Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник обручка — до чого сниться?

Сімейний Сонник

Сон про обручку означає зв’язку, дружбу, союз, прихильність, заручення. Отримувати кільце уві сні означає, що хтось вірить вам або любить вас, або ж зробить вам пропозицію. Дві обручки побачити уві сні — до заручин. Якщо побачите, що вони повисли в повітрі, то заручини буде відкладена або ж зовсім не відбудеться. Розмова про розмір обручок уві сні чути — знак того, що скоро ви почуєте освідчення в коханні.

Розмір кільця уві сні означає, наскільки велика ваша любов. Обручка носити уві сні — знак щасливого сімейного життя або швидкого заручення. Втратити його — до досади; отримувати — вірність коханого. Якщо уві сні ви милуєтеся своїм обручкою, то сон пророкує вам щастя і благополуччя в сімейному житті. Якщо ж кільце раптом потьмяніє, то ваше щастя несподівано насупиться якимось неприємним подією — сваркою або зрадою. Дивіться тлумачення: Коштовності.

Сучасний Сонник

Побачене уві сні обручку віщує швидке весілля і щасливе подружжя. Кільце, що надягається вам на палець під час церемонії одруження, віщує вірну любов, міцну сім’ю і здорове потомство. Золоту обручку означає зростання добробуту і нові корисні знайомства. Кільце зі сплаву під колір золота — опинитеся в скруті, не будучи в силах розпізнати, де ваші справжні друзі, а де вороги.

Купувати обручки — на вас звалять віз суспільної роботи, не знайшовши кращої кандидатури. Продавати свою обручку означає, що в реальності потрапите в складне фінансове становище. Втратити уві сні обручку — до прикру помилку, шукати — щасливий випадок допоможе уникнути неприємностей, знайти — отримаєте радісну звістку. Занадто маленьке кільце, яке налазить на палець, — проблеми з дітьми; спадає з нього — до збитків і втрат.

Сонник Ванги

Обручка — це уособлення циклу подій, нерозв’язних задач, сталості, вірності і прив’язаності. Сон, в якому кільце надягає на палець коханій людині, символізує вашу стриманість. Якщо ж вам сниться, що незнайома людина одягає обручку на вашу руку — знак того, що незабаром ви отримаєте непередбачену допомогу в розгадки давно терзаючої вас проблеми.

Якщо уві сні ви самі вибираєте собі кільце, але ні як не можете підібрати його за розміром, значить ваше серце вільне для чистої любові. Сон, в якому кільце злетіло з пальця означає, що попереду вас чекає важке життєве випробування. Якщо воно дуже здавлює палець — це вказує на те, що ви досить мало часу приділяєте своїй другій половині.

Сонник Фрейда

Побачити уві сні обручку — символізує гармонію і згоду між закоханими. Якщо уві сні кохана людина дарує вам обручку, то в реальності він має намір хоче пов’язати з вами сімейні узи. А якщо такий сон присниться заміжній жінці, значить, чоловік приготував для неї бажаний сюрприз. Якщо уві сні ви подарували кому то кільце — це значить, що наяву ви прив’язані до цієї людини. Велика кількість кілець на пальці символізує часту зміну статевих партнерів. Зламане колечко — знак наступаючих проблем з вашим здоров’ям. Перстень значних розмірів означає великий досвід в сексуальному плані.

Сонник Лонго

Чи не за розміром, велика обручка з діамантами сниться незаміжньою дівчині як вказівку на тио, що вона буде шукати нареченого за розрахунком, а залишиться ні з чим. Два обручки на двох руках — такий сон свідчить про таємне життя, в якій є місце і чоловіка (дружини) і коханцеві (коханці). Наснилося, що обручка тріснуло або лопнуло — в родині буде розлад. Якщо ж воно чорніє — хтось із подружжя помре. Викинути обручку уві сні — до вчинку, який зруйнує вашу сімейне життя.

Сонник Нострадамуса

Сон, в якому ви милуєтеся своїм кільцем — ознака поспішного одруження або поповнення в родині. Одягти кільце — до виконання заповітних бажань. Втратити кільце символізує розрив старих зв’язків. Знайти обручку — до непередбаченого знайомству. Подарувати колечко — понести малоістотні втрати. Якщо уві сні не виходить зняти кільце з пальця, то в реальності вам не вистачає особистого простору і свободи. Зламати навмисно обручку — знак розставання.

Англійська Сонник

Якщо заміжня жінка уві сні упускає кільце зі свого пальця — це віщує їй невірність чоловіка, захопленого негідною жінкою, яка здатна повністю зруйнувати його життя. Якщо жінка бачить уві сні, що ламається її обручку — це передвіщає хворобу або смерть чоловіка. А якщо кільце тисне на палець або врізається в нього — це застереження про чиюсь хворобу. Одягати кільце на свій палець — передвісник союзу з людиною, яку Ви любите.

Сонник Хассе

Сон до кризі, що насувається в сімейних відносинах. Непоказне прикраса символізує стійкість і працьовитість. Великий перстень, постійно переходити з пальця, прогнозує сварки між партнерами. Впало уві сні кільце віщує зраду. Людина, що підібрав прикраса з підлоги, наяву пробачить зраду. Коли заміжній жінці сниться, що вона ламає обручку, це ознака того, що її чоловік незабаром захворіє.

Еротичний Сонник

Якщо дівчині сниться красива обручка, це означає, що її коханий буде зберігати їй вірність і захищати від неприємностей. Втрачене кільце обіцяє розчарування в любові і гіркоту від розлуки з коханою людиною. Якщо вам присниться обручку на руці друга чи іншої людини, це означає, що вам буде зроблено пропозицію руки і серця, яке ви не сприймете всерйоз.

Сонник Міллера

Якщо жінка бачить уві сні свою обручку яскравою і блискучою — це віщує, що вона буде захищена від турбот і невірності. Якщо кільце втрачено або зламано — багато печалей увійде в її життя. Побачити обручку на руці друга чи інших людей — означає, що Ви не сприймете чиєїсь обіцянки занадто серйозно. Можливо, що Ви матимете недозволені радості.

Сонник Менегетті

Даний образ уособлює особистість людини, його соціальні ролі і статуси. Його можна віднести як до релігійної, особистої, політичної, так і до будь-якої іншої сфери життя. Кільце — символ того, як людина себе почуває в своєму оточенні. Якщо воно ціле, красиве — значить, йому комфортно. Зламане, подряпане — людина відчуває певний дискомфорт.

Сонник Цветкова

Такий сон прогнозує швидке весілля. Купувати в сновидінні прикраса — до легкого флірту. Втратити кільце уві сні — означає розірвати відносини з коханим в реальності. Примарилося солідний перстень символізує собою сімейне благополуччя. Побачене уві сні чорне прикраса віщує велику сварку.

Ісламський Сонник

Хто побачить уві сні золотий перстень і у нього дружина буде вагітна, то вона народить хлопчика. Поломка персня вказує на розлучення з дружиною. Якщо той, хто неодружений, надіне кільце, то він одружується. Якщо жінка уві сні отримає від кого-небудь обручку, то вона вийде заміж або народить дитину.

Сонник Лоффа

Кільця — можуть символізувати договір або взяття на себе певних зобов’язань, як, наприклад, в шлюбі. Часом вони вказують на наше прагнення взяти зобов’язання на себе або отримати запевнення про взяття зобов’язань іншими особами по відношенню до нас або певного підприємства.

Сонник Мандрівника

Обручка — любов, вірність, заміжжя, одруження. Тисне, впало, втратити — розрив відносин, розлучення.

Езотеричний Сонник

Обручки — до розлучення, невиконання шлюбних надій. Кільце з каменем — до печалі.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: