Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник офіціант, до чого сниться офіціант уві сні

Сновидіння, в якому приснився офіціант, може обіцяти два абсолютно протилежних події — це залежить від того, хто уві сні з’явився в образі офіціанта, сам сновидець або хтось інший. Саме тому, тлумачачи,, до чого сниться рознощик їжі, враховуйте всі деталі і нюанси свого бачення, рекомендують сонники.

Ресторанний служитель: Від спроби заробити до взаємовиручки

Сонники рекомендують перед тим, як приступити до тлумачення того, що ви бачили уві сні, пригадати сюжетні деталі. У випадку з офіціантом ресторану, не зайвим буде дізнатися, ви працювали уві сні або були відвідувачем.

Наснилося, що ви працюєте офіціантом в престижному ресторані? Це сновидіння означає, що вам доручать роботу, яка вам не до душі, але ті гроші, які за неї пообіцяють, не залишать вам права вибору, підказує Східний сонник.

А ось, якщо ви бачите, як сидячи за столом, кличе до столика гарсона, то такий сюжет означає, що ваша допомога комусь знадобитися. Простіше, якщо наснилося, що офіціантом змушений працювати один — просити допомогти буде він.

Бариста, статевої та інші кельнери, як символ невдоволення

Бути уві сні офіціантом в барі — знак того, що ви зовсім не задоволені тим, як живете. Вас не влаштовує займана в реальності посаду і оплата праці теж не радує, пояснює сонник пастора Лоффа.

А ось тлумачення сну, що пояснюють Місячним сонником, до чого сниться, що ви були офіціантом в пивбарі або, гірше того, в придорожньому кафе, засмутить. Не дивлячись на те, що ви не задоволені своїм способом життя, змінювати щось не найкращий час — можете зробити ще гірше.

А ось, бути відвідувачем і, наприклад, сидіти за барною стійкою, спілкуючись з барменом — ознака того, що справи підуть на лад.

Обслуговування номерів, або Вас чекає радість

Несподівано чудову трактування пропонує сонник Мандрівника мрію, де ви бачите себе в готелі перед столиком, який номерний офіціант накриває до обіду: вас чекає сюрприз від близької людини.

Навіть той факт, якщо вам приснилося, що лакей в готелі — це ви самі, не повинен засмучувати. Так як це значить, що ви отримаєте максимум задоволення від роботи і від спілкування з колегами.

Транспортний «людина»

Не тільки в кафе і ресторані можна зустріти офіціанта. Люди даної професії зустрічаються повсюдно, наприклад, в транспорті. Ось,, до чого сниться стюард, який обслуговує вас:

 • В літаку — до підвищення по службі або до підняття зарплати;
 • В поїзді — до приємного подорожі туди, де ви ще не були;
 • На кораблі — настрій буде змінюватися, то на краще, то на гірше;
 • В автобусі — шлях до успіху буде не простим, але ви впораєтеся.
 • Сонник Міллера

  Тлумачачи,, до чого сниться офіціант, не можна обійти і пояснення, пропоновані американським психологом Густавом Міллером. На його думку, бачити уві сні офіціанта — до приємного проведення часу з одним.

  Але ось, якщо уві сні халдей був неохайний, то це передвісник того, що ви будете змушені надавати гостинність і знаки уваги людині, яка цього не гідний.

  Сонник офіціант, до чого сниться офіціант уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: