світському суспільстві у неї з’явиться суперниця або навіть кілька. Захоплювалася одягом інших людей — це до ревнивим підозрами її сердечного друга. Втрата будь-якої деталі туалету сниться до перешкод в комерційних справах і перешкод в любові.

Якщо молода жінка уві сні була одягнена в костюм чорного кольору, це говорить про те, що вона розчарується і буде засмучена. Побачила уві сні жінку в малиновому і з креповой траурної вуаллю — її переможе суперниця, яку вона раніше ніколи не вважала рівною собі; через гіркого розчарування вона буде налаштована проти всіх жінок взагалі.

Важливу роль при тлумаченні сну про одяг грає природність з’являються в ньому людей, предметів і явищ. Їхні обличчя були перекрученими, світло — неприродним, хоча фарби і були яскравими, — такий сон закликає до обачності, оскільки невдача у втіленні важливих планів зашкодить вам.

Брудна, порваний одяг — це завжди до обману; будьте обережні, спілкуючись з незнайомими. Сон може відвідувати і перед якимось вчинком, що можуть очорнити ваше добре ім’я. Чистий, акуратний одяг сниться до благополуччя. Мати безліч яскравих і красивих нарядів — це сон-заклик до обачності, в іншому випадку невірні вчинки приведуть до таких втрат, що у вас буде дефіцит навіть найнеобхіднішого. Для молодої дівчини це передбачення нездійснених надій.

Побачити легку, приємну для тіла одяг, зшитий з бавовняної тканини, — сон до зміни обставин невигідним для вас чином. Ця тканина — передвісниця вдалого шлюбу з людиною заповзятливим і господарським, для заміжніх — затишного будинку і згоди в ньому.

Наснилися собі без одягу — навколо вашого імені будуть ходити плітки. Побачити в такому ж вигляді якусь важливу персону — дорогі люди стануть для вас джерелом прикрощів і болю. Без одягу в вашому сновидінні були інші — це говорить про те, що призначалася вам радість буде у вас безсовісно вкрадена.

Сучасний Сонник

Купувати уві сні одяг віщує щаслива подія у вашому житті. Світлий одяг означає задоволення і душевний підйом, темна — печаль на душі і зміни на гірше. Дитячий одяг віщує сімейні негаразди. Модні наряди — до цікавих зустрічей і розваг в компанії симпатичних вам людей, що вийшла з моди — незабаром поміняєте свій імідж, зайнявшись іншою справою і завівши нові зв’язки. Підігнана в точності і відмінно сидить одяг означає, що ви зробите щось таке, що принесе вам масу клопоту, але доставить глибоке моральне задоволення.

Якщо одяг не за розміром і псує всю фігуру — наяву порвете зі старими зв’язками і симпатіями, які не завівши нових. Заздрити суперниці, вирядився в витончений костюм, який їй дуже до лиця, — в реальному житті будете мучений ревнощами і снедаеми підозрами. Якщо вам не подобається чиясь кричуща або без смаку підібраний одяг — вам доведеться дуже постаратися, щоб не виглядати принаймні гірше інших щодо свого зовнішнього вигляду на майбутнє свято або при відвідуванні якогось видовищного заходу.

Відірвалася недоречно гудзик або зламався в найцікавішому місці замок віщують сумні події і тимчасову невлаштованість. Лагодити новий одяг віщує, що ваша незнищенна енергія допоможе подолати несподівано виникли перешкоди. Латати старий одяг — відчуєте позбавлення, що не триватимуть довго. Одягати старий одяг з чужого плеча віщує втрату коханого, звабленого красою і мішурою набитою грішми дурепи.

Брудний одяг попереджає про можливе обмані при покупці на ринку дорогої речі. Прати уві сні одяг — наяву опинитеся в невигідному становищі, передчасно розкривши свої плани. Віддавати одяг в хімчистку віщує несподівані доходи, які підуть на сплату боргів. Якщо уві сні ви перефарбовувати одяг — значить, чудово проведете час в найближчий уїк-енд; якщо перешивати — доведеться впритул зайнятися домашніми справами і присвятити вільний час спілкуванню з домашніми.

Якщо сниться, ніби у вашому гардеробі багатющий вибір нарядів — не сподівайтеся на підтримку і не вірте чужим обіцянкам, бо вас неодмінно підведуть. Побачити порожню шафу, втративши всього свого одягу, — остерігайтеся заплямувати свою репутацію зв’язком з особами сумнівної поведінки. Знімати з себе одяг — в реальності досягнете більшого успіху, проявивши особливо цінуються чоловіками жіночі якості. Сон, де ви одягаєте на себе масу всякого одягу або міряєте її одну за одною, — обіцяє вам міцне подружнє щастя. Дарувати комусь свій одяг уві сні — до втрати майна.

Англійська Сонник

Купівля нового одягу уві сні означає, що ваші мрії обов’язково збудуться завдяки вашому ретельності. Бути ошатно одягненим — ви досягнете визнання друзів, оволодієте серцем свою кохану людину. Снилася різноманітний одяг — значить, наяву ви незадоволені своїм одягом і мрієте про обновки. Побачити себе голяка — значить, будете одягатися красиво і стильно. Мореплавець в результаті корабельної аварії залишився без одягу — значить, він дуже скоро стане сімейною людиною.

Шити одяг для дітей — для жінок сон означає можливу вагітність, причому вже в недалекому майбутньому. Сон, в якому ви були в дорогому розкішному вбранні, має протилежний зміст: може так статися, що одягнутися буде ні в що. І навпаки, страждаючи уві сні від надмірної скромності свого гардероба, ви будете наяву володарем великої кількості одягу. Побачити себе в білому вбранні — будете щасливі і везучий в любові, в роботі і взагалі в самих різних життєвих областях.

Одягненим в траур простувати за похоронною процесією — це сон до швидкого одруження, вигідному і для вас, і для ваших близьких. Попереду нещастя, хвороба ваша або близької людини, якщо чорний одяг не мала відношення до жалоби. Після такого сну краще відкласти на час всі плановані справи, поїздки або судові тяжби, оскільки всі вони можуть закінчитися самим небажаним чином. Закоханих людей сон попереджає, що їх обранцям загрожують небезпека, нужда і позбавлення.

Довелось в сновидінні бути одягненим в одяг блакитного або пурпурного кольорів — значить, ви будете успішним в справах, улюбленим і шанованим дорогими людьми людиною. Збиралися одружитися отримають сімейне щастя і спокій. Також цей сон може означати успіхи в справах, дружню підтримку, більший прибуток від торговельних операцій.

Червоні одягу — передвісниці важких випробувань, серед яких можуть бути хвороби, розставання з друзями, сварки і суперечки через всяких дрібниць, невпинні тривоги і занепокоєння, заподіяні поганою поведінкою дітей. Людина, який побачив себе в темно-червоному вбранні, буде жити довго і щасливо, а в найближчій перспективі отримає якусь благу новину. Кохана людина покине вас на невеликий термін, але неодмінно залишиться вірний і відданий вам.

Бути одягненим в строкаті різнобарвні одягу — це сон до настання пори життєвих негараздів. Є ймовірність конфлікту зі своїм коханим, усунути наслідки якого і помирити вас під силу буде тільки близьким людям. Побачити себе одягненим в нове — це до успіху і визнання на роботі.

Ісламський Сонник

Одяг хороша і чиста — для чоловіка означає високе положення, честь, шану, вигоду, благочестя, посаду і дружину, а для жінки — чоловіка; тобто, якщо жінка побачить це чисте і гарне плаття, то чоловіком її стане хороша людина. Для багатого облачення в новий одяг — це поліпшення його життя, для бідного — це багатство, а для боржника — сплата боргів. А хто побачить, що він одягнув стару, поношений одяг, того спіткає тривога і печаль. А зняття уві сні брудного одягу-це зникнення турбот і тривог. Якщо жінка побачить, що вона одяглася в чоловічий одяг, то це до добра, а якщо чоловік побачить, що одягнувся в жіночий одяг, то йому загрожує велика небезпека від ворогів. Військова одяг відноситься до чоловіка. Одяг з шовку означає придбання багатства недозволеним і хитким шляхом. Шерестяная одяг уві сні вказує на придбання великого багатства і розкішну мирське життя. Носити коротку, неохайну і брудний одяг-до недотримання законів Шаріату. Носити уві сні чисту, простору і охайний одяг — до благополуччя.

Хто бачить, що одягнув одяг зеленого кольору, то вона для того, хто живий-віра і служіння Всевишньому, а для мертвого — його гарне положення біля Всевишнього Аллаха, так як зелений одяг — це одяг мешканців Раю. Білий одяг — це благочістівость того, хто одягнув її уві сні. Деякі неприємності, а може і смерть трапляться з тим, хто уві сні одягнув чорний одяг, якщо не звик робити це наяву. Що стосується того, що, якщо він звик одягати її, то це для нього пошана, влада, багатство, велич і верховенство. І хто побачить, що на ньому червоний одяг, тому дауется багато багатства, з якого стане обов’язковим виділення закят, і тому нехай він побоїться Аллаха і дасть Закят. Якщо жінка побачить, що одягає червону одяг, то це її радість. Синя або блакитна одяг — це також тривога і печаль. Одяг жовтого кольору означає хвороба, турботу і печаль.

Китайський Сонник

Старий одяг, яка ось-ось порветься — дружина дивиться в бік. Володієш з якоюсь людиною однієї і тієї ж одягом — у дружини коханець. Вручаєш кому-небудь офіційний одяг, форму — матимеш призначення. Даєш людині якийсь одяг — виникнуть службові справи, буде хвороба, недуга, горе. Дружина одягає на себе парчеві одягу — провіщає народження благородного сина. Жінка одягає одягу чоловіки — вказує на народження благородного сина.

Забруднена, брудна нижня одяг — передвіщає нещасливі пологи. Знатний чоловік роздає людям одяг і головні убори — на щастя. Кроішь одяг, носиш траурну одяг — віщує щастя. Щур кусає людину за одяг — досягнеш, до чого прагнув. Мухи сідають на одяг — передвіщає наклеп, наклеп. Накидаєш на плечі дощовик, прикривається одягом від негоди — буде велика милість. Ножицями розрізати одяг — віщує нещастя з дружиною. Одягненим в білий одяг себе — проти тебе хтось щось замишляє. Пориви вітру смикають одяг — хвороба, недуга.

Втрата предметів одягу — віщує важкі пологи у дружини. Пояс на одязі сам по собі розпускається або розв’язується — у всіх справах удача і щастя. Чи приймаєш від іншої людини простий одяг з конопляної тканини — на жаль. Простолюдин в білому одязі приходить до тебе в якості посланця і кличе тебе — віщує смерть. Складаєш, збираєш новий одяг — будуть різні негаразди, невдачі. Переш брудний одяг — приїде новий службовець, чиновник. Переш, чистиш одяг — у всіх випадках на щастя. Вбиваєш людину так, що кров забруднює одяг — отримаєш матеріальний зиск, багатство.

Сонник Фрейда

Одяг, в тому числі і формений одяг — символізує наготу людини, на якому ви її бачите, або є взагалі символом оголеного людського тіла. Однак для людини носить форму символом наготи будуть деякі порушення в формі. Якщо ви роздягаєтесь уві сні — ви соромитеся, соромитеся свого оголеного тіла (може бути вже через вік). Якщо ви переодягаєтеся в чужий одяг — ви недооцінюєте привабливість свого тіла.

Якщо одяг на кого-небудь привернула вашу увагу, сподобалася вам — вам хотілося б побачити його оголеним і навіть вступити з ним в статевий контакт; або ви випадково бачили його голим, і вам це видовище дуже сподобалося; або ви дуже яскраво собі уявляєте його оголене тіло. Якщо ж вашу увагу привернула одяг на вашому сексуальному партнері — близькість з ним доставляє вам величезне задоволення. Якщо вам не подобається одяг на будь-яку людину — ви відчуваєте до нього фізіологічну неприязнь, і сексуальні контакти з ним не доставлять вам ніякого задоволення.

Сонник Ванги

Якщо дівчину не задовольняє її гардероб уві сні, то їй доведеться змагатися з кимось в світському світі за своє становище. А ось, якщо вам подобається чужа одяг, і ви починаєте її вихваляти, то ваш партнер почне відчувати до вас сильну ревнощі. Погано, якщо ви втратили щось. Навіть втрата маленької рукавички може принести проблеми в ділову сферу вашого існування.

Погано, якщо дівчина приміряла на себе траурний наряд. Це звичайно принесе багато сліз і печалі. Також дуже погано, якщо ви бачите дівчину, на якій багато малинових ганчірок і траурний хустку. Це означає, що у вас є суперниця, яку ви взагалі не вважаєте конкуренткою. І поки ви розслабилися, вона з легкістю обійде вас, захопить ваш титул і відніме всі почесті.

Про обман і людської жорстокості будуть говорити брудні або рвані наряди. Побачена кров на одязі уві сні, може обіцяти знаком того, що близька людина може зрадити вас і «заплямувати» вашу добру репутацію.

Сонник Цветкова

Бути уві сні в новому одязі — до процвітання і придбання чогось нового в житті; якщо одяг стара — будете зазнавати від неприємностей або негараздів. Ходити в білому одязі — обіцяє щастя в сімейному житті або зростання в кар’єрних засадах. Якщо чорні вбрання — збитки. Брудний одяг уві сні несе знак попередження про небезпеку фінансового обману. Якщо вам бачиться, що в одязі вам не комфортно, це знак того, що наяву вам доведеться відмовитися від звичних вам речей або подій. Зустріч з цікавими, новими людьми, обіцяє сон, в якому ви рятуєтеся від старих речей. Уві сні шукайте втрачені речі, в житті на грунті особистих відносин або бізнесу, можете отримати сильний стрес. Якщо ви зашивали одяг або віддаєте її в майстерню уві сні, чекайте зради, люди, яким ви довіряли — обдурять вас. Ходити в порваному одязі — вас обговорюють заздрісники.

Сонник Лонго

Одяг є певним символом положення в суспільстві і елементом самосвідомості. Це те, як ми виглядаємо в своїх власних очах і з боку оточуючих нас людей. Можливо «оголити» свої почуття, «роздягнути» іншу людину (в сенсі зробити беззахисним або розорити). Одяг це соціальна маска, маскування; то, за чим ховається наше справжнє «Я». Іноді по відношенню до одягу сон використовує перевертиш занадто дорога, шикарна або ні до місця одягнена одяг означає зворотне бідність, крах устремлінь, втрата авторитету. Одяг підкреслює людську привабливість і може означати майнових (збагачення), кар’єру, прийняття в колективі, поїздку. У жіночих сновидіннях одяг має особливу підвищену додаткове смислове навантаження, що відображає успіх, тип або перспективу любовних відносин сплячою і її ділових зв’язків.

Еротичний Сонник

Красива, модний одяг на собі або на іншу людину, побачена уві сні, говорить про те, що Ваша інтимний зв’язок з партнером грунтується виключно на розрахунку. Якщо ви відчуваєте у сні, що ваш одяг викликає дискомфорт або давно вже вийшла з моди, вам судилося дізнатися про існування суперниці. Ви будете неприємно здивовані і розчаровані. Якщо уві сні ви захоплюєтеся одягом інших, значить, вас чекають ревниві підозри вашого обранця. Якщо ж ви бачите уві сні іншу жінку — відому вам або незнайому — з траурною вуаллю на обличчі, це означає, що вас перевершить суперниця, яку ви вважали нерівній собі. Приготуйтеся до гірких розчарувань і неприємностей — ви залишитеся одна.

Сонник Лоффа

Індивідуальність кожної людини, його внутрішній світ, його самооцінка проявляються в тому числі і через одяг. Якщо наснилася втрата одягу, це означає, що ви уразливі. Але таке сновидіння може бути і сексуальними або ексгібіціоністськими фантазіями. Дарувати одяг — явище двозначне. Мабуть, багато хто одержував в подарунок одяг, потім ставала притчею во язицех через поганого смаку. У той же час приснився покупка одягу, дуже вам йде і надає впевненості в собі, бачення говорить про те, що ваша самооцінка буде потроху підвищуватися. Якщо уві сні купується одяг для особливих випадків або має магічні властивості, бачення каже, що ви потребуєте в розумінні або захисту.

Сонник Мандрівника

Одяг — настрій; положення в суспільстві; матеріальний рівень; зарозумілість, власні домагання; репутація, авторитет; привабливість для жінки. Колір одягу вказує на конкретне емоційний стан. Одягнений в червоне — любов до сплячого. У плямах, дірах, поривах, латках — шкода, бідність, розчарування, сором, падіння репутації. Оригінальна, не по моді, ні до місця одягнена, делікатна, слизька ситуація; крах положення. Занадто шикарна, дорога — руїну безчестя. Жінка в чоловічому костюмі — удача. Чоловік в жіночому — неприємності; нездужання. Стара, зношений одяг — почуття втоми, старості, розорення.

Сонник Хассе

Купувати одяг — на щастя; носити чорну — до смутку; білу — до задоволення; дитячу — до сварки в родині. Побачити старий одяг — це означає, що рівень вашого достатку знизиться; самому носити таку — сон до неприємностей; знімати з себе — такий сон рекомендує відмовитися від старих планів.

Французький Сонник

Одяг сниться до радості. Побачити багату, розшиту золотом і яскравою вишивкою — це означає, що вас будуть поважати; відбудуться щасливі події. Нечиста, обірвана одяг — це передвісниця неприємностей.

Езотеричний Сонник

Побачити велику кількість одягу — сон означає, що вас поглинуть клопоти, буденні заняття. Нову побачити — це до нових справ. Поношений — до продовження старих.

Сонник Менегетті

Уособлення чужих культурних або поведінкових моделей.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: