Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник огорожа — до чого сниться?

Сонник Лоффа

Наснилося огорожа означає перешкоду або бар’єр, який може стояти на Вашому шляху. Ви можете відчувати себе обмеженим, і обмеженим в самовираженні. Ви відчуваєте себе обмеженим в якій — то ситуації, або в деяких відносинах? З іншого боку, приснився паркан символізує Вашу потребу в особистому житті. Ви намагаєтеся відгородитися від решти світу. Якщо уві сні Ви бачили отвір в огорожі, то воно може символізувати, що Ви зможете подолати і перемогти будь-які перешкоди, які можуть виникнути на шляху. Огорожа уві сні може означати, що Ваша конфіденційність знаходиться під загрозою.

Бачити уві сні, що Ви піднімаєтеся на вершину огорожі означає успіх. Якщо уві сні Ви перелізли через огорожу, то це вказує на те, що Ви будете виконувати свої бажання з допомогою не дуже законних засобів. Якщо приснилося, що Ви перебуваєте на паркані, то сон може бути метафорою, яка означає, що Ви не визначилися про щось. Сон, в якому Ви впали з огорожі, означає, що Ви реалізуєте якийсь проект, з яким маєте справу.

Бачити уві сні, що Ви будуєте огорожу передбачає, що Ви створюєте міцний фундамент для успіху. З іншого боку, будівництво огорож уві сні, може означати, що Ви блокуєте щось або захищаєте себе від чогось. Це може символізувати емоційний бар’єр, який Ви будуєте навколо себе. Ви боїтеся розкрити свої справжні почуття і не хочете, щоб люди зблизилися з Вами. Стан огорожі або огорожі, побачених уві сні, аналогічні Вашому емоційному стану.

Сучасний Сонник

Бачити уві сні могильну або цвинтарну огорожу — до затяжної хвороби. Огорожа з ланцюгів означає, що доведеться побути доглядальницею при безнадійно Хворов літнього чоловіка, який пожертвував своїм часом і залишивши всі справи. Дощата огорожа говорить про те, що вам випаде шанс зайняти гідне вас місце начальника. Огорожа з колючого дроту — вас чекають обман і шахрайство в сумнівному підприємстві. Бачити уві сні тин — зустрінете безліч перешкод в дріб’язкової на перший погляд справі.

Накренився або завалені від старості огорожа — ознака бід і нещасть, які зваляться на вашу голову абсолютно з несподіваного боку. Зламана огорожа попереджає про можливу втрату майна або грошей в результаті неуважності або неуважності. Діра в огорожі пророкує вам з найближчому майбутньому любов, яка не тільки наповнить ваше серце радістю, але спонукає вас на нові успішні звершення. Перелазити через огорожу — знайдете вихід зі скрутного становища. Впасти на огорожу — ви спробуєте використовувати будь-який шанс, аби повернути втрачену любов дорогого вам людини.

Сонник Ванги

Даний сон Ванга вважала не однозначні. Якщо ви просто дивіться на паркан, це означає, що хтось може позбавить удачі в роботі, любові та інших справах. В даному тлумаченні огорожа виступає символом різних перешкод, а також розставанням з близькою людиною. Коли сниться, що ви будуєте огорожу, Ванга вважала це хорошим знаком. Це означало, що розпочаті вами справи принесуть очікуваний результат. Все задумане на роботі виповниться. Також можна очікувати успіху і в любовних справах.

Сонник Фрейда

Будувати уві сні огорожу — ви намагаєтеся захиститися від емоцій пов’язаних з нерозділеним почуттями, а також неприємностями в інтимній сфері. Подібне сновидіння як би говорить про те, що ви занадто захопилися безпекою, і не даєте місця у своєму житті для справжнього світлого почуття. Ви настільки боїтеся захворіти любов’ю, що відкидаєте будь-яким спробам ваших шанувальників або шанувальниць.

Сонник Лонго

Будь-яка огорожа уві сні — означає застереження. Можливо, наяву ви зіткнетеся з якимись перешкодами. Нерідко також такі сни застерігають вас від будь-яких дій. Наприклад, невисока огорожа вздовж дороги — каже, що ви, звичайно, можете звернути з шляху і кинути якусь справу, але краще цього не робити.

Сонник Міллера

Наснилося огорожа — це спроби якоїсь персони поставити для вас перепони в кар’єрі або справах сердечних. Трималися за поручні — таке сновидіння означає: щоб утримати людину, якого шалено любите, ви будете робити останні відчайдушні спроби.

Сонник Хассе

Якщо ви поодинці будете білити огорожу — готуйтеся до того, що будете запрошені на торжество, можливо весілля. Не виключено навіть що це буде ваше одруження, де ви і ваш майбутній чоловік узаконите свої взаємини.

Ісламський Сонник

Уві сні спиратися на огорожу означає, що в житті ви залежите від якогось дуже впливової людини. Якщо ви спираєтесь у сновидіння на огорожу означає, що вам належить зустрінеться з серйозними небезпеками і труднощами.

Еротичний Сонник

Якщо ви бачите уві сні огорожу, це означає появу суперників (суперниць). Триматися за огорожу уві сні віщує, що ви будете нерозбірливі в засобах, намагаючись утримати кохану людину.

Французький Сонник

Якщо ви побачили уві сні огорожу, це означає, що якийсь лукавий і невдячна людина (або люди) змусить вас страждати.

Сонник Цветкова

Кам’яна огорожа, говорить про те, що ви занадто сильно ізолювали себе від зовнішнього середовища.

Сонник Мандрівника

Огорожа залізна — перешкода; щось пов’язане з державою, державною таємницею.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: