Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник обіймати — до чого сниться?

Сонник Фрейда

Укладаєте в обійми жінку — відчуєте гіркоту зради і не зможете пробачити невірність. Для Вас дуже важлива моральна чистота і довіру. Ви готові забути багато проступки, але ніколи не зрозумієте зради, легковажності і легковажності. Обіймаєте обранця і не можете стримати натовпу почуття — в Ваших відносинах завжди буде присутній гармонія, щастя і розуміння. Якщо обійми залишилися холодними і відстороненими — Вам не судилося бути разом. Скоро Ви дізнаєтеся про невірність коханого і розірвете відносини.

Якщо уві сні Ви намагаєтеся відсторонитися і вислизнути з обіймів — відчуваєте тугу, самотність і брак емоційного тепла. Навколо Вас завжди повно людей, що оточують доброзичливі з Вами і часто запрошують в свої компанії. Але Вам поруч з ними некомфортно, немає спорідненості душ і розуміння. Можливо, дається взнаки брак любові. Почуття до обранця давно охололи, і Ви просто боїтеся зізнатися собі в цьому. А може, не знаєте, як розлучитися без сліз і взаємних звинувачень.

Сонник Ванги

Сон, в якому вам довелося обіймати приємну людину вважається хорошим знаком і обіцяє успіх у справах. Сновидіння, в якому Ви обіймали незнайомої людини трактується як візит нежданих гостей, які завітають до Вас в самий невідповідний для цього час. Постарайтеся проявити терпіння, так як ці для Вас можуть виявитися корисними ті новини, які вони принесуть з собою.

Обіймати уві сні близької людини — до розставання на довгий час. Якщо при цьому Ви плачете, то є ймовірність, що цю людину Ви більше ніколи не побачите. Якщо в людині, якого Ви обіймали уві сні, Ви впізнали свого ворога, то незабаром Ваші відносини налагодяться, і Ви будете цьому раді. Після такого сну постарайтеся добрішими ставитися до оточуючих, можливо, Ви знайдете нових друзів.

Якщо уві сні ви обіймали і гладили кішку, то будьте готові до знайомства з дуже егоїстичним людиною, яка не рахується ні з ким. Обіймати собаку — до нового друга, який буде завжди відданий вам.

Сучасний Сонник

Якщо уві сні ви обнімаєтеся зі своїми родичами — значить, незабаром у вас з’явиться можливість зібрати їх усіх з нагоди великого сімейного торжества. Гаряче обіймати приїхали здалеку після тривалої відсутності друзів віщує блискучий хід справ і прекрасні перспективи в майбутньому.

Обніматися з незнайомими чоловіками — до знайомства з майбутнім обранцем. Любовні обійми з жінками — на вас впаде підозра в скоєнні ганебного вчинку. Обіймати свого чоловіка — отримаєте від нього подарунок, якщо він обіймає вас — проп’є зарплату.

Обіймати уві сні дітей — знак сімейних радостей і миру в домі, якщо вони охоплюють вас своїми рученятами і цілують — будете мужні в нещастя з близькими, не даючи волю сльозам. Бажані, ласкаві обійми означають успіх і процвітання. Якщо уві сні ви уникаєте обіймів осоружного нахлібника чи підпилих донжуанів — в реальному житті відчуєте тяжке почуття самотності — і сирітства.

Сонник Лоффа

Обійми можуть бути відображенням дружнього ставлення або любові, в побуті також зустрічається і вираз «задушити в обіймах». Це словосполучення в різних контекстах говорить про діаметрально протилежних бажання людини. У хорошому сенсі обніматися — це крайнє вираження радості від зустрічі, а в поганому — висловлює бажання знищити і придушити кого-то і є відображенням тихою, що накопичується люті.

У снах ж обійми, як правило, тлумачаться «від зворотного». Якщо вам довелося обіймати когось знайомого, то це є ознакою сварок з цією людиною. Якщо ж ви обнімаєтеся з незнайомцем, то це знак вдалого виконання ваших цілей і планів. А ось обніматися з жінкою говорить про зради, як подружніх, так і ділових, так сонник тлумачить сон, який вам наснився.

Сонник Лонго

Обійми і поцілунки уві сні можуть символізувати різну ступінь любові або дружній прив’язки. Залежно від різновиду поцілунку і фортеці обіймів вони відображають як легких флірт або приятельські відносини, так і палку пристрасть або вірну дружбу.

Уві сні довелося когось обіймати і цілувати? У глибині душі ви відчуваєте почуття, яке якимись невидимими нитками прив’язує вас до певного людині. Причому це може виявитися зовсім інша особистість, а не строго сновідних персонаж.

Обіймати і цілувати з радістю — до швидкого щастя, з сумом і печаллю — до розставання. Іноді подібні сюжети вказують на певний духовний прорив, звільнення від минулих прив’язок або звичок. Буквально прощання перед повним очищенням.

Сімейний Сонник

Вважається, що з почуттям обіймати уві сні близької людини, хороший знак і обіцяє довірчі відносини з цією людиною; обіймати незнайомої людини — знак обману. Іноді такий сон говорить про те, що скоро до вас прийде нежданий гість. Обіймати людини протилежної статі або коханого уві сні означає, що скоро ви дізнаєтеся про зраду і зраду. Після такого сну будьте готові розлучитися з ним назавжди. Подружжю такий сон пророкує сварки. Обіймати уві сні свого ворога означає примирення. Можливо, примирення буде не явним, але примиренням в душі. Обіймати небіжчика уві сні — знак смерті для хворого, якщо тільки це не ваш близька людина. Здоровим людям такий сон пророкує перешкоди в справах.

Еротичний Сонник

Обійми уві сні рідко відображають бажання близькості з сексуальним підтекстом. Навпаки це символ того, що ви боїтеся кого-то или что-то втратити. Більш того, якщо в дійсності ви турбуєтеся про якусь людину, то немає нічого дивного, що уві сні ви жарко його обіймаєте. Сновідних обнімашкі забезпечують тісний зв’язок в реальності і гармонійність будь-яких відносин. Причому чим міцніше сталося обіймати когось, тим ближче і сильніше прихильність до цього персонажу.

Сонник Міллера

Якщо вам приснилися обійми зі своєю другою половиною, і при цьому ваше серце було наповнене спокоєм, стриманістю або сумом, це говорить про те, що вдома у вас будуть якісь проблеми. Укладали в обійми рідних або закоханий обіймав обраницю — вірогідні хвороби або сварки. Якщо ж, обіймаючи, ви відчували величезну радість, то це сон на щастя. Приснилися обійми з незнайомцем віщують прихід гостей, яких ви не чекали.

Езотеричний Сонник

Обіймати друзів — таке сновидіння означає, що ви отримаєте допомогу, дружню підтримку. Кому-то в сновидінні захочеться вас обійняти, можливо, без вашого бажання. Ви будете почувати себе самотніми, хоча поруч з вами завжди буде безліч людей. Якщо довелося обніматися з небіжчиком на вечірці — слід приготуватися до радісних звісток. Уві сні обіймати немовляти — до довголіття і збереження молодості до дуже похилого віку.

Сонник Хассе

Обіймати кого-то или что-то — сон пророкує, що ви здійсніть таємний задум. Обіймали вас — значить, наяву вас люблять. Якщо уві сні ви обіймали своїх рідних, друзів, це загрожує вам сварками і іншими неприємностями.

Сонник Цветкова

Обніматися уві сні — це до зради і серйозної сварки. Якщо батьки обіймають своїх дітей, то це вказує на розбрат або неприємні звістки. Обіймати уві сні свого ворога — до повної перемоги над ним наяву.

Китайський Сонник

Обіймаєш свого чоловіка — віщує щаслива подія. Обіймаєш свою дружину — віщує радісну ситуацію. Обіймаєш сина або дочку — віщує сварку.

Ісламський Сонник

Якщо жінку обіймає і цілує чоловік — сприятливий знак, він обіцяє зміни на краще.

Сонник Мандрівника

Обніматися — до сварки, конфлікту.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: