Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник обійми — до чого сниться?

Сімейний Сонник

Для чоловіків і жінок сонники трактують цей сон по-різному. Слід згадати конкретні деталі і обставини, при яких наснилися обійми. Найменша неточність або деяка особливість може докорінно змінити значення сну. Важливі колір одягу, навколишні картини і почуття, які ви відчуваєте під час сну.

Для чоловіків обіймати кохану дівчину — сниться до клопотів найближчим часом, пов’язаним з облаштуванням будинку і внутрішнього оздоблення. Потрібно бути готовим витратити вільний час на сім’ю і дітей. Обійми і поцілунки з дівчиною обіцяють зустрічі з друзями, нужду в раді і допомоги. Якщо кохана одягнена у весільну сукню, то якесь важливе справу або проект добігає кінця, пора братися за новий об’єкт. Якщо дівчина одягнена в червону сукню, то це є попередженням про небезпеку, слід звернути увагу на стан здоров’я. Обіймати незнайомку — до запізнілого почуттю каяття. Треба перед кимось вибачитися і змінити своє ставлення до близьких. Обійми дівчата настільки сильні, що заподіюють біль, — прийдешні неприємні звістки. Обійми дружини — знак швидкого приїзду родичів. Якщо дружина при цьому вагітна, то в майбутньому належить почати новий вдалий проект. Кохана обіймається з незнайомим хлопцем — сниться до сумнівної афери, в якій ви візьміть участь.

Обійми для жінок з хлопцем — сниться до сумнівів у щирості його почуттів. Якщо хлопець дарує ніжні поцілунки, то варто очікувати романтичного побачення. Обніматися з чоловіком в лісі — символ майбутнього переїзду, зміни місця проживання. Обніматися на березі моря — до щирих і довгим взаєминам з другою половинкою. Одиноким такий сон віщує зустріч зі своєю долею. Улюблений обіймає і розчиняється в повітрі — такий сон обіцяє найближчий перехід відносин на більш серйозний етап. Міцні обійми — зміна в оцінці своїх можливостей, особистісний ріст і підкорення нових висот. Слабкі обійми — щось зміниться у відносинах з друзями. Можливі зрада і брехня. Обійми чоловіка уві сні — обіцяють фінансові труднощі в майбутньому і перехід незабаром на нову високооплачувану роботу. Обійми чоловіка несильні — до витрат грошей на дітей.

Обійми своїх дітей уві сні часто є передвісником клопоту і проблем. Обіймати і тримати на руках грудних дітей — до прийдешніх змін в житті, до яких треба встигнути підготуватися. Обійняти чужу дитину — до присвоєння чужих досягнень собі. Бачити, як хтось обіймає дитину, — невиражені почуття. Слід розібратися в собі і зайнятися самоаналізом. Обіймати і заспокоювати дитину, що плаче — сниться до того, що незабаром доведеться обмежити себе в грошових витратах через проблеми з фінансами. Діти обіймають один одного — сниться до здійснення бажань. Якщо обіймаються ваші діти, то це символ того, що очікування і надії виправдаються в повному обсязі. Обіймати свою дитину ззаду уві сні — до клопотів, пов’язаних з майбутньою відпусткою. Такий сон означає далеку дорогу і нові пригоди.

Сімейні обійми родичів уві сні — свідоцтво браку підтримки. Обіймати матір уві сні — говорить про вразливості натури і нужді в схваленні оточуючих. Сильна потреба в підтримці і раді. Бачити, як батько і мати обіймають і цілують один одного, — до швидкої веселому весіллі. Обійми батька — сон обіцяє в найближчому майбутньому отримання звісток від родичів. Хворим такий сон говорить про якнайшвидшому одужанні. Крім того, обіймати батька означає швидку прихильність до сім’ї і дітям. Бачити, як хтось обіймає ваших родичів, — до удачі і успіху на роботі. Заслуги нарешті гідно оцінять, а керівництво запропонує підвищення по службі. Обіймати брата / сестру ззаду — в майбутньому близький друг або подруга отримають від вас в борг велику суму грошей. Обніматися з одним — сниться до швидких свят і веселощів.

Сонник Лонго

Сон, в якому наснилося обійми трактується по різному, в залежності від того, яке було обійми — міцне або слабке, ви обіймаєте або вас обіймають, з ким саме відбувається обійми — кохана людина, родич, друг, або ж з незнайомою людиною, які почуття відчували при обійми — радість чи смуток, печаль чи страх, тривогу, або заспокоєння і легкість на серце. Самі обійми символізують зв’язок, від подробиць залежить духовний зв’язок або фізичний контакт, також як початок зв’язку або її завершення, розрив, або ж зміцнення.

Якщо обійми відбувається з незнайомцем, то треба дивитися, він обіймає або ви його, якщо він — то вам доведеться несподіваний для вас самих візит в незнайоме місце, результат який показують ваші почуття при бачення сну, якщо була радість, то можливо, це до любовного роману, який перейде після заміж. Або просто ви зустрінете одного, впливового покровителя і захисника, помічника. Якщо ж почуття видавали тривогу або страх, то цей візит може означати в суд або поліцію, або ж в незнайоме вам місце в гості, де вам щось сильно не сподобатися або засмутить, можлива сварка. І, навпаки якщо ви обіймали незнайомця то події ті ж, тільки в вашу сторону, а не від вас.

Також як якщо обійми відбуваються з коханою людиною, то потрібно дивитися на те, що ви відчували при цьому, і чи було обійми міцним, слабким, або взагалі не відчутним, немов обійми відбуваються з тінню. Радість, достаток, почуття любові і ніжності при міцному або звичайному обійми означає, що ви будете щасливі з тією людиною, і якщо ще не одружилися, то незабаром буде весілля. Або ви народите від нього дитину, а потім вже станете жити разом щасливою сім’єю. Якщо ж при обійми був страх, печаль, смуток і сльози, тяжкість на душі, то це означає розлуку з коханою, а якщо страх, то можливо що відбудеться не розлука, а втрата втрата улюбленого, але, не з вашої вини.

У разі ж обіймів з родичами або друзями, то хороші почуття і емоції від сну означають допомогу від них, радісну звістку, дорогий подарунок. Якщо ж почуття були неприємні, то означає проблему і сварки з ким з них, розлуку або втрату. І ще важливо знати, що якщо обійми були не відчутні немов обіймали тінь, а почуття радісні, то це вказує на ілюзію, примарне щастя, що не виконання бажань або мрії. І навпаки, якщо при цьому був страх або тривога, то це означає, що біда теж примарна, розлука якщо буде, то не довгою, або тільки на словах, а не на ділі, і що взагалі все погане що може передвіщати сон — мине вас, і ніяк не зачепить.

Сонник Лоффа

Обійми в життя символізують близькі стосунки, прагнення стати ще ближче до людини, висловлюють теплі почуття. Але в сновидіннях обійми далеко не завжди означають романтичні або дружні стосунки. Якщо уві сні Ви обнімаєтеся з близькою людиною, то Ви, швидше за все, побоюєтеся, що можете втратити прихильність цієї людини. Цей страх відбивається в Ваших снах у вигляді обіймів. Ви міцно обіймаєте людини і притискуєте до себе уві сні, щоб він не зник з Вашого життя.

Бачити обійми уві сні між іншими людьми, віщує, що скоро до Вас приїдуть несподівані гості або Вас запросять на якесь свято. У будь-якому випадку, Вас чекає веселе застілля, якщо, бачачи ці обійми, Ви відчули приємні емоції. Якщо Вам неприємні обійми інших людей в сновидінні, то це віщує почуття ревнощів до партнера або друзям. Вам буде здаватися, що про Вас забули або щось приховують. Можливо, справи йдуть саме так, як Вам підказує інтуїція і сновидіння. Якщо такий сон повторюється, радимо відверто поговорити з людиною, якого Ви підозрюєте в невірності.

До чого сняться обійми, які для Вас несподівані? Наприклад, Ви побачили обнімаються людей, які в реальному житті не можуть бути навіть знайомі між собою. Це віщує зміни у Вашій сімейного життя, хтось із близьких вийде заміж, незабаром одружується або буде поповнення в сімействі.

Якщо Вам приснилися обійми з незнайомою людиною, причому ця людина сама проявив ініціативу, то це віщує несподіване знайомство з людиною солідним, позитивним. Але так трактувати сон можна, якщо Вам уві сні ці обійми приємні і Ви відчуваєте тепло від чужих рук. Якщо уві сні обійми чужої людини Вас розгнівали або Ви відчули холод від них, то це означає, що якийсь чоловік намагається на Вас впливати, підпорядкувати своїй волі.

Якщо уві сні Ви, опинившись в міцних обіймах, хочете з них вирватися, але не можете, то це віщує напруженість на роботі або в навчанні. Вам потрібно зосередитися на виконанні своїх обов’язків. Обійми з пухнастими домашніми тваринами віщують, що незабаром у Вас видасться приємний комфортний відпочинок. Ви зможете відмінно провести час в компанії з близькими людьми.

Сучасний Сонник

Обійми можуть бути елементом еротичного сновидіння, яке найчастіше є відображенням емоційної і фізіологічної нереалізованості. Для тих, хто має постійного сексуального партнера або живе сімейним життям, сон про обійми є пророкуванням подальшого розвитку відносин — чим більше радісні почуття переживає сновидец, тим краще. Сумні обійми є знаком розставання.

Обійми з незнайомцем або незнайомкою можуть бути передвісником нового роману, але лише в тому випадку, якщо ви нічого не маєте проти зовнішності і манер обіймає. В іншому випадку у ваше життя увійде щось, неприйнятне для вас. Остерігайтеся обіймів людей з дивною або потворною зовнішністю, а також похилого віку, одягнених у чорну або поношений одяг — це знак біди або хвороби. Обіймати дитину або близьку людину — такий сон говорить про те, що вам незабаром доведеться надати йому допомогу і захистити від якихось проблем.

Сон, в якому ви обнімаєтеся зі своїм недоброзичливцем, є передвісником конфлікту між вами, і чим міцніше обійми, тим сильнішу форму прийме це протистояння. Дуже небезпечні приснилися обійми з хижаком, озброєною людиною, фантастичним чудовиськом, проте тлумачення такого сну залежить від його сюжету.

Сонник Менегетті

Сон, в якому ви обіймаєте людина, до якої ви небайдужі — аж ніяк не є символом прагнення до фізичної близькості і задоволення сексуальних бажань. Такий сон підказує, що, ймовірно, є хтось, кого ви дуже боїтеся втратити. Ви знаєте, що подібна втрата буде для вас вкрай болючою. Цей страх втрати втілюється уві сні у вигляді міцних обіймів. Адже, уклавши цю людину в обійми, ви перебуваєте в максимальному наближенні до нього. Ніщо не може встати вежду близькістю ваших душ і сердець. Це тепле почуття причетності до чогось світлого переповнює вас зсередини. І небажання його втратити цілком зрозуміло. Якщо уві сні, обіймаючись, відчуваєте дух єдності — наяву ви знаходите велику гармонійність зв’язків з оточуючими людьми. Ви знаходите внутрішню рівновагу. Чим міцніше ви стискаєте обійми — тим сильніше прихильність,

Сонник Фрейда

Обійми можуть снитися від того, що людина дуже скучив від самотності, що йому хочеться любові, ласки, ніжності, теплоти, і щоб не тільки він це все дарував, але і йому дарували відповідну любов, ласку, ніжність, теплоту. У сучасному світі дуже багато одиноких людей і коли випадково з кимось знайомишся, навіть неважливо з жінкою або чоловіком, раз у раз дізнаєшся, що у людини немає особистого життя, сім’ї і розуму самотньо. Важко самотній людині. І все здається в життя подвійно важким і непереборним. А, якщо є друга половинка, то і світ краше, і негативу не помічаєш. Але, на жаль, зустріти другу половинку складно, складно, адже зустріти можна. А половинка вона твоя?!

Сонник Міллера

Обійми уві сні з коханим чоловіком або дружиною — спокійно або з сумом, обіцяє Вам домашні негаразди. Обіймати уві сні своїх рідних — до можливих хвороб або сварок. Те ж обіцяє сон, в якому закоханий обіймає свою обраницю. Але якщо Вам сниться, що Ви обіймаєте когось з почуттям переповнює Вас радості, такий сон віщує щастя. Обіймати уві сні незнайому людину — до несподіваним гостям.

Ісламський Сонник

Хто побачить уві сні, що обіймає того, хто живий, той буде спілкуватися і водитися з ним в міру тривалості цих обіймів. А якщо його обіймає той, хто вже помер, то, можливо, він помре. Якщо він побачить, що обіймає жінку, то він є тим, хто міцно схопився за мирське життя.

Еротичний Сонник

Якщо вам сниться, що ви обіймаєте свою дружину (чоловіка), такий сон передвіщає сварки і негаразди в сім’ї. Те ж саме стосується сну, в якому закоханий обіймає свою обраницю. Але якщо, обіймаючи кого-небудь, ви відчуваєте радість, такий сон обіцяє щастя з коханою людиною.

Езотеричний Сонник

Сон, в якому ви пристрасно обіймаєте когось — обіцяє наяву втратити контроль над власними почуттями та емоціями. Сон, в якому ви уклали людини в міцні обійми — обіцяє довгий і щасливий шлюб.

Сонник Хассе

Сон, в якому ви сидите, обнявшись з кимось — обіцяє наяву бути ніжно коханим. Носити когось на руках — виконати свою заповітну мрію. Обійми від чужого, незнайомого людини — чекай незабаром несподіваних гостей.

Китайський Сонник

Обійми уві сні — це символ щастя і удачі. Бути обнятим уві сні — наяву бути коханим кимось. Сон, в якому ви обіймаєте когось — бути успішним у своїх починаннях.

Сонник Цветкова

Сон, в якому ви обнімаєтеся — обіцяє серйозну сварку або зраду.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: