Сонник офіс, до чого сниться офіс уві сні

Офіс уві сні свідчить про приховані амбіції сплячої персони. Особливо, якщо він знаходиться в новому, сучасному будинку. Сонник сповіщає зміни, нудну роботу і зрада довіреної особи, пояснюючи,, до чого сниться робоче приміщення.

Тлумачення за Міллеру

Психолог приснився офіс співвідносить з реальним місцем роботи сплячої персони. Можливо, вам слід переглянути своє ставлення до справ, правильно розставити пріоритети. Робити ремонт у приміщенні, говорить про прагнення сновідящего до кардинальних змін на діловому терені, зміну сфери діяльності.

Праця або доходи?

Сонник для стерви описує,, до чого сниться новий офіс, пророкуючи сновідящій важка праця і гідну винагороду за витрачені зусилля.

Оформляти інтер’єр офісу, робити там ремонт, попереджає сплячу персону про безуспішні спроби заробити великі гроші. Найближчим часом не слід цілком покладатися на удачу — попереджає сонник міс Хассе.

Відмовтеся від ризику!

Людям, які уві сні здавали власне житло під офіс, Сучасний суміщений сонник радить утриматися від невиправданих ризикованих підприємств. Про непомірних витратах попереджає єврейський снотолкователь, роз’яснюючи,, до чого сниться подібний сюжет.

Які подробиці?

Універсальний сонник тлумачення сну співвідносить з діями сновідящего і описом приснився приміщення. Так, якщо доводиться бачити офіс:

 • Старим, запущеним — до необхідності переглянути свій світогляд, поміняти мети;
 • Новим, солідним — обіцяє набуття благополуччя ціною власного здоров’я;
 • Незнайомий — віщає про необхідність привести власні справи в порядок;
 • Порожній — говорить про повне нерозуміння, відсутності взаємодії між колегами;
 • Повний людей — сповіщає про здорову конкуренцію в колективі.
 • Про перспективи…

  Бачити офісне крісло уві сні, означає, що міцна репутація сновидіння і стійке положення на роботі, не дозволить конкурентам потіснити його на посаді, обов’язки.

  Сидіти уві сні в офісному кріслі свого начальника з дозволу персонажа говорить про перспективу зайняти відповідальну посаду і стрімко піднятися по кар’єрних сходах. Наснилося, що сіли за офісний стіл начальника без його згоди, значить, особисті амбіції набагато вище ваших реальних здібностей — впевнено заявляє сонник для стерви.

  Будьте уважні!

  Людям, яким довелося уві сні купувати оргтехніку в офіс, наяву доведеться відстоювати своє добре ім’я, щоб позбавиться від підозр оточуючих в вашу некомпетентність.

  Бачити себе господарем сучасного офісу, означає, що ваші найсміливіші очікування не виправдаються. Крім цього, сновидцу належить жорстке протистояння з опонентом, щоб захистити особисте майно від нахабних зазіхань.

  Про душевних поневіряння!

  Наснилося прибирання офісу, ототожнюється з підсвідомим незадоволенням персонажа успіхами на діловому терені. Ви відчуваєте пригніченість через незатребуваність і вважаєте, що могли б знайти краще застосування своїм мізкам і рукам.

  Езотерики ж, пояснюючи,, до чого сниться подібний сюжет, говорять про відсутність у персонажа належного прагнення до успіхів у справах. Саме бездіяльність сновидіння є першопричиною душевних мук.

  Не бійтеся змін!

  Сонник від А до Я радить приготуватися до змін в трудовому колективі людям, яким уві сні довелося робити перестановку в офісі. Не бійтеся прийдешніх нововведень, оскільки саме вони дозволять розкрити свій потенціал.

  Сонник офіс, до чого сниться офіс уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: