Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник овочі — до чого сняться?

Сімейний Сонник

Овочі уві сні можуть мати різне значення. Однак є риси, характерні для всіх снів про овочі. Взагалі, сон про овочі часто нагадує вам про те, що вам доведеться заплатити борги. Бачити уві сні овочі, що ростуть в городі, — знак того, що ваше становище ненадійно і, взагалі, ви незадоволені своїм становищем. Побачити уві сні, що вони ростуть, і радіти, що у вас буде багатий урожай, означає, що ваші честолюбні бажання здійсняться. Також сприятливий сон, в якому ви побачите овочі на базарі, так як пророкує удачу в задуманому підприємстві.

Різати їх уві сні — знак того, що вам слід бути обережніше з грошима і не вступати в ризиковані підприємства. Готувати овочі на обід уві сні — знак сварки з близьким другом. Є сирі овочі уві сні означає, що вас чекають порожні турботи. Викидати овочі уві сні означає, що вас чекає невдача в розпочатій справі. Бачити уві сні овочі, приготовані для салату, означає, що вас чекають перешкоди в справах, засмучення і неприємності. Зрілі овочі завжди краще бачити уві сні, ніж незрілі, кислі, гіркі, тухлі, гнилі, непридатні для їжі. Такі овочі провіщають сльози, засмучення, суперечки, сварки, розбіжності.

Овочі, які мають міцний запах (цибуля, часник, ріпа, редька, редиска), бачити уві сні або відчувати їх запах — знак того, що ви дізнаєтеся щось, що ховалося від вас. Це відкриття буде не з приємних і спричинить за собою цілий ряд сімейних скандалів. Несмачні овочі (огірок, гарбуз, кабачок), побачені уві сні, приносять удачу хворим і пророкують їм швидке одужання. Солодкі овочі уві сні — знак задоволення, примирення. Дивіться тлумачення: плід, відкусити, яблука або за назвами. Дивіться тлумачення за назвами: Гриби, Капуста, Морква, Огірки, Помідори, Редька, Ріпка, Лук, Часник.

Сонник Лоффа

Овочі частіше вважаються добрим знаком, ніж навпаки. Вони є уособленням життєвої енергії, здоров’я і сили. Бачити уві сні овочі, що ростуть на городі — означає, реалізувати задумане. Навіть якщо вам спробує хтось завадити, ви зробите свою роботу на «відмінно». Також за свої старання ви отримаєте щедру прибуток і повагу людини, якого ви вважаєте авторитетом.

Наснилося, що ви опустилися в підвал і побачили там незліченна кількість овочевих припасів? Є ймовірність, що вам запропонують взяти участь у справі, яке принесе щедрі дивіденди. Бачити в ньому банки із законсервованими овочами означає — щось минуле не дає спокою, а поточний успіх дуже скоро зміниться розчаруванням.

Сонник Лонго

Урожай стиглих овочів і фруктів сниться до благополуччя, достатку. Сниться покупка овочів — будете мати справу з недоброзичливцями. Чистити коренеплоди, очищати шкірку з якихось овочів — до вигнання. Садити овочі уві сні — до таємної любові. Якщо посаджені в вашому сновидінні овочі несподівано дали зовсім інші плоди (наприклад, на кущі томатів виріс огірок), то наяву вас звинуватять в непристойному діянні, причому абсолютно несправедливо. Готувати овочі уві сні — до сварки з близькими. Для дівчини таке сновидіння є добрим знаком, бо після сварки з нинішнім обранцем вона знайде свою справжню другу половину і буде щаслива.

Сонник Міллера

Якщо уві сні ви їли овочі, це говорить про те, що вам посміхнеться удача. Але вже після закінчення короткого періоду з’ясується, що вона несправжня, що за нею ховався обман. Овочі зів’ялі і гнилі сняться до великих прикрощів. Готувати овочі для обіду — після такого сновидіння молода дівчина посвариться з гаряче коханою людиною, але пізніше вийде заміж за гідного і відданого обранця.

Сонник Фрейда

Овочі — символізують життя, енергію, силу. Подовжені овочі — є фалічним символом. Якщо чоловік бачить уві сні недоспелий овочі і фрукти — він отримає відмову від жінки. Морква, огірки: для жінок — зустрічі з чоловіком, для чоловіків — сексуальні проблеми. Помідори — любов. Капуста, цибуля — труднощі в справах. Картопля — фізична сила і матеріальне задоволення.

Сучасний Сонник

У снах молодої жінки овочі пророкують обман і невдачі в справах. Якщо їй снилися овочі, які вона чистила для приготування їжі, то сон пророкує, що розмова з коханою людиною переросте у сварку, яка може покласти край їх любовний зв’язок. Крім того, жінці овочі сняться до швидкого заміжжя. При цьому обранець буде їй гідним і вірним супутником життя.

Сонник Ванги

Овочі — це знак несподіваних подій. Бачити як вони ростуть на грядці, часто сниться до перспективних справах. Збирати овочі з грядки — до накопичення проблем. Хороший урожай овочів уві сні — до прибутку. Різати і готувати для страви — до прикрих непорозумінь у відносинах. Купувати овочі на ринку або в магазині — наяву виникне бажання що-небудь підлаштувати своїм опонентам.

Еротичний Сонник

Побачити уві сні, що ви їсте овочі, означає, що ви відчуєте нове захоплення, яке, однак, обернеться розчаруванням і обманом. Якщо дівчині сниться, що вона готує овочі, це означає, що у неї буде сварка з коханою, через яку вона втратить його, але в майбутньому її чекає шлюб з вірним і щирою людиною.

Сонник Мандрівника

В цілому більше, негативні стану незадоволеності, турботи, нездужання, засмучення, нестачі. Це удача чи невдача; працю; іноді еротичний чоловік. Символ (для жінки). Різати, шинкувати овочі негаразди в господарстві. Є овочі провідним в тлумаченні є смак. Дивіться тлумачення: Смак.

Китайський Сонник

Саджаєш овочі — віщує довголіття і щасливу долю. Їж гнилі овочі — віщує захворювання. Їж овочі, бачити овочі, які жовтіють — віщують нещастя.

Ісламський Сонник

Бачити уві сні овочі — до клопотів, тяжкому, непосильної праці, мізерного скуштують.

Сонник Цветкова

Побачили овочі — будуть у вас борги; їли їх — доведеться жити в бідності.

Сонник Хассе

Чекає в любові успіх.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: