Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник опік — до чого сниться?

Сучасний Сонник

Якщо уві сні ви отримали сильний опік, схопивши гарячу сковороду, то наяву відчуєте на собі всі ті неприємні відчуття, які приносить почуття ревнощів. Отримати опік від праски віщує сильне хвилювання в очікуванні рішення, від якого буде залежати вся ваша подальша доля.

Опік на руках означає тривале утримання від інтимної близькості з чоловіками, обпалений палець — знак вторинного заміжжя. Обпектися ступнями на розжареному вугіллі — запізнення буде вам дуже дорого коштувати. Пляма на обличчі від давнього опіку — такий сон говорить про те, що доведеться змиритися з тим, що є, інакше можна втратити і це.

Якщо уві сні ви отримали опік від якогось вибуху — вам загрожує нещасний випадок, тому будьте вкрай обережні, особливо на дорозі. Обпектися про розпечену до червоного залізну грубку — до труднощів зростання в новому для вас справі. Отримати опік від сильно спалахнув полум’я газової плити — вас чекають розчарування, на зміну яким прийде бурхлива радість.

Сон, в якому ви обпеклися кропивою, означає, що ваше невдоволення собою виллється на тих, що оточують, тільки таким чином ви, як завжди, знайдете душевну рівновагу.

Ісламський Сонник

Опіки — можуть мати різні тлумачення. Якщо хтось бачить уві сні сліди старих опіків на шкірі — той знайде незабаром скарб, що приведе його до величезного щастя. Якщо він розпоряджається цим скарбом відповідно до приписів Всевишнього, його чекає винагорода. Якщо ж він використовує його, не підкоряючись заповідей Господа, він буде відданий вогню разом з його скарбами в день останнього Суду.

Кажуть, що сліди старих або недавніх опіків — віщують про ефективне лікування від хвороби, але за умови, що на рубцях немає кірки від опіків. Також кажуть, що опік — символ образливих слів. Інші вважають, що опік округлої форми — вказує на те, що автор сну, виконуючи довірену йому владу, прийме рішення, яке не відповідає Сунні Пророка, нехай благословить його Аллах і вітає. Опіки також — можуть провіщати одруження або народження сина побачив сон.

Сімейний Сонник

Якщо вам присниться, що у вас на тілі опіки, то вас чекає ганьба або погана слава. Печіння уві сні відчувати, але не бачити опіку означає, що вас захопить нове знайомство або нові відносини. Іноді такий сон пророкує отримання звісток, які глибоко схвилюють вас. Обпалити руку уві сні — знак прибутку, яка дістанеться вам не зовсім чесним шляхом. Обпалити палець уві сні означає, що вас мучить заздрість. Сон попереджає вас про те, що ви можете зробити поганий вчинок, якщо піддастеся ницим почуттям, за що згодом будете себе картати. Опік ноги уві сні віщує визнання і популярність.

Сонник Лонго

Опік уві сні — знак раптово натовпу почуття. Якщо, обпікшись уві сні, ви не бачите на своїй шкірі якихось неприємних виразок або пухирів — це означає, що ви передчуваєте якісь події чи зустрічі, які до глибини душі вразять вас і викличуть потужний сплеск емоцій. Бути може, ви несподівано зіткнетеся з людиною, зустрічі з яким намагаєтеся уникнути, або станеться щось, чого ви побоюєтеся. Виразки і пухирі від опіку уві сні — знак того, що несподівані події можуть виявитися для вас досить болючими і приведуть до серйозних конфліктів.

Сонник Міллера

Якщо приснився опік, це означає, що ви отримаєте добрі звістки. Обпекли руки чистим струмливим полум’ям — значить, ваші помисли чисті, ваші дії будуть схвалювати друзі. При «прогулянці» по вугіллю або попелища обпекли ноги — це говорить про те, що ви в змозі привести до успіху будь-яке починання, навіть саме, за мірками ваших знайомих, нереальне. Крім того, сон віщує збереження доброго здоров’я. Однак якщо вогню вдалося захопити вас, то вашим інтересам судилося постраждати від зради людей, яких ви вважали друзями.

Сонник Ванги

У разі якщо Ви обпекли ноги в сновидінні — говорить про те, що у вас вийде втілити в життя будь-яку задумку, всупереч загальній скептицизму. Крім того, подібне сновидіння, значить, гарне здоров’я. Якщо Вам приснилося, що полум’я охоплює Вас повністю, і Ви згорає, то скоріше за все наяву Вас можуть зрадити ті, кого Ви вважали надійними людьми. Опіки уві сні — означають сприятливі вісті. У разі якщо Ви обпеклися чистим і яскравим полум’ям — значить, що Ваші помисли будуть чисті та близькі зі схваленням до них поставляться.

Сонник Лоффа

Отримати уві сні опік від вогню може означати, що ви постраждаєте в життя від обману чужих людей. Якщо вам сниться, що обпалені тільки руки, то це знак того, що ви можете в житті отримати гарну можливість заробити гроші. Тримати ж уві сні щось гаряче, але при цьому не отримати опіку говорить про втрачені можливості.

Езотеричний Сонник

Наснилися опіки на власному тілі — значить, ви станете об’єктом чиєїсь палкого кохання. Відчувати біль від опіку — вас здолає пристрасть, але вона не принесе вам радості. Побачити на чужому тілі — хтось бажає отримати від вас співчуття і жалість, але, якщо ви підете назустріч, це забере багато вашої життєвої енергії.

Сонник Фрейда

Опіки, побачені уві сні, символізують недобрі вести стосовно Вашого нового шанувальника, які або розчарують Вас, або відвернуть від нього Вашу увагу. Якщо уві сні Ви самі отримали опік, в реальному житті Вас чекають великі неприємності, впоратися з якими Вам допоможе кохана людина.

Китайський Сонник

Бачити на своєму тілі опіки — до втрати друзів і розладу в любові. Бачити, як дружина ошпарила себе, — до благополуччя в родині. Бачити опіки на ворогів — все небезпеки позаду. Торговець бачить свої опіки — до збільшення прибутку.

Сонник Хассе

Сонячний опік сниться до палкого кохання. Якщо опік від сонця був дуже болючим, то наяву пристрасть не принесе вам радості. Опік на тілі іншої людини сниться до жорстокості по відношенню до кого-то.

Сонник Мандрівника

Опік тіла — промах в справах, відносинах; руки — отримання грошей; дружнє ставлення до сплячого; ноги — ризикований або вдалий крок (в житті, відносинах).

Англійська Сонник

Сон, в якому ви отримали опік, як він ні неприємний, віщує тільки хороше: добре здоров’я, щастя, турботу друзів.

Еротичний Сонник

Сон, в якому вас обшпарили — віщує самотність, яке змінить щасливі дні кохання.

Сонник Цветкова

Опік тіла — до дурній славі; руки — до багатства; ноги — до слави.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: