Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник офіцер, до чого сниться офіцер уві сні

До чого сниться офіцер? Сонник стверджує: можливі зміни на роботі, але зустріч з керівництвом краще відкласти. Доведеться звертатися за допомогою. Але іноді сюжет з ним уві сні віщує подорож, заступництво, визнання в життя.

Мають відбутися зміни, треба звернутися за допомогою

Приснився образ обіцяє людині зміни на робочому місці. Поки невідомо, чим вони для нього обернуться, але потрібно готуватися прийняти їх гідно.

Довелось бачити офіцера уві сні? Наяву відчуєте необхідність попросити допомоги і захисту у авторитетної людини — каже сонник.

До чого сниться офіцер жінці? Це означає: у неї буде безліч шанувальників. Чоловікові таке бачення віщує: він зможе домогтися визнання в житті, але пізніше.

Який офіцер приснився?

Залежно від того, яким він був, можливо різне тлумачення сну:

 • Молодий — любовні засмучення;
 • Постарше, заслужений — відбудеться подія, здатне зашкодити вашій кар’єрі;
 • Молодшого, середнього рангу — чоловікові обіцяє шалену ревнощі;
 • Високого чину — якась подія піднесе вас серед знайомих, друзів;
 • Льотного складу — у вас надмірно висока зарозумілість;
 • Морський — досягнете того, чого бажали, і зрозумієте, що помилялися;
 • Поліцейський — будете змушені звернутися в поліцію.
 • Довга подорож, легковажний флірт

  Приснився морський офіцер, який стояв на кораблі? Цей образ обіцяє довгий і захоплюючу подорож, де сновидец дізнається багато нового.

  Дівчину таке бачення застерігає від легковажного флірту, здатного стати причиною її розриву з коханим.

  Сонник Міллера: необхідність підкорятися

  До чого сниться офіцер? Сновидіння вказує: потрібно буде беззаперечно підкорятися людині, який надасть сплячому заступництво і захист.

  Попрацюйте над своєю дисципліною

  Бачити себе офіцером уві сні, коли насправді ви цивільний, означає: чекають зміни в колективі. Можливо, розшириться коло обов’язків.

  Такий сюжет вказує, по сонником: сплячий буде домагатися захисту, але його зусилля виявляться марними.

  Якщо ви самі опинилися офіцером — значить, наяву вам потрібна самодисципліна. Її не вистачає для успіху і здійснення задуманого.

  До чого він сниться на коні? Сонник пояснює: хтось проявить зарозумілість по відношенню до сплячого. Не варто засмучуватися — все минуще, важливіше домогтися поставлених цілей.

  Нові друзі, заступництво важливого людини

  Уві сні він був озброєний? Це символ тиші, безпеки. Якщо у нього було дружелюбність — незабаром придбаєте надійних друзів. Виявляв грубість, сердився? Має бути сварка з рідними, друзями.

  Бачили високопоставленого — в чині генерала? Сонник обнадіює: зможете заручитися заступництвом поважної особи.

  Відкладіть зустріч з начальником

  Жінці приснилося, як вона виходить заміж за офіцера? Її сімейне життя виявиться нелегкою.

  Довелось уві сні вирішувати якісь питання з ним? Якщо планували зустрітися з керівництвом — відкладіть зустріч, так як зараз невідповідний момент для просування своїх ідей. Начальник поки не хоче вникати в них, краще почекати більш сприятливого випадку.

  Сонник офіцер, до чого сниться офіцер уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: