Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник охоронець, до чого сниться охоронець уві сні

Сонник повідомляє, що охоронець уві сні символізує перешкоду. Це не завжди негативний знак. Найчастіше те,, до чого сниться правоохоронець, застерігає сновидіння від необдуманого кроку. У сновидіннях можна знайти підказку, як усунути перешкоди, коли прагнення дійсно виправдані.

Рекомендації Міллера

Сонник Міллера допоможе дізнатися,, до чого сниться наймати охоронця. Сюжет уві сні прямо говорить про необхідність вжити заходів безпеки або заручитися підтримкою.

Якщо приснилося, що ви самі вирішили стати охоронцем або сторожем, наяву ваша репутація багаторазово зросте, завдяки мистецтву переконувати і вмінню приймати оригінальні рішення.

Пошуки лазівки

Сонник Фрейда пропонує вельми інтригуюче пояснення,, до чого сниться охоронець жінці. Сновидицей чекає слушної нагоди втілити в життя сміливі сексуальні фантазії.

Чоловікові символ може приснитися в стані безпорадності перед обставинами. Бачити охорону уві сні трапляється людям із заниженою самооцінкою, охопленим нехорошими передчуттями. Іноді образ віщує труднощі, з якими, можливо, доведеться зіткнутися наяву.

Суворий наглядач уособлює оточуючих, які можуть не схвалити того, що вам дуже хотілося б зробити. Якщо приснився знайомий в уніформі, сонник майже впевнений, що зв’язує руки боязнь саме його засудження.

Ви в безпеці

Співпраця з охоронцем уві сні відображає почуття впевненості і захищеності. Бачити себе в закладі, де він підтримує порядок, або отримувати від нього уві сні необхідну довідку — добрий знак, вам нема про що турбуватися.

Це не єдине пояснення,, до чого сниться персонаж. Езотерики стверджують, що він стоїть на сторожі потаємних куточків пам’яті сновидіння. Для бажаючих пізнати себе існують психотехніки, що відкривають доступ до них.

Біля входу на об’єкт, що охороняється

Тлумачачи, що віщує символ, сонник звертає увагу на місце дії і ряд обставин.

 • Якщо приснився охоронець порядку в магазині, подбайте про збереження майна;
 • Співробітник в’язниці означає надмірну схильність до самокритики і контролю;
 • Наснилася охорона підприємства? Не беріться за те, чого не подужаєте;
 • Знайомий вахтер на прохідній означає клопітка, але прибуткова справа;
 • Якщо сторож перегороджує вхід, ваша ідея дуже ризикована;
 • Бачити збройного охоронця трапляється впевненим в собі особам;
 • Примарився фейс-контроль в клубі? В реальності вас хтось сильно ревнує;
 • Якщо уві сні древній стражник перегородив дорогу, ваш шлях до мети лежить через точку неповернення;
 • Охоронець люб’язно запрошує увійти? Дійте рішуче, все вийде.
 • В контексті реальних подій

  В сонник відунів Наві є дуже цікаве роз’яснення, до чого сниться, що охоронець наполягає, щоб ви увійшли. Образ відображає давній страх, який колись завадив здійснити мрію. Той факт, що він саме зараз з’явився уві сні, говорить про те, що саме час взяти реванш.

  Якщо довелося бачити, як охоронець запобіг крадіжку, бійку і будь-яке інше неподобство, тлумач обіцяє, що ви уникнете небезпеки в реальному житті.

  Коли охоронець відвідує нічні марення напередодні відповідального заходу, це означає високу ймовірність, що воно пройде гладко.

  Козаки-розбійники

  В сонник знайдуться пояснення, чому довелося тікати від охоронця або конфліктувати з ним. Тікати уві сні частенько доводиться тим, хто і наяву звик самоусуватися замість того, щоб вирішити питання або з’ясувати стосунки.

  Якщо приснився грубий або несправедливий представник сек’юріті, сонник вважає, що пора навчитися давати кривдникам гідну відсіч. Якщо ж дісталося по заслугах, попереду період стабільності і розміреного життя. П’яний охоронець свідчить про недовіру до навколишнього світу.

  Що ви тут охороняєте?

  Слід знати,, до чого сниться бачити себе в уніформі. Несподіваний образ відображає реальний страх втрати майна, авторитету, любові. Символ говорить про спрагу влади і завищену самооцінку, прагненні контролювати все і вся.

  Східний сонник пропонує більш життєстверджуюче тлумачення сну: чим вище значимість персони або об’єкта під вашою опікою, тим більших висот ви досягнете наяву.

  Сонник охоронець, до чого сниться охоронець уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: