Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник озеро — до чого сниться?

Сонник Міллера

Якщо приснилося, що ви в компанії добрих друзів пливете по озеру, води в якому були чисті і незворушні, це говорить про те, що в майбутньому ви будете щасливим і багатим людиною — в тій мірі, в якій це відповідає вашому розумінню щастя і багатства.

Озеро з брудною водою, навколо якого розкинулися голі похмурі камені і висохлі дерева, — це передвістя провалу якихось ваших планів. Брудне озеро, береги якого були красивими і зеленими, сниться до того, що ваш дух здолає вашу пристрасть і направить енергію на пошуки надійного і безпечного напрямки життя.

Приснилося озеро було чистим, але навколо нього видно було досить убога рослинність — таке сновидіння розповідає вам, що легковажне, безпутною поведінка призведе до того, що ви розлучитеся з колишньої хорошою матеріальною забезпеченістю. Відображення в чистих озерних водах сниться до радості і люблячим друзям. Відображення листя обіцяє насолоду станом любові і щастя.

Приснилися мешканці озера — страшні, огидні, які підбиралися до вас ближче і створювали загрозу, — це ваші майбутні невдачі і засмучення з приводу бездарно розтрачених часу, зусиль і здоров’я, зникнення радості життя, новій гірким запізнілим відчуттям каяття. Для молодої жінки сон, у якому вона одна перебувала в брудних, неспокійних водах озера, означає, що незабаром їй доведеться каятися в навіженством і ігноруванні чесноти.

Наснилося, що вода захльостує човен, але за допомогою енергійних гребків жінці вдалося досягти пристані, — це говорить про те, що зараз вона відчуває вплив помилкових переконань, але після позбудеться від них і досягне пошани і поваги. Ще одне значення подібного сновидіння — ваш близький може захворіти.

Для жінки побачити човен, в якій сиділа пара молодих людей і намагалася впоратися зі бурхливої ​​стихією, при цьому ризикуючи життям, це означає, що її друг спочатку зробить негожий вчинок, а потім йому вдасться повернути її прихильність.

Сучасний Сонник

Виявлене вами в лісі озеро сниться до появи людини, який докладе всіх зусиль, щоб вашому благополуччю прийшов кінець. Якщо снилося, що ви приходите до озера, то наяву можете захворіти. Чистий і спокійна поверхня озера сниться до розміреного і спокійного протіканню вашому житті.

Сон, де ви купаєтеся в озері, віщує загрозливу вам приховану небезпеку. Плисти по озеру на весловому човні — зробите навіжений вчинок, в якому гірко покаєтеся. Якщо пливете по великого озера на великому судні — належить далеку подорож, яке принесе вам масу нових вражень. Кататися по озеру на водних лижах означає прагнення прискорити хід подій, що навряд чи вдасться.

Ловити в озері рибу — до тривалої отлучке чоловіка, коли вам доведеться тягнути весь тягар турбот по дому однієї. Спокійне озеро в безвітряну погоду означає щасливий шлюб і повне взаєморозуміння між люблячими один одного подружжям. Бурхливий озеро в розігралася негоду віщує перешкоди в любові. Чисте озеро з прозорою водою, крізь яку видно прибережне дно, говорить про те, що ви сповна виконайте свій обов’язок по відношенню до батьків.

Брудна вода в озері — ваші плани будуть зруйновані втручанням конкурентів. Мулисте дно озера — вас втягнуть в сумнівне підприємство, через що позбудетеся розташування впливової особи. Чисте піщане дно — займетеся справою, яке вам до душі. Топкий пустельний берег приснився озера означає, що ви перебуваєте під впливом помилкових переконань.

Лісистий берег — знак приязні і дружнього ставлення. Тонути в озері — опинитеся в критичній ситуації, вийти з якої зможете лише завдяки винахідливості і хитроумію. Бачити в озері русалку — сон-попередження: не піддавайтеся ілюзіям, які здатні завести вас в глухий кут. Бачити в лохнеське озері знамените чудовисько — вам вдасться те, до чого так довго і безуспішно прагнули до сих пір.

Сонник Лонго

Озеро символізує ваші почуття, пов’язані зі звичними і знайомими справами. Якщо місце, де розташоване озеро здається вам незнайомим і дивним і якщо це дивує вас — такий сон є передвістям подій, які можуть змінити уклад вашого життя. Чисте, спокійне озеро з прозорою водою — знак спокійній і радісного життя. Бачити великі хвилі на поверхні озера: знак ваших переживань і хвилювань, пов’язаних з побутовими або життєвими проблемами.

Каламутна вода в озері — передвіщає неприємності і нерідко є ознакою початку якогось захворювання. Болотистий берег озера може означати, що ви ризикуєте загрузнути в рішенні життєвих проблем і негараздів. Можливо, сон пропонує вам не надавати побутових труднощів занадто великого значення і зайнятися чимось більш цікавим і важливим. Озеро, заросле ряскою або тванню — означає смуток. Схоже, вам не заважає як-небудь оживити свої почуття і внести в життя свіжий струмінь.

Відображення будь-яких предметів в озері — знак деяких подій, які позначаться на вашому житті. Побачити в озері своє відображення — означає, що ви самі можете стати причиною якихось подій, які здатні змінити ваш життєвий уклад. Чуже відображення в озері — знак того, що у ваше життя може втрутитися сторонній. Річка, що впадає в озеро, уві сні віщує, що якісь події викличуть у вас приплив сил і енергії. Випливає з озера річка знак того, що сторонні захоплення можуть відвернути вас звичних занять. Ловити в озері рибу передвістя якоїсь користі в вашому домі.

Сімейний Сонник

Сон про озеро, як правило, несприятливий і віщує небезпеку. Бачити його уві сні, плавати в ньому або впасти в нього — знак втрат, прикрощів, хвороби. Іноді такий сон попереджає про те, що небезпека нависла над вашим добробутом або станом. Після такого сну вам слід привести в порядок свої справи і уважно придивитися до оточуючих вас людям, так як серед них є вороги, які тільки і чекають випадку, щоб розправитися з вами. Іноді сон про озеро пророкує нещасний випадок. В цьому випадку слід відкласти поїздки і перенести якісь важливі зустрічі.

Бачити дно озера крізь прозору воду уві сні означає, що ви зможете побачити або дізнатися більше про предмет (або людині), який вас цікавить. Невелике, чисте озеро в мальовничій місцевості, освітлене сонцем, бачити уві сні — знак щастя і благополуччя. Гола, порожня або кам’яниста місцевість навколо озера уві сні — знак катастрофи планів, змін на гірше, бідності, злиднів. Плисти по озеру уві сні — передвісник розлуки з коханою людиною. Дивіться тлумачення: Вода.

Китайський Сонник

Чоловік бачить велике озеро — до збільшення домашнього господарства. Якщо жінка побачила велике озеро — це знак здоров’я в велику щасливу родину. Озеро без води — до неврожаю і хвороб. Бачити пересихаюче озеро — до швидкої біді. Бачити глибоке озеро — до перемоги над ворогами. Людина, що знаходиться далеко від сім’ї, бачить озеро — до великого прибутку.

Якщо ви бачите, як носите воду в озеро, — до поваги оточуючих. Якщо ви вичерпує воду з озера, то вам слід потурбуватися про здоров’я ваших родичів. Бачити, як ви плаваєте в озері, — до неприємностей, бідного життя. Якщо ви бачите, як впали в воду, не вміючи плавати, — це символ втрати грошей і майна. Коли бачите, що дістаєте з озера землю, — до продажу спадщини та отримання грошей.

Якщо дівчина бачить, як купається в озері, — до хорошого чоловіка. Чоловік бачить себе купається в озері — до ідеальну дружину. Бачити багато води в озері — до грошей і процвітання. Якщо в озері вода з неприємним запахом — до хвороби.

Сонник Ванги

Стояти в сні на березі озера — добрий знак. Такий сон пророкує мирну і спокійне життя з коханою людиною. Вам нема чого побоюватися чвар і образ, бо Господь завжди з вами. Якщо уві сні ви купаєтеся в озері, то наяву вам слід бути обережніше при вирішенні важливих питань. Вам часом здається, що справа не дуже важка, і ви приймаєте швидке рішення, абсолютно не думаючи про наслідки, а тому вже в деяких справах зазнали поразки. Так що часом над простими життєвими ситуаціями треба поламати голову нітрохи не менше, ніж над складними. Іноді такий сон пророкує розчарування в людині, якій ви довіряли. Вам здавалося, що ваш колега ніколи не заподіє вам ніякого зла, але, на жаль, він нагадав вам відому народну мудрість: «У тихому болоті чорти водяться».

Англійська Сонник

Спокійна срібляста поверхня озера, по якій ви ковзали в своєму сновидінні, свідчить про те, що ваша життєва ситуація буде складатися цілком сприятливо, ви проживете життя, наповнену задоволенням і щастям. Крім того, даний сон віщує успіх у справах і гідну роботу, велике дружне сімейство. Після нього закоханому вдасться вдало, без особливих зусиль домогтися щасливого шлюбу. Якщо озеро здалося вам уві сні каламутним і брудним, то наяву вашому духу належить пройти через безліч випробувань — втрат, страждань, горя.

Сонник Лоффа

Озеро уві сні є не більше ніж ще одним чином води. Трактуючи цей символ, в першу чергу зверніть увагу, яка вода в озері: чиста або брудна. На озерах рідко можна побачити шторм, як на морі, а на відміну від річки вода в ньому стояча, що не проточна. Якщо вам здалося озеро, то це знак вашого бажання знайти чисті щирі відносини з ким-то. Сидіти на березі озера з відомої вам персоною якраз і вказує, що з цією людиною в житті у вас може скластися міцна і надійна дружба.

Сонник Фрейда

Приснилося озеро говорить про вашу розсудливості і спокійному характері, що проявляється і в інтимній сфері. Ви дієте неквапливо і розмірено, намагаючись розтягнути задоволення. При цьому найбільше, на що вас вистачає, — це один раз. Купання в озері означає, що ви зустрінетеся з представником протилежної статі в дещо незвичному місці. Його атмосфера буде дуже сприяти переростанню знайомства в більш близьке і його продовження в ліжку.

Еротичний Сонник

Жінка, якій наснилося озеро з брудною водою, незабаром буде каятися в скоєнні необдуманих і легковажних вчинків, які загрожують її щастя. Якщо вам сниться, що ви пливете по спокійному озеру, це віщує щастя і любов. Дерева, що відбиваються в воді озера, віщують насолоду любов’ю і гармонією в сім’ї.

Сонник Хассе

Наснилося тихе, освітлене сонячними променями озеро — значить, ваш союз буде щасливим. Неспокійне, хвилюється — такий сон попереджає, що в любові у вас буде безліч перешкод. Ловити рибу — сон до майбутньої шкідливої ​​дружині. Побачити дно через воду — цей сон означає, що ваша совість буде чиста.

Езотеричний Сонник

Якщо приснилося прекрасне озеро, це означає, що у вашій душі запанує спокій і умиротворення, оскільки ваші помисли будуть чисті та цнотливі. Холодне, неживе — сон закликає остерігатися своїх емоцій, оскільки через їх впливу ви можете наробити чимало лиха. Було висохлим — до сліз.

Ісламський Сонник

Маленьке озеро — це багата жінка. Бачити велике озеро в каламутному і неспокійному стані — до бідності і випробувань. Бачити ж спокійне і чисте озеро — віщує життя повне розваг і захоплюючих подорожей.

Сонник Мандрівника

Спокійне, чисте, блакитне спокій душі; неприємне, темне, хвилюється негативні психічні переживання; небезпека. Плисти трактується в залежності від виду та досягнення берегів.

Сонник Цветкова

Озеро — це знак небезпеки, ризику, загрози; плисти по ньому для закоханої людини — це сон до розставання.

Сонник Менегетті

Озеро чисте, прозоре — веселе життя; каламутне, брудне — бідність, нужда і приниження.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: